Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Olej jako podpora pálení podkožního tuku
Autor Zpráva
warcraftan

Člen
# Zasláno: 21 Bře 2013 07:13 - Změnil/a: warcraftan

Zdravím místní

Již jsem si přečetl pár článku zabývající se teto problematiky, ale rád bych si to ještě jednou nechal potvrdit od Vás rádců

MCT olej lze nahradit olivovým/řepkovým olejem...Nechci si kupovat MCT olej, tak to vyzkouším s těmihle oleji ok?

V článcích se píše, že by se prvně mělo začít pozvolna a postupně zvyšovat dávku...Já na to kašlu, mám v plánu jet 5 kávových lžič ke každému jídlu: snídaně, svačina, oběd, svačina, večera - v pořádku?

Tohle všechno mě vede k tomu, protože nejsem spokojený s týdením úbytkem TH, už je to druhý týden za sebou, co jsem zhubl pouze 0,3kg s vlnami 100-200-300-400, sice jsem se určitě zlepšil co se týče svalů, a taky vím, že svaly jsou těžší než tuk, ale mě to nezajímá, ja chci mít pod 100ku, teď mám 104kg a měřím 194...(12. srpna 2012 jsem už měl 118)

Co třeba vynechat vlny a zařadit konstatní sacharidovou dietu na chvíli a potom zase vlnit? 300-300-300-max? a znovu...

PS: to jestli cvičím kardio, jestli cvičím správné cviky, jestli dobře techniku - věřte mi, že ano a tímto bych se nechtěl zdržovat

Díky moc za postřehy

Takový dobroděj
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Bře 2013 08:22

Tady místní....zdravím. S tím nahrazením MCT oleje je to problematické. Nechci říct, že to nebude fungovat, ale výsledky nebudou tak rychlé. Rozdíl je totiž v tom, že MCT olej se jako jediný ihned metabolizuje na využitelnou energii, naproti tomu ostatní lipidy se automaticky uloží nejprve do podkoží a odtud se mohou teprve uvolňovat do krve. V obou případech výskyt lipidů v krvi spouští glukoneogenezi, což vede ke kýženému spálení této energie. Používáním tuků kromě MCT oleje tedy vede za předpokladu cvičení k usnadnění ztráty podkožního tuku, MCT olej toto umí teoreticky i bez podmínky aerobního, nebo anaerobního cvičení, proto se také používá s dávkováním po celý den. Vím, že je výrazně dražší, ale je to efektivnější finanční výdej, než hromady spalovačů, BCAAček a podobných nesmyslů, které mají efekt limitně blížící se nule.

Nic proti vlnám, ale ze zkušenosti vím, že daleko efektivnější je DODRŽOVAT ŽIVOTOSPRÁVU a po cvičení hodinu NIC nejíst a 5x6x denně lžičku MCT oleje a není co řešit. Kilo týdně zhubnout je ideální.
Kombinace tohoto s vlnama už by měla zřejmě za následek výrazně rychlejší úbytek váhy, což není za prvé moc zdravé a za druhé hrozí jojo efekt.

Jinak jsem chtěl jen podotknout, že sedím celej týden na Amperu, takže sleduji, ale moc se nestíhám zapojovat do diskuse.

42let @ 195cm @ 125kg
warcraftan

Člen
# Zasláno: 21 Bře 2013 08:51

Njn, právě o ty finance jdou no...je to opruz jak není příjem a ani brigáda přes víkend...toho řepkového/olivového oleje máme právě doma dost...

Myslím, že mám jasno, díky šéfe

Takový dobroděj
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0