Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / O Posilovani.net a foru / Zdůvodnění, proč jsou mazány příspěvky uživatele Ronina
Autor Zpráva
tetsuo

Člen
# Zasláno: 9 Bře 2011 01:34 - Změnil/a: tetsuo


Po delší rozvaze a na žádost dalších registrovaných diskutérů jsem se rozhodl, že na tomto fóru budou systematicky mazány příspěvky uživatele, který se podepisuje jako Ronin. Vzhledem k tomu, že se přihlašuje stále z nových účtů, nemá smysl blokovat jen jeden.

Důvody k této cenzuře jsou následovné:

1) Ronin píše dlouhé, nesouvislé, velmi zmatečně působící příspěvky, v nichž se nelze orientovat, protože nemají náležitou grafickou úpravu a jsou plné pravopisných a stylistických chyb; většinou z nich nelze odhadnout, na co reagují a jak v nich navazují jednotlivé části. Tento způsob psaní Ronin nehodlá opustit dlouhé měsíce, přestože ho mnoho lidí žádalo, aby psal lépe a dal si s podobou příspěvků více práce.

2) Ronin opakovaně svými příspěvky šíří různé poplašné zprávy a konspirační teorie. Neustále se odvolává na různé vědecké studie, které ovšem nenechává k dispozici, a z běžně dostupných zdrojů a odkazů si vyvozuje dalekosáhlé závěry, které z nich přitom nelze tak snadno vyvodit. Tím šíří mezi uživateli zmatek a paniku, aniž by jim umožnil si vyvodit nějaké konkrétní závěry a praktické rady. (Vše zůstává v rovině "všechno je hrozně složité a vy tady ničemu nerozumíte a všechno je jinak, než si myslíte".) Ani na opakované výzvy nepředložil různé zásadní materiály, z nichž vychází. Je tudíž nejasné, zda tyto materiály vůbec existují, nebo nakolik si je Ronin (dez)interpretuje po svém.

3) Ronin opakovaně uráží různé členy fóra, případně vytváří velmi nepřátelskou atmosféru a celkově se chová natolik arogantně, že vlastně vůbec není jasné, proč sem píše, pokud všemi pohrdá a zároveň jim ani nechce sdělit informace natolik jasně a strukturovaně, aby byly nějak užitečné.

4) Ronin si opakovaně vymýšlí věci, které nikdo neřekl, a pravděpodobně nezáměrně ale ustavičně dezinterpretuje to, co píšou ostatní.


Gentlemanská dohoda budiž tato: Ronine, založ si vlastní fórum či stránku a tam své znalosti zveřejňuj dle libosti. Pokud tví čtenáři dojdou k tomu, že jsou to informace užitečné, budiž ti přáno. Jakékoli tvé další příspěvky na tomto fóru ale budou okamžitě mazány, právě z toho důvodu, že odmítáš respektovat základní pravidla slušné, přehledné a vstřícné komunikace.

V následujících příspěvcích můžu ještě vypsat pár věcí z různých neuzavřených diskusí, aby bylo zřejmé, že se nevyhýbám odpovědím, ale opravdu nehodlám s tebou dále jakkoli diskutovat, protože jsem se za mnoho měsíců přesvědčil, že to není možné.

Odteď platí pro tebe na tomto fóru definitivní zákaz. Volné pole působnosti máš všude jinde na internetu.

______________________________________________

Pro ostatní uživatele: Tento zákaz není cestou, jak zde vytvářet můj názorový monopol coby hlavního moderátora. Kdokoli má možnost zpochybňovat nebo doplňovat, co zde píšu, ale nelze to dělat formou, jakou to dělá Ronin, protože ta již mnoho měsíců nevede k ničemu plodnému a jenom eskaluje napětí.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
petrucio

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 11:18


Mam za to, ze by bylo dobre, aby se bud delo tak, jak je v tomto tematu napsano, nebo aby bylo toto "embargo" zruseno (Primlouvam se za prvni moznost.), vznikly kockopes nic dobreho neprinasi.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 11:36


Uvidíme podle vývoje. Jestli Ronin zlepší prezentaci, není důvod cenzurovat informace a názory.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
sniper

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 12:45


S příspěvky Ronina,jsem taky občas nesouhlasil.Nicméně,pokud nebude urážet ostatní návštěvníky fóra,tak bych ho ve psaní nijak neomezoval.Co se týče pravopisných chyb atd.,tak tady se ho musím zastat...pokud vím v nějákém příspěvku psal na svoji obhajobu,že nepochází z ČR.A zrovna čeština není pro cizince lehký jazyk.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 16:01


Tak me nevadi gramaticky chyby, pokud nezhorsujou porozumeni textu. I kdyz mnohy vyrazy jsou univerzalni a maji vsude stejnou podobu, cili jde uz obecnou neznalost. Navic moc neverim tomu, ze by byl cizinec neslovanskeho puvodu.

Spis mi vadi, ze z toho jak pise, casto vubec neni poznat o cem mluvi, na co narazi a k cemu se vztahuje. Ma proste spoustu takovejch "mentalnich zkratu". Coz zase je unosny, pokud ale neni agresivni. A jakmile se to vsechno zkombinuje, tak je to nesnesitelny a hlavne marny.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
kernel

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 16:03


Uvidíme podle vývoje

Pokud bude pít destilku tak ho asi už neuvidíme. Leda v televizi.


Vůle odejde dřív než tělo.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 16:13 - Změnil/a: tetsuo


No, to s tou destilkou je vybornej ulet. Na tom je hlavne skvely, jak se tim vubec nic nevyresi.

Destilkou si trochu naredis mineraly v organismu a pak si je jakoze dosypes v tabletach a nastradas ze stravy.
Ze se na vyrobu potravin pouziva voda (plna stejnyho "nebezpecnyho chloru" a "nebezpecnych hormonu") zrejme vubec nevadi. Ono tedy opravdu nevadi - ale ukazuje to, jak je ten koncept piti destilky nepromyslenej a jak obsahuje protimluvy.
Ve skutecnosti ani nevadi, ze hormonu je vsude plno (napr. z uhynuleho hmyzu), protoze si s nimi telo umi bez problemu miliony let poradit. Nejaka antikoncepce ve vode neni velky problem.

No a ten "hrozne nebezpecny chlor" normalne reaguje s organickymi slouceninami a vyrusi se jeho jedovatost. Cili akorat staci nepit vodu z kohoutku nalacno. Jakmile se napijes po jidle, nebo si ve vode rozmichas nejaky vyzivny napoj, je problem s chlorem vyresenej; chlor vyreaguje do ztracena. Na prazdnej zaludek jinak muzes pit caj z prevareny vody, vodu ze studne nebo ze studanky. Kdyz uz. Ten caj (organicka latka) je asi nejsnazsi reseni.

Zbytek je klasicky Roninovo straseni, sireni poplasnych zprav, paranoia, konspiracni teorie a superhypermegasofistikovany reseni jednoduchejch problemu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist