Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Sacharidové vlny - kontrola jídelníčku
Autor Zpráva
warcraftan

Člen
# Zasláno: 22 Led 2013 18:07 - Změnil/a: warcraftan

Ahoj Legi či tetsuo

Už delší dobu mám v plánu min. zkusit jednou v životě sacharidové vlny, možná Legi není jejim příznivcem, ale věřím, že když po skončení vln nezačnu jíst pizzy, hambáče, tak se mi nic nemůže stát, anyway - o tom mluvit nechci, chci mluvit o tom, že když pojedu vlny, tak jestli je tento jídelníček v pořádku, dělal sem si ho sám a zabral mi několik hodin.

Zjistil sem, že nejvyšší dávka ve dni má být 500g sacharidů, 5g sach/1kg TH - ano, vážím stovku udělal sem si 4denní cyklus.

gramáž bilkovin/sacharidu/tuku sem si pečlivě několikrát prošel, (teda, nejsem si jistý u těch vajíček, zda mají opravdu tolik tuků), vím, že vajíčka mají tuky, ale jenom ty zdravé, tak tady už je:
Jídelníček

díky moc

Takový dobroděj
warcraftan

Člen
# Zasláno: 22 Led 2013 22:11

Chybí mi tam svačina ve 14:00,,čili fail, musím to zítra udělat znovu

Takový dobroděj
warcraftan

Člen
# Zasláno: 24 Led 2013 16:31

http://screenshot.cz/MTLEV/

Takový dobroděj
Legi

Moderátor
# Zasláno: 25 Led 2013 18:51

Ty vlny jsou dost mělký, chtělo by to přitvrdit. Jinak dobrý, až na tu hromadu tvarohu. Je to neplnohodnotná bílkovina. Dost se z toho prdí.

42let @ 195cm @ 125kg
warcraftan

Člen
# Zasláno: 26 Led 2013 08:39

Chtěl bych si koupit Long 80 - 7 hours, ted mají v akci, ale nemám peníze

Takový dobroděj
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0