Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Bradla na triceps - bolest kličnich kostí
Autor Zpráva
sirspider

Člen
# Zasláno: 30 Led 2014 11:56

ahoj hosani

prosimvas potreboval bych radu... cvicim 4 mesice pravidelne... muj treninkovej plan zahrnuje jeden z nejucinejsich cviku na triceps a to sou klasicke bradla.. problem je ten, ze kdyz je cvicim, citim velky tlak na klicni kosti na obou stranach a pote co cvik docvicim a seskocim z bradel na zem, tak me klicni kosti zacnou opravdu hodne palcive bolet cca na 5 sekund, kaztou serii se bolest stupnuje. Chtel jsem se zeptat, jestli se s timto problemem nekdo uz nesetkal a jestli casem treba az zesilim vice problem zmizi nebo co s tim ? Díky
maxipesfik

Člen
# Zasláno: 30 Led 2014 13:45

tento cvik nedělám. ale když jsem ho dělal taky mě klični kosti bolelí ale nemyslim si že to je nějaká vada někoho to boli někoho třeba ne pokud ti to vadí existuje více dobrých cviků na triceps ...
liliana

Člen
# Zasláno: 30 Led 2014 18:16

slabé svaly a nejsou tu jen hošani

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
bratm

Člen
# Zasláno: 1 Úno 2014 13:20

Pociťoval jsem to stejné, cvičil jsem bradla a bolelo mě z toho však všechno - ale bolest nebyla svalového původu. Začal jsem používat bradla s dopomocí, odlehčím pár kilo, triceps to v pohodě utáhne, na konci maximální kontrakt a rameno v cajku. Nesmíš si naložit moc, to není jak kladka. :D
quakmen

Člen
# Zasláno: 5 Úno 2014 13:27

Jak uvedla Lili tak možná budou okolní svaly slabé.
Já měl problém při tomto cviků s ramenem. Dost mě bolel jeden úpon. Pár měsíců jsem to necvičil a je to v pohodě tak to postupně zatěžuji.
zkus také tento cvik vysadit.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0