Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Výživa / Protein, Gainer ktery?
Autor Zpráva
FeeDee

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2009 10:27


Zdravim, rozhoduju se v koupi proteinu a gaineru mezi:

protein
100% pure whey protein 4,5kg
nebo
Hi power 75 2,3kg

a gainer
Mutant Mass 6,8kg
nebo
Maxi gaint 26 5kg

ten 1. protein je sice syrovatkovy a tudiz nema takovou vyuzitelnost,. ale oproti tomu Hi poweru ten pomer cena/vyuzitelnost by me zajimalo jestli je lepsi? proste jakou ma vyuzitelnost ten Hi power?

a jestli mam hledet na to stopove mnozstvi kreatinu, ty 2g/100g pokud bych si vybral kombinaci Hi poweru + Maxi gaint jestli by to k necemu bylo?
diky za odp.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2009 11:24


Existujou mnohem lepsi proteiny nez oba zminene.
Z gaineru bych si vybral Mutant Mass.
Osobne si taky myslim, ze naprosta vetsina lidi nepotrebuje nic jineho nez gainer. (Samozrejme typy/znacky muze behem dne ci tydne ruzne stridat.)

Vyuzitelnost pripravku se neda stanovit od oka. POmohl by presny rozpis aminogramu. Ale v zasade si firmy, ktere vedi, ze delaji maximalne vyuzitelne pripravky toto pisou hned na obaly a do popisku vyrobku. Vetsinou jde o nejakou patentovanou technologii, ktera ma vlasni jmeno.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
FeeDee

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2009 12:03 - Změnil/a: FeeDee


Samozrejme, existuji, ale vzhledem k tomu ze jsem student a penez nemam nadvakrat,. tak jsem prave hledal neco levnejsiho, doporucil bys mi teda neco jineho?
Ten protein sem chtel pit vpodstate jen na vecer,. a na to se ten syrovatkovy(rychlo streavitelny) asi moc nehodi co?
Jinak pres den ten gainer no,. a nevadi kdyz budu brat jen ten 1 typ, nekombinovat, jen ten mutant mass?
A co si myslis o tom Maxi Gaintu?
FeeDee

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2009 13:59 - Změnil/a: FeeDee


jeste sem se ted dival na pharma blend je ten graf pravdivy? jako to porovnani whey/pharma?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2009 19:48


Gainery

Anabolic GF - http://nutri-exact.cz/cat_det.php?id=7

Mass Gain MCT – http://nutri-exact.cz/cat_det.php?id=26

AveMax GF Gainer – http://nutri-exact.cz/cat_det.php?id=17

Muscle Builder GF – http://nutri-exact.cz/cat_det.php?id=280

HP Vital Extra Gainer – http://nutri-exact.cz/cat_det.php?id=20

Mutant Mass Gainer – http://obchod.ronnie.cz/s-1235-mutant-mass-gainer. html

Goliath (Syntrax) – http://obchod.ronnie.cz/s-1733-goliath.html

ISO MRP (Nutrabolics) – http://www.protein.sk/isomrp%C3%A2%C2%84%C2%A2-nut rabolics-p-787.html

Real Mass (Gaspari Nutrition) – http://www.protein.sk/real-mass-gaspari-nutrition- p-974.html

Pharma Gain – http://obchod.ronnie.cz/s-2329-pharma-gain-bcaa-s. html

MVP Nutrition Power Mass - http://www.doplnky-vyzivy.cz/mvp-nutrition-power-m ass-2270g-banan/d-70221/

Ultimate nutrition Gainer Muscle Juice - http://www.doplnky-vyzivy.cz/ultimate-nutrition-ga iner-muscle-juice-475kg-banan/d-68963/

MuscleTech Mass Tech - http://www.doplnky-vyzivy.cz/muscletech-mass-tech- 2270g-cokolada/d-70068/

BSN True Mass - http://www.doplnky-vyzivy.cz/bsn-true-mass-2610g-c okolada/d-70235/

Vitargo Gainers Gold - http://obchod.ronnie.cz/s-738-vitargo-gainers-gold .html

Isoganer – http://obchod.ronnie.cz/s-1523-isogainer.html

QuickMass Gain - http://obchod.ronnie.cz/s-1146-quickmass-gain.html

SMARTLABS Oat Snack - http://www.eshop.osvalech.cz/?p=productsMore&iProd uct=26&sName=SMARTLABS-Oat-Snack-908kg

Mass Gainer 30 (AONE) - http://www.weider.cz/detail.phtml?ZboziID=552&TypK at=Znacka&ZnackaID=6

Vita Fitness Meal (AONE) – http://www.protein.sk/vita-fitness-meal-aone-nutri tion-p-972.html

Mass Bomb 3500 (SFH) - http://www.protein.sk/mass-bomb-3500-p-152.html


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2009 19:52


Na vecer si muzes dat tvaroh, cottage nebo tvaruzky. Nejake vrene vajicko a nejake lusteniny.

Jinak proteiny jsou idealni tyto:

Proverene proteiny, ktere jasne deklaruji slozeni a ucinky

Matrix - http://obchod.ronnie.cz/s-827-matrix.html

AbsoRetard GF - http://nutri-exact.cz/cat_det.php?id=46

Super Quad - http://www.fitness-produkty.cz/katalog/proteiny/su per-quad.html

Muscle Milk - http://obchod.ronnie.cz/s-2299-muscle-milk.html

Pharma Blend 6 HR - http://obchod.ronnie.cz/s-2334-pharma-blend-6-hr.h tml

MyoFusion - http://www.fitnessworld.cz/proteinovy-pripravek-my ofusion-2-3-kg-1076d

Syntha-6 - http://obchod.ronnie.cz/s-880-syntha-6.html

Dessert Protein Shake - http://obchod.ronnie.cz/s-1490-dessert-protein-sha ke.html

Dorian Yates ULTIMATE PROTEIN FORMULA - http://www.fitness-produkty.cz/katalog/dorian-yate s/dorian-yates-ultimate-protein-formula.html


Nevylucuju, ze se objevily i nejake jine. Proklikej si ty e-shopy a najdi to, co ti pripada cenove nejvyhodnejsi.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2009 19:57


Pharma Blend je opravdu spickovy vyrobek a ten graf vychazi ze slozeni toho vyrobku. Jestli graf "lze", nebo "nelze" samozrejme takhle natvrdo rict nedokazu.

Stridani typu gaineru a prichuti je jen trik na to, jak neupadnout do stereotypu. Nic jineho.

Maxi Giant je michany a mluvi se tam o "vyvazenem slozeni bilkovin". To je ale neco jineho nez "vyvazene spektrum aminokyselin". Vzhledem k tomu, ze ta metodologie michani neni jasne popsana, tak nevim, co si o tom vyrobku mam myslet. Nezatracuju ho, jen nemam prostredky, jak ho posoudit.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
FeeDee

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2009 20:57


Asi pudu teda do te Pharmy + Mutant mass,.
A na ten vecer,. kolik bych tak mel snist g bilkovin? A bilkoviny na vecer mam jist i mimo dny treninku ze?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2009 10:08


V den mimo trenink je udrzovaci davka asi 1,5 g/kg vahy, v den treninku se vyplati jit vys, nekam na 2g/kg.
U sacharidu je zakladni davka pri objemovem treninku 4g/kg (v den treninku), mimo trenink se ji do zasoby (aby se cukry stihly ulozit) i vic, kolem 5-6g/kg.

Vecer se ji 1) podle tvoji vahy, 2) podle toho, jestli bylo predchazejici jidlo velke, ci male. je dobre to stridat a velka jidla (30 a vice g bilkovin, u nekoho treba 50 g) by mela byt jenom tri denne - snidane, obed a vecere.

Rozlozeni prijmu bilkovin po velke veceri by tedy melo byt v mensich davkach. Nekdo pije na noc jen maly koktejl, nekdo velky, ale ten se pak hur travi. Nekdo si da maly kotejl (10-20g bilkovin) pred spanim a pak si da jeste jeden podobne maly v noci, kdyz vstane na zachod. Toho se docili tim, ze se pred spanim hodne napijes.

Nemej strach, telo se vzbudi jen tehdy, pokud ukonci jeden spankovy cyklus. Navic potom usnes rychle a opakovane usinani zvysuje hladinu rustoveho hormonu. Cili o nic nejde. Je to takovy dobry trik, jak v tele neustale vytvaret (prirozeny) anabolicky stav.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist