Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Zvětšení objemu.
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 13:34 - Změnil/a: tetsuo

1) Zdravim tě.Tak začal jsem jest pravidelně..
Hele, jestli mi tohle plakani budes psat po TYDNU, co jis trochu vic a cvicis trochu rozumneji, tak u me nenajdes pochopeni.
Metabolismu trva minimalne ctrnact dni az mesic nez se ZAKLADNE preladi a zacne se chovat jinak.
Vysledky jakehokoli treninkoveho programu na hmotu se projevi nekdy po mesici a skutecne hledani problemu muze nastat po dvou az trech mesicich, kdy ani dobry program nepomaha. Ne po tydnu (naposledy jsme se tady bavili 19. brezna).
Delej dal toho Korteho - drep, bench, mrtvy tah po 8 seriich a 5 opak a k tomu 3-5 serii shybu na hrazde.

2) neverim tomu ze mam spatnou techniku a podobne veci.
Tak tomuhle ver na 100 %. Vetsina lidi ma u vetsiny cviku blbou techniku, vetsina lidi cvici nevhodne cviky, vetsina lidi neumi ani zvedat vahy, ktere jsou pro ne spravne (bud zvedaji malo nebo moc).
Muzu ti s klidem rict, ze nektere veci jsem ZACAL chapat a delat TROCHU lip az po PAR LETECH cviceni a i dnes vim, ze zdaleka nedelam vsechno dobre. A to presto, ze casto i vim, kde je chyba. (Protoze prekonat nektere navyky je tezke.)
Takze samozrejme - techniku, spravne nastaveni vah, rozcvicovani, skladbu treninku atd. to vsechno muzes dost vyrazne upravit.

3) snazim se zrat vsecko co se tu vsude pise a nic!
Zasadni otazka - VIS KOLIK PRESNE ZIVIN DENNE JIS? Odpoved neni "jim hodne". Odpoved je "tolik a tolik gramu". Teprve pak se muzem bavit, kde je chyba.

u...Asi po hodine si dam 5 celejch vajec nebo necelych 100g ochucenych vloček
No to je ale blbe. Ty jidla maji prece uplne jiny obsah zivin. Jedno ma spoustu bilkovin a tuku, druhe ma spoustu sacharidu. Jestli to nejak stridat obden halabala, tak samozrejme NEMAS vyrovnany prijem zivin.

Jedna rada: dej tomu nejaky rad. Stridej typy surovin (nejez napr. denne jen jeden typ masa, stridej typy priloh).
A poradne to jidlo rozzvykej, at se taky muze trochu zpracovat. Ze neceho jis hodne, VUBEC ale vubec neznamena, ze se toho taky hodne dostane do krve a ze se to pouzije na stavbu svalu.
Mozna jen zatezujes travici soustavu, a kdybs jedl min, bude to lepsi.

Kup si koupit pangamin nebo jiny vyrobek s vitaminy rady B, porid si lecitin, zinek a selen. Lecitinu davej postupne nekam od 5 g az po 15 g granuli a zinku kolem 100-150 mg denne. Uvidis rozdil do 14 dnu.

A kdyz napisu na nejake forum o radu ze steroidama tak tam neslysim nic jineho nez steroidy sou sracky znici te to a podobne hovna
Steroidy jiste fungujou. Jenomze tam jsou mnohem vetsi problemy nez ze s nimi naberes, pak je vysadis a ony se ty svaly neudrzi.

a) kupujes si je nacerno a VUBEC nevis, co vlastne uzivas
b) pri brani steroidu bys mel byt pod dohledem doktora, ale doktori proste odmitaji dohlizet na lidi, co berou steroidy, pokud to neni ze zdravotnich duvodu.
Cili steroidum se vyhybej proto, ze si s nimi snadno muzes poskodit zdravi a v podstate nikdo ti s nimi nemuze pomoct tak, aby to bylo bezpecne (rozhodne never dealerum a pitomcum v posilovnach, kteri maji sotva vystudovany ucnak.)

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wial

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 17:02

Ja nevim, ale steroidy pokud nechces zavodit nemaj cenu snad ne ??? A nepredpokladam ze s 63 stehnem chces zavodit.

Neber si to spatne, jen muj subjektivni nazor, co ja bych dal za tvuj vrsek ...

www.last.fm/user/WIAL
TheBigDave20

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 19:08

Ne já nechci zavodit ani bejt v kulturisticke forme...Chci bejt proste porad obemovy jak je to mimo sezonu normalka...Klidne i trochu tlusčí kdyz to prezenu...Ja si myslim ze kdyz chci mit 90 kg ze sou steroidy zbytecne...Ale co mam delat kdyz opravdu dřu a nejde to...Je pravda ze nepocitam ty bilkoviny atd...Jo ja to zkusim pocitat ode dneska a uvidim ale silne pochybuju o tom ze tim neco ziskam...Protoze ja jim maximalne a jestli vypocitam to ze jim malo tak je to smula vic jidla uz do sebe nedostanu protoze zeru fakt dost...Mám 80 kg kdybych dosahl toho ze bych mel po ranu aspon tech 85 tak nejak tak jsem spokojenej maximalně....Ale nemuzu narat ani jedine kilo a jestli ano tak to stejne zas vychciju nebo vyseru.....Kreatin kdyz budu brat co mi to jako da...Jo 3 kg vody ktere kdyz si ho prestanu kupovat tak zase pak vychciju...to uz jsem zkousel kreatin od Weidru funguje ale proste jen kdyz ho beru...Trenuju same tezke cviky vsecko s volnou vahou...Dneska jsem treba jel ramena tak ze sem si vytahl velkou cinku ven a zvedal ji nad hlavu a jel silovy trenink...Pak hned mrtvý tah jooo Zada me boli Dva dny po posilovne...Sou takove proste citim se lepsi vetsi ale na vaze porad 80 ....
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 19:16

..Protoze ja jim maximalne a jestli vypocitam to ze jim malo tak je to smula vic jidla uz do sebe nedostanu protoze zeru fakt dost...Mám 80 kg kdybych dosahl toho ze bych mel po ranu aspon tech 85 tak nejak tak jsem spokojenej

No, ono kdyz budes jist treba min a mit vyvazenejsi zdroje surovin, tak to pujde lip. Mozna by ses divil.

hOOrNeT

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 20:19 - Změnil/a: hOOrNeT

Tak hele,
ten vršek je pěknej, to tě klidně pochválim. Spodek nevim, ten si nám neukázal. Že žereš je taky hezký, že makáš ve fitku taky.

Ale nezapomínáš na jednu důležitou věc?

Psychika. Musíš bejt v pohodě, když seš ve stresu tak je to špatný. Někdo stresuje ze školy, z práce atp, no a ty? Ty se stresuješ z toho, že to neroste jak má. Zkus trochu změnit ten přístup k tomu. Neříkej si že musíš přibrat nebo je všechno v háji. Ber to rozumně, přemejšlej nad tím co děláš ale rozhodně se nestresuj!

Měl by to bejt náš koníček, styl života - cesta ke zdraví, kondici .....

Prostě buď v pohodě a nestresuj, jinak se nehneš z místa nebo půjdeš ještě víc dolu s hmotností.

Psychika je velká magie ...
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 20:35

Kdyby jen magie, ale i chemie - stres vylucuje kortizol, ktery jde proti testosteronu, cili to neni jen "sila myslenky", je to fakt prace hormonu.
Proto je na nabirani objemu treba byt klidnej, vyrovnanej, nestresovat se, i tezky veci resit v klidu, mit pozitivni naladu.

TheBigDave20

Člen
# Zasláno: 27 Bře 2010 08:12

Chlapi moc vam děkuju..Asi jste na to káply bude to tim stresem a nervozitou...S tim bych mel neco udelat ja uz nad tim premyslel driv ale nechtelo se mi verit ze to na to muze mit takovej vlil...Kazdopadne dekuju za rady a vsecko to napsane
<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0