Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Hubnutí? / břicho?
Autor Zpráva
maxipesfik

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 19:17

Zdravím, bylo by možné kdybych dělal sedylehy,zkracovačky apod... (cviky na břicho).Pomohlo ke spalováni tuků na břiše? Třeba jako že bych dělal 10 minut po 25-30 opakováních ráno, odpoledne večer? určite při dietě. Ted nemyslím žádný kardio tréning ale tendle nápad... tak pište názory každá rada dobrá ...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Lis 2013 19:23

Normálně bych řekl, že to je úplně na hovno, ale musím být slušný, takže Ti musím sdělit, že to nebude fungovat.

42let @ 195cm @ 125kg
maxipesfik

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 19:35

Jen to je nápad takže nevím a když jedu oběmovku a mám tak 20% tuků kardio by po tréningu nebo v regeneračním dnu pomohlo spálit tuky? Podle mě je blbost když jedete objemovku kde musíte sníst plno živin abyste přibrali tak po tréningu si dát kardio které vyžaduje dietu ...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Lis 2013 19:45

To je teda sloh....ne, zařadit lehké kardio (TF100-120) po silovém tréninku je naopak efektivní, nicméně 80% úspěchu ve shazování tuků je dodržování diety a životosprávy.

42let @ 195cm @ 125kg
maxipesfik

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 19:52

Jako že jsem ti zapojil mozkové závity v 8 večer mým dotazem? xD a nemělo by to pak vedlejši učinek po oběmovém treningu na menší růst svalů? to kardio?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Lis 2013 19:59

Když to kardio bude do 40 minut, tak nemělo. Buď cool!

42let @ 195cm @ 125kg
maxipesfik

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:03

díky Ája mě chce jít vyvenčit ... tak zas někdy
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:12

Práve aj v objemovom tréningu Ti pomáha kardio jednak nejdeš toľko do tuku čo je dobré a máš lepšiu regeneráciu a mylné predstavy ako keď chceš zhodiť brucho musíš cvičiť veľa brušákov stále pretrvávajú.
Mimo to ak nie si súťažný kulturista tak ono nemusíš ísť extra objem a potom radikálne rysovať lepšie by bolo vyzerať dobre celoročne.
U súťažných je to o niečom inom sústredí sa na presný dátum kedy má súťaž.
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:18

hihi, Legi, já tě miluju

mě se líbí, jak spousta lidí žije pořád v tom faktu, že když budou makat na břicho, tak bude dokonalé, bez tuku.. mám plno kamarádek, které si dají třeba 100 sklapovaček denně a myslí si, že budou mít ploché břicho...

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:21

A to je jako definitivní?

42let @ 195cm @ 125kg
maxipesfik

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:36

kardio je lepši před treningem nebo po? a stačilo by tak 20 minut kardia?
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:37

určitě po a jestli nechceš podpořit pálení tuků, tak stačí..

maxipesfik

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:43

ok, díky jste zlatí ... když totiž projdete X stránek a na každé je uplňe něco jiného a nakonec zistíte že je to hloupost ... tak to už mi hlava nebere.
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:46

jo internet všude je něco jiného... to znám... nejlepší je zkoušet své tělo, co na něj jak zabírá...

maxipesfik

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:51

Nakonec to ani nezabere a půl roku dřiny k ničemu . Příště se svými problémi už jen todle fórum se skušenými a vtipnými adminami xD btw. lepší pokec jak na facebooku
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:54

jinak, doufám, že víš, že břicho je hlavně o stravě cvičení umožňuje akorát růst svalů a to, že hezky drží všechno, co má.. my holky to máme složitější

maxipesfik

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:02

To holky řikají pořád, to jejich složitejší ... xD jenomže já udělal chybu když jsem si myslel jak začnu cvičit objemový trening tak můžu jist o mnoho víc a tělo si to zpracuje, jenomže jsem přijímal hodně jednoduchých cukrů apod ... a neměl jsem žádne kardio nic ... a nakonec jsem zjistil že jsem to posral a přibral dost tuků, tak se to snažím ted napravit
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:05

hehe, no a já tam dvakrát měla dítě, to se to břicho, taky změní a svaly povolí

Spede

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:06

maxi teď jsem to nepobral. Cvičil jsi objemový trénink a jedl jsi více kvalitních živin a proto jsi přibral?
Nebo to bylo tak, že sis řekl já teďka cvičím, tak že se mohu narvat čímkoliv?
maxipesfik

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:09

Jako jedl vice kvalitních i trochu nekvalitních, staly narostly... ale i tuk
maxipesfik

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:11

Svaly*
maxipesfik

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:15

Teď už ne žádna fit tyčinka,a sójový suk. Teď uź jen ovoce a ovesné vločky...
Karolina

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:20

Trochu tuku se nabere vždycky se svaly, ale když se to přežene se sachrama, tak toho tuku se přibere víc.. nejhorší, že se líp přibírá než shazuje

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Spede

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:39

Já prostě ujíždím na musli tyčinkách...
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 22:06

tož..ovoce se taky uloží do tuků, pokud se veme ve nesprávnou dobu..

Spede

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 22:16

lili tak to 100%
c4sper

Člen
# Zasláno: 18 Lis 2013 11:02

Ouch , o tom sem neměl páru, co je podle Vás nevhodná doba, předpokládáám asi v nočních hodinách kdy ovoce jím běžně
Myslíte že se to týká i za předpokladu když jde člověk na kutě až za 2 hodky po jídle ?

Cíl je sen ke kterému napíšete datum !
c4sper

Člen
# Zasláno: 18 Lis 2013 11:08

Nejvíce k užitku to bude asi ráno, ale na to člověk po ránu nemá ani chuť..

Legi

Moderátor
# Zasláno: 18 Lis 2013 11:08

c4sper....buď cool, když si v noci dáš jablko, nebo banán, je všechno v klidu. Jen nesmíš např. na večer sežrat půl kila hroznů...to by už potom problém byl.

42let @ 195cm @ 125kg
c4sper

Člen
# Zasláno: 18 Lis 2013 11:10

ahha

Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0