Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Rada ohledne obedu
Autor Zpráva
adiooo

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2012 16:59

Čau chtel bych se na neco zeptat... Od te doby jsem docela upravil jidelnicek, jim pravidelne, snidam... Jen to co mi dela problem je obed.. Jelikoz chodit jeste na skolu a mam skolni obedy tak to za moc nestoji.. Proto bych se chtel zeptat jak ten "obed" skolni nahradit... Muj obvykly jidelnicek je akovy: (jsem s nim spokojen uz jsem i neco nabral)
Snidane: neco s mlekem (cerealie nebo tak)
Svačina: bageta, nebo treba buchty( to uz je nejspis horsi)
Obed: skolni obed ( tady je kamen urazu)
Svacina: rohlik s necim nebo tak ( pred treninkem)
Po treninku : nejake ovoce nebo pecivo s necim
Vecere: rohlik s tvarohem

Chtel bych se hlavne zeptat co s tim obedem jelikoz opravdu nemam finance abych kazdy den chodil do restaurace nebo tak a bydlim s mamkou ktera pracuje do 7 takze ta nic nevari, pouze o vikendech..
Dale bych dodal, ze jsem asi po 2 tydnech tohodle nebo podobneho jidelnicku nabral asi 2 kila s tim ze pred snidani, pred veceri a nekdy mezi obedem a svacinou si davam kreatin a po treninku piju gainer
Diky za rady
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Lis 2012 17:30

Ten jídelníček je hroznej.
Co se týče toho oběda, nejlepší je si dělat oběd den předem do krabičky. Při nejhorším si udělám proteiňák do flašky a vezmu balení celozrných rýžových chlebíčků. K tomu jedno rajče a je taky dobře.

42let @ 195cm @ 125kg
adiooo

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2012 17:52

Takze chces rict ze by gainer s ryzovym chlebem a rajcetem vynahradil obed?? Kazdej den po-patek ( o vikendu mam dobrej obed)
Btw co je na tom jidelnicku zas tak hroznyho co bys doporucil jinak ale neco levnyho pro normalniho obcana :D vim ze je tady plno jidelnicku ale me prijde docela v pohode az na ty obedy...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Lis 2012 18:13

Sem napsal "přinejhorším" proteiňák, ne gainer. Si nemůžeš chystat obědy předem?
No, rohlíky nepatří zrovna do top 10 potravin pro kulturisty!
Celozrné rohlíky, nebo chleba se blbě shání. To, že je rohlík tmavej, ještě neznamená, že je celozrnej. Proto pokud nemáš standartní zdroj sacharidů jako jsou brambory, těstoviny, rýži atd, jsou nejlepší celozrné rýžové chlebíčky. Nekazí se, akorát to chutná jak polystyren.

42let @ 195cm @ 125kg
adiooo

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2012 18:24

Ajo takhle... A muzes mi rict jak si mam chystat obed? Mati urcite vecer varit nebudu, ja varit neumim a ani na to nemam cas... Ale jinak dik to s tema ryzovyma chlebama zkusim, aten proteinak staci pit na obed ?? Nebo jeste nekdy?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Lis 2012 20:02

Ještě 2 hodiny po tréninku, kdy začíná regenerace (růst) svalů.

42let @ 195cm @ 125kg
adiooo

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2012 20:31

Aji kdyz piju gainer pocitam.. Jo dekuju zacnu to takhle delat to cos rrekl behem tydne..
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Lis 2012 20:38

Gainer se pije ihned po tréninku.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0