Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Cvičební plán
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
Autor Zpráva
hOOrNeT

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2010 22:22

Ani nevim, covece, mam pocit, ze kupuju vetsinou litrovou flasku za 50 korun.

To jsem potřeboval slyšet, jestli to co mám namysli není nějaká břečka. Cenová relace odpovídá tomu tvému. Mám ho doma, tak bych mohl začít s ním?

Pocitej vsechny tuky ve strave. Nerikam, ze pri snizeni sacharidu nelze jit s tukem vys.
Tak to stáhnu na nějakých 30g řepkového oleje. To by zatím mohla být přijatelná hodnota vůči mé stravě.

Budu ho tedy konzumovat s jídlem (např. v zeleninovém salátě) a mezi jídly tedy jen tak "na lžičku". Správně?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2010 22:51

Mám ho doma, tak bych mohl začít s ním?
Jo.

Budu ho tedy konzumovat s jídlem (např. v zeleninovém salátě) a mezi jídly tedy jen tak "na lžičku". Správně?
Pokud tě nebude bavit jíst ho samotný, můžes si toho salátu udělat víc a jíst to s ním.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
kernel

Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 22:24

Hele co kdyby jsi sem hodil rozpis i s váhama? Jsi tajemný jako hrad v Karpatech

Vůle odejde dřív než tělo.
hOOrNeT

Člen
# Zasláno: 6 Kvě 2010 21:40

kernel

Špatný období. Lezu furt fyzicky nahoru, ale vím, že by to mohlo jít rychleji. Bohužel nedávám tréninku tolik, kolik bych měl. - Nedostatek času. Když už se nedostanu do tělocvičny, zacvičim doma. Není to nejlepší, ale lepší něco než nic. Brzo to napravím...
hOOrNeT

Člen
# Zasláno: 5 Úno 2011 20:56

Zdravíčko,

tak po hooodně dlouhé době si sem musím zase něco napsat. Pokračuju ve fullbody a spokojenost. Trénink 3x týdně. Před nedávnem jsem koupil gainer a na zkoušku menší balení creatinu.

Trénink:

zahřátí na spinning kole
dřepy 4x6
shyby 3x8
MT 4x6
benchpress 3x10
variace sklapovaček/cviků na břicho 3x20
tlaky na ramena ve stoje s velkou činkou 3x6
biceps.zdvih velká činka SS 3x8
triceps stahování kladky SS 3x10

Celkem 26 sérií, občas si dám u nějakého cviku o sérku víc dle nálady ale tak, abych se vešel do těch cca 28 sérií. Cvičim to takhle se sparingem a docela si dáváme do těla, vzájemně se motivujeme, vyhovuje mi to.

Menší počet opakování u tlaků na ramena je způsoben větší zátěží než obvykle, kdy se snažím ramena trošku "šokovat". Zahřátí ramenních kloubů je samozřejmost.
kernel

Člen
# Zasláno: 7 Úno 2011 09:16

Pěkné a kolik si naložíš?

Vůle odejde dřív než tělo.
berbatov

Člen
# Zasláno: 22 Úno 2011 19:31

hOOrNeT

Člen
# Zasláno: 24 Úno 2011 14:46

Pěkné a kolik si naložíš?
Tolik jako ty určitě ne, mrknul jsem do tvého vlákna a docela do toho dupeš, jen tak dál!
Největší změnou za poslední dobu u mě je, že jsem vyměnil činkárnu. Sice to mám dál, ale je to neporovnatelné. Mají tam vše, co potřebuji - a tím rozhodně nemyslím multipress
hOOrNeT

Člen
# Zasláno: 7 Bře 2011 18:15

zahřátí - spinning kolo

dřepy 1x8 - 65 kg, 3x6 - 75kg

shyby 3x6 - hrozně široká hrazda a nejde chytnout na uzší úchop, jsem malýho vzrůstu a tak je to pro mě šíleně široký (ve starý činkárně byla lepší, tam jsem cvičil 3x10)

mrvola 1x 6 - 65kg, 3x6 - 95kg

bench press 1x15 - 20kg, 3x8 - 50kg

břicho-shyby na šikmé lavici 3x40

military press 1x15 - 13kg, 3x8 - 28kg

SS biceps. zdvih velká činka 3x8 - 23kg

SS triceps.stahování kladky 3x15 - 5 cihliček (nevím, kolik váží)

triceps stahování kladky - provaz 3x12
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0