Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Kratke sacharidove vlny 180-90-180-90-180?
Autor Zpráva
Bojkas

Člen
# Zasláno: 21 Bře 2012 12:17

Ahoj Tetsuo,
Potreboval bych trochu poradit ohledne vln. Mel jsem objemovku asi 4 mesice a ted davam dolu tu hromadu tuku co jsem nabral.
Pred rokem jsem mel 101Kg/173cm, v lete 77kg, po objemovce 87kg a ted uz jsem za mesic na 82kg.

Ten mesic co hubnu jsem si nastavil asi velice zvlastni sacharidove vlny, ktere mi naprosto vyborne funguji. Potrebuji pozehnani nebo vyvedeni z omylu.

Cvicim
Po, st, pa - fullbody + 20min cardio
Ut, ct - 60 min cardio
Suplementy
Gainer po fullbody 30g, Bcaa, placebo carniform v cardio dny.
Jidlo
Docela kvalitne, hlavni jidla jsou na ryzi a kurecich prsou. Snidane cerealie, svaciny celozrnny chlebik s libovou sunkou a proteinak pred spanim.

Ted k tomu hlavnimu, jsem endomorf, proto to se sachrama nejak nehrotim.
Uz jsem pred casem zkousel normalni vlny, sachry tesne pod bazalem, atd.. Ted mam nastavene vlny:
Po, st, pa - B 120g, T 35-40g, S 180g
Ut, ct - B - 150g, T 30-40g, S 90g

Kila leti dolu jako blazen a me by zajimalo, jestli je vse v poradku, nikde jsem se nedozvedel o kladech a zaporech takovych vln. Jsem fyzicky naprosto v pohode, nijak zvlast me to neunavuje, jen ve stredu a patek jsem rano trosku bolavej

Predem moc dekuji za odpoved.
Tryggve

Člen
# Zasláno: 21 Bře 2012 15:10

Nejsem sice Tetsuo, ale zajímalo by mě, co si mám představit pod "kila letí dolu jako blázen"?
stadomuch

Člen
# Zasláno: 21 Bře 2012 17:04

Něco hodně podobného navrhuje Christian Thibaudeau - např tady:
http://www.kulturistika.com/sacharidove-vlny-1
Je to ale o něco (o dost složitější - má tam 3 sacharidové hladiny (vysoké, nízké a normál). Podle toho jsem to zkusil taky a postupně jsem to zjednodušil právě na podobný princip tomu tvému (vysoké,nízké) a funguje to zatím dobře. Ovšem mým cílem je zároveň pomalu nabírat svaly a zároveň pomalu shazovat tuky. Výhoda je, že váha nelítá v ročních obdobích plus mínus 10kg, takže pro tělo mnohem zdravější a že je to dlouhodobě udržitelné (relativně primitivní systém).
Bojkas

Člen
# Zasláno: 22 Bře 2012 09:14

Tryygve:
No tak od 28.2. do 21.3. sem shodil 5kg.. Prvni kilo byla hlavne voda, klasika, ale dalsi 4kg za 3tydny. Nejvetsi sranda je, ze se o vikendech absolutne nedrzim na uzde. Patek hromada alkoholu, sobota navsteva Meka, nedele skoro cela velka pizza, hromada nezdravych dobrot, atd.. Asi by se z toho vikendovou dietou dalo vytezit vic, ale ja se na to tak vzdy tesim..

Stadomuch:
tak jsem rad, ze to bezne funguje a dokonce to i nekdo praktikuje. Nejlepsi na tom je, ze nemusim drzet 3-4dny nizky vlny. Uvidime, jak dlouho to bude fungovat..
Vitus

Člen
# Zasláno: 18 Dub 2012 23:48

No já mám v plánu něco podobného 50-200-50-200-50-200-100. Nízké sachry v tréninkové dny.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0