Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Jak přibrat(akutně)
Autor Zpráva
MontakK

Člen
# Zasláno: 6 Bře 2015 00:24

Dobrý den .,,, prosil bych o radu .,,potřebuji nutně přibrat vím že tyhle otázky asi slyšíte často a na internetu je asi 1000000 návodů jak na to .,, ale všude je jen kolik sacharidů, proteinů jak to počítat a podobně .,, pročetl jsem toho dost.Je mi 20 let měřím 198cm a vážím pouhých 66 kg ! Když jsem s tím byl u doktora tak mi řekl že nezačnu nabírat dokud nepřestanu růst .,, řekl bych že už ale nerostu .,, jím co to jde ale furt né a né nabrat .,, Zkoušel jsem koupit sacharidy proteiny .,, ale vždy jsem se sekl na tom jídelníčku ., když si nějáký najdu tak je to tuňák 2 denně, 3 steaky, 1kg rýže a pod .,,ale to by člověk musel dávat do toho jídla tak 300 kč deně minimálně .,, není tu jiná cesta jak toho docílit ? (popř alespoň levnější alternativa) Předem děkuji za jakoukoli radu.

----------
Fitnesak94

Člen
# Zasláno: 6 Bře 2015 09:24

mno ja daval asi 80kc denne a byl jsem na 110 b a kolem 300 sachrech. Nekupuj suplementy kdyz nemas poresenou stravu. Zkus tady procist nejaky temata s jidelnickama a nejak to sestavis, kdyz ne tak napis nebo dokud neporadi nekdo jsem ted na mobilu a nemam to cas rozepisovat
Polsonside

Člen
# Zasláno: 6 Bře 2015 12:37

No na přibírání je nejlepší konzumovat vařenou rýži, jak si jí dochutíš je celkem jedno ale těch pytlíků musíš denně do sebe dostat 6. Po tréninku bych dával 130g sachariďáku. Steaky a podobné vymoženosti nejsou zcela nutné, je to spíše zdroj bílkovin, který v tvém případě postačí denně na 150g.
Komplexní sacharidy, co nejvíce, to je ten správný návod pro tebe a neuzapomínej na pravidlo jedna, nikdy nehladovět, jíst v pravidelných intrvalech.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0