Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Sestavení tréninkového plánu
Autor Zpráva
boqer123

Člen
# Zasláno: 7 Dub 2014 22:38 - Změnil/a: boqer123

Čaau, jsem tu novej, cvičit sem začal někdy cca měsíc zpět (po zlomenině zápěstí). Ruka už je v cajku a proto jsem se rozhodl, že se sebou něco udělám. Sem v mnohem lepší formě než před zlomeninou, ale pořád je to doost slabý.

Chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo z Vás zkušenějších poradil resp. pomohl sestavit tréninkový plán. Čas na cvičení mám téměř každý den (i když bych stejně asi cvičil jen obden kvůli regeneraci svalů atd.)

Problém nastává v tom, že je mi 14let, měřím +/- 180cm a vážím 58kg..objem zataženého bicepsu cca 29cm. Vím, že váha v poměru s výškou je nenormální, ale zas nějak extra hubený nejsem.

V trénincích bych chtěl nabírat na objemu hlavně komplet RUCE a RAMENA, PRSA, ZÁDA a BŘIŠNÍ SVALY...na nohy teď cvičím dřepy, jezdím na kole (bmx - jeden převod, takže docela makačka při např. 6h ježdění v kuse) a taky si občas zaběhám.

Otázka tedy zní : Dokázal by mi někdo sestavit tréninkový plán - cviky hlavně na výše jmenované partie a aby co nejvíce rostly do objemu?(hlavně mi jde o ty ruce - bic, tric..ale je mi jasný že jen ty samotný nepůjdou)

Za případné rady a cviky budu moc vděčný, děkuju
maacher

Člen
# Zasláno: 7 Dub 2014 23:58

cvicit vic nez 2x tydne je pro tebe zbytecne, zamerovat se na urcite partie je nebezpecne a nemusi se ti vyplatit, vznikle dysbalance muzou mit za nasledek zdravotni problemy a muzes je potom spravovat nekolik let. Takze si na 14 dnu sedni ke kniham a studuj, potom muzes zacit cvicit.
boqer123

Člen
# Zasláno: 8 Dub 2014 18:08

Tohle vím, ale přesto chci cvičit..když nebudu přehánět váhy nebo cviky cvičit špatně, nestane se mi nic. Spíš než komentáře, že cvičit nemám atd. bych uvítal nějaké účinné cviky, které bych jako začátečník zvládl (ale zároveň mi po nich něco i naroste), Děkuju.
maacher

Člen
# Zasláno: 8 Dub 2014 21:35

kdyz budes drtit prsa a ruce, tak se ti stane a pokud ne, pak te to prestane bavit, pac takhle tizene vysledky neprijdou.Ale pokud vis jak na to, tak radu nepotrebujes a s preju hodne uspechu
maxipesfik

Člen
# Zasláno: 9 Dub 2014 07:39

být tebou tak cvičim vlasní váhou, skus to tak půl roku, pak začni pomalu do posilky ...
boqer123

Člen
# Zasláno: 9 Dub 2014 17:30

Já mám posilku jakoby doma, ale neva.. a jsou nějaké cviky se svojí váhou na tyhle partie? na břicho mám cviků dost, které fungují, ale horší je to s těma rukama, sice trošku rostou, ale brutálně pomalu..
Jinak jednoručkama cvičím 4x15 kladiva, zrovna tak bic. zdvih a tlaky na ramena s váhou cca 4kg/1 činka
S dvouručkou taky 4x15 - zvedám zespod lokty nad ramena a zase zpět a ještě zvedání činky nad sebe v leže, s tím že na dvouručce mám cca 8kg

Mohl by mi někdo poradit další cviky?
maxipesfik

Člen
# Zasláno: 9 Dub 2014 19:56

uff, a mysliš si že za týden ti ruce porostou o 5 cm ? ve 14-ti letech? já cvičím rok a ruce mám o 5cm větší, a to už tak půl roku jsem se držel na 41cm, cviky na paže vlastní váhou máš kliky s rukama blisko sebe, přitahování podhmatem, kliky na bradlech apod. taky se dobře krm a dej tomu čas
boqer123

Člen
# Zasláno: 9 Dub 2014 23:07

Díky ti, jinak jo, je mi jasný že po tak krátký době může prd narůst, spíš sem to myslel tak, jestli ty mý cviky jsou vůbec k něčemu..ale docela je v tom vidět rozdíl, co sem začal cvičit, takže ty moje asi pojedu dál a přidam ještě něco novýho.. ;)
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0