Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Cviky / Cviky po operaci
Autor Zpráva
MichalSkricek

Člen
# Zasláno: 26 Úno 2013 20:17

Zdravím,
Chci se zeptat jaké cviky by jste mi doporučily po operaci vyhřezlé ploténky.... je to už pul roku a chci začít posilovat ... a nevím jaké cviky mohu a jake nemohu začlenit do mého tréningu .... děkuji za odpoved
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Úno 2013 20:24

Michale, ptát se na něco takového na fóru je nesmysl. To dokáže posoudit pouze Tvůj ošetřující lékař. Nech se s průvodní zprávou poslat za fyzioterapeutem. Ten Ti předepíše vhodné cvičení a jasně definuje případná omezení. Cokoli jiného je hazard s vlastním zdravím.

42let @ 195cm @ 125kg
MichalSkricek

Člen
# Zasláno: 26 Úno 2013 20:35 - Změnil/a: MichalSkricek

Každý lékař se kterým sem se ohledně tohoto tématu bavil mi řekl, že cvičit rozhodne mam samozřejmě že né s velkýma vahama a ne v předklonu ale jinak že cvičit mohu pokud mě nejak nebudou bolet zada .... tak jsem prave myslel ze mi poradíte nejaké cviky kde nezatěžuji spodní část zad... Prý jsem mladý a tělo to snáší celkem dobře....
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0