Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Začínám jaká bude budoucnost
Autor Zpráva
dedekmik

Člen
# Zasláno: 11 Zář 2014 20:32

Čaute chystám se začít ...
mám 17 let 194CM a 75 KG vím hodně málo někde jsem vyčetl že je pro takové "špilky" jako já vhodný gainer mám vybraný :
http://www.nutrend.cz/compress-b-i-g--d12519.htm
je vhodný ?

A ještě jsem se chtěl zeptat kolik tak přiberu váhu a svalovou hmotu když budu chodit 2x týdně do posilovny.
Díky za odpovědi
balbi

Člen
# Zasláno: 11 Zář 2014 20:36

Volil bych spíš tento Palatinose Gain 20 Fair Power ® a nebo klidně i jiný, ale B.I.G není zas tak žádný zázrak.

To ti neřekne nikdo kolik přibereš, důležitá je i strava a kvalita toho tréninku. Lepší by bylo chodit aspoň 3x týdně a dát fullbody, ale když to jinak nejde, tak aspoň 2x, ale zas tolik od toho neočekávej.
dedekmik

Člen
# Zasláno: 11 Zář 2014 20:40

jím hodně a podle jídelníčku který jsem si našel tady někde na fóru

jinak postačí mi když nebudu kost a kuže
dedekmik

Člen
# Zasláno: 11 Zář 2014 20:45

a 2x je max mám tam ještě 3x týdně fotbal
Koumak

Člen
# Zasláno: 11 Zář 2014 21:16

[i]
Volil bych spíš tento Palatinose Gain 20 Fair Power ® a nebo klidně i jiný, ale B.I.G není zas tak žádný zázrak.

Zdravim
To je podle mě předražene ale kvalita nebude nejhorši neviš jak je na to PVL Mutant Mass 6800 g?
dedekmik

Člen
# Zasláno: 11 Zář 2014 22:00

a ještě otázka .... mám jít gainer ... četl jsem že jediný dobrý je mutant nebo protein popřípadě jaký ?
balbi

Člen
# Zasláno: 12 Zář 2014 18:45

Nevím tedy, kde jsi dočetl, že je mutant dobrý gainer, ale není tomu tak. Nejlepší je kupovat nějaký kvalitní gainer, kde převládají komplexní sacharidy.
Ten palatinose gain 20 fair power je možná dražší ( i když cena je odpovídající), ale kvalitní je.
Dá se i koupit nějaký kvalitní protein, kolem 75-80% bílkovin a k tomu sacharidy a míchat si to.

Ale ten mutant bych tedy nebral.
kuceraz

Člen
# Zasláno: 13 Zář 2014 14:46

Předpokládám, že gainer budeš užívat jen po tréninku.
Pak je dokonale jedno, jaký budeš mít, všechny budou fungovat stejně.
Řešit výběr a kvalitu gaineru má cenu JEDINĚ, pokud jím chceš nahrazovat klasická jídla
kuceraz

Člen
# Zasláno: 13 Zář 2014 14:49

Jen ještě odůvodním své tvrzení.
Rozdíl je v tom, že hned po tréninku půjdou veškeré sacharidy z gaineru na obnovu svalového glykogenu.
Což se neděje při pití gaineru v průběhu dne (=ne po tréninku).
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0