Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / bolest hlavy
Autor Zpráva
FeeDee

Člen
# Zasláno: 28 Pro 2012 04:19

Zdravím, mám takový problém, téměř pokaždé když jdu cvičit mám problém. Rozcvičím se a začnu zvedat svoje série, a po chvíli přichází motání v hlavě, cítím se vyčerpaný, jako by mi odešla energie.

Co s tím dělat někde sem slyšel že nějaké B-éčka před cvičením? Nebo něco jako hroznový cukr?

Nevím čím to je ani co přesně proti tomu bude, díky za jakékoli zkušenosti.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 28 Pro 2012 07:32

Bude to zřejmě problém ve výživě, nebo můžeš mít diabetes a nevědět o tom. 2 hodiny před tréninkem nesmíš jíst rychlé cukry, tzn. sladkosti, gainery, ovoce a pít tekutiny co obsahují sacharózu, nebo fruktózu. 48 hodin předem musíš jíst dostatečně komplexních sacharidů, abys doplnil svalový glykogen.

Vitamín B Ti nijak nepomůže a hroznový cukr Ti před tréninkem ublíží. Skoč si k doktorovi na odběr krve ať nejdřív vyloučí cukrovku, případně jinou metabolickou poruchu.

42let @ 195cm @ 125kg
FeeDee

Člen
# Zasláno: 28 Pro 2012 14:14

Tak doufám že zas tak vážné to nebude :-/ a k doktorovi se mi nadvakrát nechce.. jestli na to mají vliv rychlé cukry před cvičením tak zatím zkusím nic nejíst, a ionťák nemůže pomoct?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 28 Pro 2012 14:35

Být Tebou, chtěl bych mít jistotu. Příznaky co popisuješ, to je jednoznačný prudký pokles cukru v krvi (hypoglykémie). Teď je akorát otázka, proč se tak děje. Pokud se Ti to stává pokaždé, je mi Tě moc líto.

2 hodiny před tréninkem se najíst musíš, něco lehčího, lehce stravitelného.

Iontový nápoj má smysl pít během tréninku, který je delší než 60 minut.

42let @ 195cm @ 125kg
FeeDee

Člen
# Zasláno: 28 Pro 2012 20:22

Jojo v první řadě zkusím nejíst 2h před cvičením a víc pít, kdyby to nemělo efekt tak možná vyzkouším zajít za tím doktorem
Legi

Moderátor
# Zasláno: 28 Pro 2012 20:26

To je rozumný.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0