Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Fitness Diary by Kika
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . >>
Autor Zpráva
Kriss

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2014 19:31

Jj mám vše ... i vitamíny ... mělo by to být vše ok jen se obávám že mi tělo vrací poslední rok dřiny v práci a hopsání v posilce bez odpočinku bez většího volna a podobně ... teď se mi to vrací jak bumerang zpět a ve velkém .. a nevím co s tím jak člověk rozharašil imunitu

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2014 19:34

A psychicky jsi ok?

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2014 19:37

Ani ne stresy v práci jsou klasické ... asi s ebudu muset vazne hodit marod .. jinak to nevylecim .. jak ja ten kolotoc nesnasim blbe nocni vsechno pokazi ...

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2014 19:55

noční jsou na tohle nejhorší.. potřebuješ se dát dokupy..začíná jaro..půjde to líp

Kriss

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2014 19:58

No právě si nemyslím teď je taq skvělá doba viróz a na mě zřejmně sedne vše kolem čeho se ochomejtnu

Never back down ...
Karolina

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2014 20:28

Kriss, to je teda naprd.. držím pěsti ať se brzy vykurýruješ, a určitě se hoď marod, půjde to líp se z toho dostat..

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
liliana

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2014 21:32

u nás virozy frčí nejvíc v lednu, v únoru..

Kriss

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2014 22:13

Nevím přítel byl u lékaře a řekli viróza ... sotva se vyléčíme skoro do normál po týdením pocení mě opět sužuje horečka a mandle mi nabobtnaly do úžasných rozměrů .. kdysi jsem na to trpěla ale po dlouhé rozvaze jsem je pryž nedala ... aby mi každý bacil nesklouzl níže .. dnes sedím na noční dýchám ten strašně příjemně vonící cigaretový kouř a je mi úplně na nic .. je 22.10 a já mám v sobě tak 2,5 litru teplého čaje s citrónem a přemýšlím co budu dělat do rána ať se nezblázním ... jsem asi velký chodící bacil

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2014 07:27

na krvi a stěrech jste byli? Manžel si takhle jednou prodělal nevědomě mononukleózu..nebyl léčenej a má doživotně zvýšený bilirubin..

Kriss

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 12:49

Nevím poslední dobou mám pocit že Ti doktoři jsou k ničemu .. jj lilly neboj i můj jde teď v týdnu na další kontrolu i na krev .. dneska už je mi lépe mandle spadly a už to jen lechtá prostě nahoru dolů no ... ale je fakt že sem trhla spánkový rekord ... Z 24 hodin jsem 19 fakt spala vidíme snad to brzy už skončí

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 13:32

bože to závidím..já se naposledy vyspala v roce 2008

Kriss

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 13:38

Jako Lilly taky jsem zvykla max 8 hodin a to jeste s otaznikem takze se citim spis prespana nez vyspana do ruzova ... to se pak clovek rozlezi ver mi ... tak se mi nic nechce jak uz dlouho ne

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 13:40

já jsem rozležená, když spím do 8mi

Kriss

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 13:44

No tim jak sem ed upe zmackana a rozlezena je mi lenivo postavit polevku a to bezne vyvaruju jak sem doma .... jedine co me nadchlo byl vyber mouky v obchode ... zase sem vymyslela i kdyz je nepouzivam obcas bych rada priteli doprala nejakou tu omacku takze kdyz uz tak uz tak sem se opet placla pres kapsu a koupila pohankovou a jeste jahlovou kdyby nahodou ... zase sem vypadala kdyz sem tam studovala ty etikety

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 13:45

my máme doma většinou žitnou nebo klasickou.. nejedli by mi to..

Kriss

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 13:51

Myslíš že je v tom velký rozdíl jako chutovy ? ja sem dobra heeeeerecka milacek nesnasi rajcata ale kecupicek to jooo ... no jednou sem mu dusila hovezi tak sem pod to jednoduse sparila rajcata pekne oloupala pekne zalhala ze je to kecupicek a jak chutnalo .. tchyne nechape co sem snim provedla ale najednou nam mijinek papa i to co nikdy !! podotykam nikdy nejedl v tomhle si tleskam ... takze zakamuflovat typ mouky by mela byt hracka doufam

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 14:51

no svého manžela často napálím... nejí brokolici..ale brokolicovou polévku, kde brokolici nevidí.. sní, atd.. nicméně ta jiná mouka je fakt poznat..

Kriss

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 14:58

Uvidm vyzkouším stejně mouku používám uplně minimálně ... většinou zahustím třeba rozvařenou rýží ... na to už sem si zvykla a je to dobré především mijínkovi já skoro vše na vodě no a bude hůůůř až na to zpět najedu ve chvíli kdy budu fit a v pohodě

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 18:55

ja mouku taky moc nepoužívám..vyrostla jsem na polévkách s jíškou.. já to dělám bez..dělám většinou hodně zeleninové, jsou husté až až.. omáčky dělám jednou za uherský rok..z 90% dusím maso..z 10% peču na vodě..manžel mě za to miluje

Kriss

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 19:56

Tak ja to mám podobné už sem se naučila požívat tlakový hrnec ... hovězí je v něm mňamka ale tu majdu jednou za čas nebo něco upéct na to ta mouka třeba je

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 20:09

tak jak u čeho... co třeba zahuštění bramborou? Já to teda ještě nezkoušela

Kriss

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 20:15

Brambory se hodi napr do zeli .. spenat zahustim vajickem ... treba brokolici mixlou v mlece zahustim rozvarenou ryzi ... je to jak u ceho .. fakt zalezi no vetsinou nezahustuji vubec ... Jinak na tu buchticku je to spis kvuli tchynky miluje sladke .. ale taky zije zdrave poctive cvici a v jejich letech .. no kdyz sem ji poprve potkala myslela jsme ze je to od pritele nejaka kamaradka :D a to myslim vazne ... dodnes se tomu smejem ... je jal lanka kdejakou petadvacku by strcila do kapsy

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 20:18

a kolik je mamince let?

Kriss

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 20:21

41 jsme dobra dvojka je lvice jako ja hodne diskutujeme o vareni .. ale ona chodi na pilates na balet plavat behat jezdi hodne na kole v lete na bruslich a tak celkove zije hodne vitalne ... v lete jeste na jachtu .. na ty roky fakt supeeer .. ja sme ji to nechtela verit .. ale je fajn zaucila me napr jak na tofu jahly soju a podobne a ja ji zase skolila jak na maso ... mame skvely vztah ... doufam ze me to vydrzi a ze si tohle ponesu uz na porad stejne jako ona ... a kdyz nestiha chodi na prochazky taky neumi chvili posedet na zadku

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 20:23

no počkej..jaký roky 41 je mladá ženská... v těhle letech je ženská velmi krásná, když se udržuje.. máš super "tchýni" mám ráda takové aktivní lidi..

Kriss

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 20:28

jj ja sem za to rada rikam ji pani mamco je jak moje mamuska mam ji moc rada

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 20:31

to je dobře, Kristý... je to dobré pro budoucnost, jestli spolu zůstanete ;) a já věřím, že jo.. působíš velice šťastně..

Kriss

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2014 20:36

Jsem a moc

Never back down ...
Kriss

Člen
# Zasláno: 16 Bře 2014 08:06

I to se může stát, ale ztráta motivace není žádná hanba nebo životní prohra.. A není přece všem dnům konec! Těším se na nový start s čistým štítem ..

Never back down ...
Karolina

Člen
# Zasláno: 16 Bře 2014 08:09

Pravda

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 4
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0