Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Tréninkový plán
Autor Zpráva
MiSuZzu

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2012 11:07

Čau, chtěl bych se zeptat, jestli je dobrej můj tréninkovej plán a jak mi ty svaly bude posilovat( myslím, jestli to pujde víc do oběmu nebo hodně do síly, jestli chápete jak to myslím)... chtěl bych spíš silovej trénink a zatím tomu moc nerozumím... su uplnej začátečník
a)
Kozy.
0.Bench press (12,6,6,6)
1.kliky na bradlech - max
2.Tlaky (12,6,6,6)
3.Rozpažky (12,6,6,6)
4.Boční kladka (12,6,6,6)

b)
Ramena
0.Tlaky (12,6,6,6)
1. Přítah činky k bradě(12,6,6,6)
2. Upažování(12,6,6,6)

Triceps
0.Bench na úzko(12,6,6,6)
1.Francouzský tlak(12,6,6,6)
2.Stahování kladky(12,6,6,6)

Biceps
0.Velká činka(12,6,6,6)
1.Kladka(12,6,6,6)
2.jednoručky - o koleno(12,6,6,6)

c)Záda
0.Mrtvý tach(12,6,6,6,6)
1. Shyby - max
2. Přitahování jednoručky (12,6,6,6)
3. Spodní kladka (10,10,10,10)
4. Horní kladka (10,10,10,10)

+ každej druhej den posiluju břicho....

Popřípadě mi sem prosím napište, co bych měl vyřadit nebo co přidat popřípadě kolik opakování... děkuju
stadomuch

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2012 11:24

Kozám nech pokud možno možnost výběhu, dost krmení ad libitum - nejlépe přirozenou pastvou, nějaký minerály v podobě lizu. Samozřejmostí je neustálý přísun čerstvé vody.
Tolik asi ke kozám a co se týče posilování, v zájmu vlastního zdraví si nastuduj alespoň nějaké základy - literatury je v knihovnách dost, případně na internetu jsou také dostatečné informace pro začátečníky.
Namátkou třeba tady:
http://kulturistika.ronnie.cz/c-4783-maly-treninko vy-pruvodce-nejen-pro-zacatecniky-i.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-4825-maly-treninko vy-pruvodce-nejen-pro-zacatecniky-ii.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-4840-maly-treninko vy-pruvodce-nejen-pro-zacatecniky-iii.html
MiSuZzu

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2012 11:40

tady jde spíš o to, že toto mi sestrojili v posilovně a dle pár mích kamošů je to nanic (každej říká něco jinýho)... tak se chcu zeptat jak to stím doopravdy je....
stadomuch

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2012 12:06

Ten tréninkový plán by nebyl až tak tragickej - v případě, že bys byl pokročilejší "kulturista", kterej je ochrnutej na dolní polovinu těla. To nejlepší, co můžeš udělat, je si opravdu nastudovat základy. Nějaké odkazy jsem ti sem dal. Tady máš třeba další:
http://www.body-test.cz/trenink-pro-zacatecniky
MiSuZzu

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2012 12:37 - Změnil/a: MiSuZzu

nohy jsou v plánu taky, ale ty nejedu, místo toho běhám a posiluju podle mýho sportu... Ty základy tak trošku už mám.... ale stejně si to všechno přečtu

Mohl bys mi ten plán kdyžtak nějak vylepšit prosím?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 23 Zář 2012 16:40

Kolego promiň, ale když napíšeš, že chceš posilovat na sílu a zároveň nejedeš nohy, odpovědi se asi nedočkáš, protože si každej bude myslet, že je to tzv. házení perel ...... Síla se získává cvičením základních vícekloubových cviků s maximální váhou při malém (1-5) počtu opakování na sérii, přičemž cvik jménem "dřepy všeho druhu", hrají zásadní úlohu v tomto příběhu. Pokud nohy nebudeš cvičit zároveň se vším ostatním, nevyužiješ zdaleka všechen potenciál k růstu, velmi diplomaticky řečeno. Jo, a na kladky se v této fázi vykašli, jsou na nic. Silová klec - to bude správná adresa.

42let @ 195cm @ 125kg
stadomuch

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2012 16:43

Když si přečteš ty články za odkazama, tak tam najdeš smysluplnější tréninkové plány než ten co jsi sem dal. A to že běháš, neznamená, že bys nohy neměl posilovat. Bez posilování nohou sílu prostě nezískáš.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0