Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Co nejíst??
Autor Zpráva
trolll

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2013 23:45 - Změnil/a: trolll

Jsem si na 99% jistej že mi někdo dá odpověd typu : "je toho tady plno" nebo : "Google ti nic neříká??" nicméně zajímalo by mě co je takovej nejhorší odpad když chci vyrýsovat břišáky,ale samozřejmě i zbytek....o tom co se má jíst je toho tady kupa... ale to co se jíst nesmí sem moc nenašel :D
Dál by mě taky zajímalo co je naopak taková klíčová surovina k růstu svalů.

vim že se nad mým dotazem někteří dobře pobaví.. taky se někdy nad dotazy na PCTforu docela bavim :D
Legi

Moderátor
# Zasláno: 11 Bře 2013 04:55

To, co se jíst nemá, si přečti v příspěvku Fruktóza - metla lidstva. K tomu počítej ještě všeobecně sladkosti, tučná jídla typu kachna, zabíjačka apod., potraviny obsahující bílou mouku, čili rohlíky, chleba a knedlíky a samozřejmě alkohol. Ještě chceš držet dietu?

Klíčovými surovinami růstu svalů jsou bílkoviny. Teď nevím doopravdy jestli jsi ty dotazy myslel vážně, nebo se teď náramně bavíš.

42let @ 195cm @ 125kg
trolll

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2013 07:58

ja to myslel vazne :D jen sem si myslel ze se pobavis
warcraftan

Člen
# Zasláno: 14 Bře 2013 21:18

myslím, že potraviny které jíst nemáš znáš (podle selského rozumu),..kdyby jsme Ti jej měli všechny vyjmenovat, tak se upíši...

Takový dobroděj
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0