Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Statický vs. dynamický strečink
Autor Zpráva
Freon

Člen
# Zasláno: 5 Dub 2011 19:19

Ahoj všichni. Moc by mě zajímalo jestli je lepší statickej nebo dynamickej trénink. protahuju se asi půl měsíce dynamickym cvičenim a nevidim žádnou změnu. Je pravda že dynamickej strečink je dobrej před zátěží? a statickej bych teoreticky mohl dělat ve dnech volna?

mám špatný držení těla, nejspíš dolní zkříženej syndrom a snažim se proti tomu bojovat. Chodim s podsazenou pánví aby to nebylo tak vidět

díky za každou odpověd
tetsuo

Člen
# Zasláno: 5 Dub 2011 19:31

Pred silovym treninkem dynamicky, po treninku nebo mimo trenink samostatne staticky.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Freon

Člen
# Zasláno: 5 Dub 2011 19:34

ok děkuju. Neměl by si taky někde nějakej dobrej typ na ten statickej strečink? dynamickej dělám ten z toho videa Magnificent mobility jak si mi poradil
Patricio

Člen
# Zasláno: 5 Dub 2011 19:47

Kdysi jsme to s Tetsuem natukli zde: http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&topic=4762&forum=4&page=0

It's time for change - train hard or go home!
Freon

Člen
# Zasláno: 5 Dub 2011 20:06

Díky.určitě kouknu. zkusim se po netu podívat po statickym strečinku, cviky nějaký. moch jich neznám. hlavně na záda potřebuju
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0