Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Bolest Hrudníku
Autor Zpráva
Jabadaba

Člen
# Zasláno: 8 Dub 2012 09:35 - Změnil/a: Jabadaba

Zdravím, mám jístý problém, už 2. den mě bolí na levé části hrudníku v oblasti prsou. Pokud si mírně zatlačím na hrudník tak mi bolest vystřeluje až pod levou paži až k lopatkám kde odeznívá. Není to stálá bolest spíše mě to bolí při hlubokém nádechu a při určitých polohách. Před těmi dvěma dny sem jel ve čtvrtek trénink zad a v pátek prsa, bolest začla asi po první serii u benchpressu v pátek, tak nevím zda je to nějáká úpona, sval, páteř či srdce. Ale v životě mi nebyla zjíštěna nějáká porucha srdce.

Tak se chci zeptat jeslti někdo nemá podobnou zkušenost?... či si mám raději zajít k doktorovi.
stadomuch

Člen
# Zasláno: 8 Dub 2012 10:00

Takhle na dálku těžko říct, pokud je to při hlubokém nádechu a jen v některých polohách, tak to srdce s největší pravděpodobností není. Můžeš zkusit strečink. Na stav blízký tomu, co popisuješ (někdy se tomu říká "falešný infarkt"), je výborný jogínský cvik "pozice orla" - kromě spletení nohou, to je v tomto případě irelevantní Jde o to spletení rukou, které dokonale protáhnou a uvolní mezilopatkové napětí. Může se to zdát divné, když člověka bolí na prsou, ale pomáhá to (pokud je to ten případ, o kterém píšu). Např. tady: http://i3.cn.cz/14/1224061999_joga-orel.jpg
Jabadaba

Člen
# Zasláno: 8 Dub 2012 10:08

Jj já sem právě četl, že to může být způsobeno i páteří, tak sem zkoušel nějáký strečink atd. uvidím za pír dní zda to nebdue polevovat asi zajdu za doktorem, snad to nebude nic vážného. zkusím co radíš
Jabadaba

Člen
# Zasláno: 8 Dub 2012 10:10

Horší je že mám tak velké pracky, že je to promě celkem nepraktické ta poloha orla, ale vyzkoušel sem to dělat takovým dá se říct kmitavým pohybem a musím uznat, že to asi má účinek
Jabadaba

Člen
# Zasláno: 8 Dub 2012 10:16

T y vole tak sem dělal tu polohu orla a musím uznat že to má něco do sebe, nádech už mi problém nedělá, částečná bolest tam sice je, ale je to podstatně lepší, díky moc, budu to dělat častěji
stadomuch

Člen
# Zasláno: 8 Dub 2012 10:31

Tak jsem rád, že to pomáhá
Průběžně si to můžeš cvičit, případně i jako prevenci zařadit do protahovacích cviků po cvičení.
Jabadaba

Člen
# Zasláno: 10 Dub 2012 10:02

Je to paráda fakt dělal sem to cca 2 dny dělám to i po tréninku i před + další strečink a bolest odezněla, díky za radu
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0