Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Nejlepší Proteiny
Autor Zpráva
Paul

Člen
# Zasláno: 2 Dub 2014 12:27

Nazdar,
chtěl poprosit jestli by jste mi nedoporučili nějaké kvalitní proteiny nejlépe nějaké, se kterým máte osobní zkušenost.V první řadě mi jde o kvalitu,cenu. Chuť není tak rozhodující. Tetsuo tady postoval seznam proteinů a gainerů,ale už to byl taky starší seznam a určitě už je na trhu něco modernějšího.Díky za odpověďi
stanhenkl

Člen
# Zasláno: 2 Dub 2014 15:15 - Změnil/a: stanhenkl

Záleží jaký chceš. Jsou rychle vstřebatelné a naopak. Ale to určitě víš. Na chuť si (aspoň já osobně) pozor dávám. Ne vše jde vypít s úsměvem .
rachle vstřebatelný je tento:
http://www.namaximum.sk/kategoria/proteiny/hydro-d h32-hydrolyzovany-srvatkovy-protein/

potom máš levnější varianty. Sojové proteiny, ale ta chuť.....BLE!!!

Napiš jestli chceš proteiny na celý den (např. místo svačiny), nebo na noc, nebo po tréninku. Z toho pak můžeme vycházet. V mém okolí je spousta proteiňáků, tak můžeme vybrat něco, co by ti vyhovovalo.

neexistuje lepší cesta jakou bojovat se slabostí než je síla
maacher

Člen
# Zasláno: 2 Dub 2014 15:51

doporucuji proteiny od Smarlabs a pokud si chces pochutnat tak scitec, oba vyrobci maji sirokou skalu vyrobku
Paul

Člen
# Zasláno: 2 Dub 2014 16:43

Jojo vím,že je vícero druhů a právě nevím pro jakou variantu se rozhodnout.Asi se na to těžko odpovídá,ale co je "výhodnější" ten rychle vstřebatelný nebo noční ? Chápu,že každý má trochu jiný účel a nejlepší by byli asi oba,ale když už volit tak pro jaký .
stanhenkl

Člen
# Zasláno: 2 Dub 2014 17:35

Hodně se proteiny liší obsahem aminokyselin. To už si musíš pohlídat. Glutamin by taky nebyl špatný suplementovat

neexistuje lepší cesta jakou bojovat se slabostí než je síla
maacher

Člen
# Zasláno: 2 Dub 2014 17:37

pro kondicniho cvicence je nejrozumnejsi volba koupit jeden viceslozkovy, ten vetsinou obsahuje jak hydro tak treba miceral, tudiz je mozne ho pouzit jak po treninku, pred spanim, na svacinu atd. Kdyz kupujes jakykoliv doplnek, musis se podivat na svuj jidelnicek a pote si rici, co se mi hodi, a podle toho si koupit co potrebuju, ne si neco koupit a premyslet, co s tim. Jinac osobne bych nekupoval neochucene suroviny jako prodava , ale sahl bych po necem chutnem, prece jen se to hodlas uzivat denne nekolik let.
Spooky

Člen
# Zasláno: 6 Dub 2014 10:32

http://www.namaximum.sk/kategoria/proteiny/wpc-80- gold-instantny-srvatkovy-proteinovy-koncentrat/

http://www.namaximum.sk/kategoria/proteiny/mpc-86- micelarny-kazein/

v pomere 1:1 a lepšie nenájdeš.

Vyslovene aj neochutené sa dá v pohode vypiť, chutí to ako smotana či mlieko, prípadne dokúpiš ochucovadlá a je to mňamka Zo sladučkých ako scitec a spol sa človeku iba lepí zadok

Tie malinké rozdiely v amk spektrách sú pre 99,99% ľudí zanedbateľné, (pokiaľ sa stále bavíme o srvátke/kazeine)

Stále je to srvátka/kazeín. Rozdiel budeš mať pri inom zdroji bielkovín.

Glutamin by som osobne poklad za zbytočný pokiaľ nejdeš dietu a máš dostatok bielkovín zo stravy+proťáku
maacher

Člen
# Zasláno: 6 Dub 2014 12:25

zadny jiny koncentrat nez cfm bych nebral a neochuceny protein tim tuplem
Spooky

Člen
# Zasláno: 6 Dub 2014 13:14

nutrične pre telo je to isté, ako ON whey či iné "značkové" . Rozdiel je len v chuťových pohárikoch.

maacher

Člen
# Zasláno: 6 Dub 2014 16:37

clovek si chce na proteinu pochutnat a ne pit hnus, abych 150 usetril.
Spooky

Člen
# Zasláno: 6 Dub 2014 17:13

protein ma primárne doplniť bielkoviny chýbajúce zo stravy A je rozdiel keď dám 11€ za kilo wpc 80, alebo 22€ za ochutené kilové wpc

Ja len píšem,že ak niekto nepotrebuje mať vkuse sladké v ústach, a bere proťáky preto, lebo potrebuje bielkoviny , tak prečo by neušetril 50% ak mu z toho rovnako porastú svaly?
Paul

Člen
# Zasláno: 6 Dub 2014 20:26

Spooky : Přesně tak, na chuti mě vážně absolutně nesejde.Pokud se z toho teda vyloženě nepozvracím tak to beru. Pochutnat si pak můžu na nějakým dobrým obídku Jinak díky za tipy, jen bych se chtěl zeptat jestli by jste mi nepomohl vybrat něco co budou mít zde: http://www.vyziva-pro-fitness.cz/ je to pro mě výhodné z hlediska známosti s prodejcem,možnostem drobné slevy a dopravy zdarma.Děkuji
Spooky

Člen
# Zasláno: 6 Dub 2014 23:51

myprotein alebo mex matrix10
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0