Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / posilovna a marihuana
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Autor Zpráva
vojta

# Zasláno: 16 Úno 2006 16:48

Ona trava neudela z cloveka uplneho debila,ale rozhodi psychiku.Souhlasim ze zalezi na mentalite,silny jedinec muze odolavat.JInak bezny hulic ma stihy,ze se mu lidi smejou,ze ho nekdo honi apod.Zije ve svych iluzich a ty povazuje za pravdive.A casto muze rozjet schizofrenii.JInak clovek funguje normalne.Zvast je-li i bez huleni unavenej.proste hulici jsou unaveny lidi.Napiste mi nekdo kdo huli a ma dost energie.Tak asi huli dost malo.
vazne at si kazdej huli jak chce.Tady se resilo jak je to se cvicenim a hulenim.Je to opravdu otazka prirorit.A myslim ze hulic bude prvni kdo odlozi trening na zitra,protoze je unavenej-droga ho vyzdimala.

A jinak hulicum....nejuzasnejsi vec na klid,silu,radost,pocit zivota je MEDITACE....Chce to jen chvili prace,ale stoji to za to.Je to dokonaly.Cvicit telo v posilovne a mysl v meditaci.Vas zivot bude jinej od zakladu...Potom,kdyz se to bude darit,tak vam budou pripadat nejuzasnejsi drogy jako smesne hracky...
Anonymn

# Zasláno: 20 Úno 2006 16:42

Hmmm... je tady zaj
Hruda

Člen
# Zasláno: 20 Úno 2006 17:17

Ako myslis,ze sa ti pluca vycistia?Pokial viem tak uz nikdy nebudu ako pluca ktore nikdy nefajcili.

--------------------------------------------
Som cool-turista!
Vojta

# Zasláno: 20 Úno 2006 17:34

Anonymove,nechcete se zacit podepisovat?
TRava pomaha na parkinsona a spoustu jinych veci.Ale uzivana jako lek,ve velmi malem mnozstvi.
JInak Ti pomuze ty deprese a schizofrenii mit,a ne se ji zbavit.
Proste kazda vec nejak funguje,i kdyz si treba myslime opak.
a proc myslis ze ten hulic nechce jit do posilovny?
POkud trava neovlada to co delame,tak to by nemohla vubec pusobit.A cokoliv nejak pusobi,neco ovlada.
Ale chapu ruzove bryle hulicu,mel jsem je taky...
Silver

# Zasláno: 20 Úno 2006 21:25

Nekdy je trava pro cloveka zivotne dulezita!O Parkinsonove n. toho do hloubky zas tak tolik nevim ale resi hodne problemy se zaludkem-travenim a poruchami metabolismu..a jinak vojto-ty si asi musel na tom bejt hodne spatne s tim hulenim-tzn ze si o nic jinyho nemel zajem!!-kdybys ji bral s mirou tak te to nepohlti a tvuj zivot zustane vyvazeny-cvicenim knizkami prateli..tvuj pripad se nemuze zahrnovat k ostatnim co hulej a posilujou protoze vi kdy prestat..
clockworkorange

Člen
# Zasláno: 21 Úno 2006 13:18

Tak jo, j
Anonymn

# Zasláno: 21 Úno 2006 13:53

Jo, abych nezapom
Vojta

# Zasláno: 21 Úno 2006 17:01

Uz vidim jak nekdo na Growerovi bude mit objektvni nazor.
Pojdme to shrnout lidi,at tady neresime do smrti to huleni.
je tu jedinej clovek co si mysli,ze huleni podpori cviceni?
Nic jineho tu nema smysl resit,je to web o kulturistice,a huleni je osobni vec kazdeho z nas.
nebudeme se tu presvedcovat jak je huleni skvely nebo nebezpecny.Kazdy si k tomu musi dojit sam.
Ja vidim na trave dobre i zle,dobre netreba chvalit,a pred zlym jsem chtel varovat.Ale pokud je nekomu jedno co to s nim dela(protoze to neciti-citi to jen jako unavu a tupost v hlave)tak at kouri.S radosti....
Ale jsem moc stastnej za kazdeho kdo prestal.nebot dokazal sam sobe ze neco je...Hawg
clockworkorange

Člen
# Zasláno: 22 Úno 2006 10:14 - Změnil/a: clockworkorange

Vojta: Na tom n
Vojta

# Zasláno: 22 Úno 2006 12:19

Aby nemeli super vykony kdyz huli pred treningem a zapasem.Ale chtel bych je videt mit super vykon 2-3 hodiny po jointu.kdyz huli pred treningem,tak maj zrovna dest energie,nebot je trava"zdime".Az je vyzdime,jsou unaveny.
clockworkorange

Člen
# Zasláno: 23 Úno 2006 11:49

Vojta J
vojta

# Zasláno: 24 Úno 2006 12:47

Jo jo,at se zhuli treba do nemoty kdyz je to bavi...
Vinnie Paz

Člen
# Zasláno: 16 Dub 2006 22:01

no lidi,urcite ma kazdy z Vas pravdu...jsou lidi kteri jsou na strane huleni a jsou lidi ktery jsou zasadne proti tomu...ja jsem jeden z tech lidi co si zahuli tak 1-2 za mesic...driv to bylo casteji ale ted uz to nemam za potrebi...co se tyce vlivu huleni na fyzicku - hral sem 12 let zavodne fotbal na nejvyssi mladeznicke urovni a zadny vliv sem nepocitoval....behaval sem i 20 km a posiloval jsem 4x do tydne..citil sem se dobre a zadne vlivy huleni sem na sobe nepocitoval...ted uz fotbal nehraji,z duvodu nedostatku casu(studuju V
Hruda

Člen
# Zasláno: 17 Dub 2006 01:12

Vinnie Paz
Ziadny vplyv si nepocitoval?A na to si ako prisiel?Ako vies,ze by si na tom nebol ovela lepsie keby si nehulil?Proc nekritizujeme alkohol a cigarety?
Za prve su legalne.Za druhe nehrozi,ze z toho prejdes na tvrde drogy.
A mimochodom,z travy si dojebavas rovnako pluca ako s cigaretami.
Dalsi vyhuleny vysokoskolak.

--------------------------------------------
Som cool-turista!
vnitrni_sila

Člen
# Zasláno: 17 Dub 2006 10:01 - Změnil/a: vnitrni_sila

m
Johnny

Člen
# Zasláno: 17 Dub 2006 13:00

souhlasim s Hrudou dokonce jsem cetl ze trava je sestkrat horsi nez cigara..Kazdej kdo huli je pro mne troska a fetak. At jdou do prdele Ale je to jen muj subektivni nazor. Ja sportuji a trava mi nechibi a je to hnus kdyz clovek vidi kluky kteri chodi do pate - seste tridy a maj cigaro u huby a jejich o dva roky starsi kolegove pokuruji travu
Vinnie Paz

Člen
# Zasláno: 18 Dub 2006 13:04

Hruda:
vlivy jsem nepocitoval, ale urcite mas pravdu ze pokud clovek nehuli jsou jeho vykony mnohem lepsi..samozrejme bych nehulil do nejake cinnosti,to nema potom smysl tu cinnost vykonavat...ve volnem dnu ,kdy si zajdu treba nekam sednou s kamarady tak to zas tak nevadi..to ze z cigaret neprejdes na tvrde drogy je pravda ale ten kdo na tvrde drogy prejit nechce tak proste neprejde..je to pouze na nem a pokud nechce tak prece neprejde..prejdou jen pouze slabe osobnosty a podle me jsou to magori..ja bych tohle nikdy nedopustil...a ze jsou cigarety a alkohol legalni to je vec jina..ja jsem zastance nazoru ze cigarety by legalni byt nemeli...i s tim alkoholem moc nesouhlasim...jenze stat ma z toho velky prachy a to mu vyhovuje..nezajimaji ho lide kteri si tak dojebou zdravi..pokud clovek kouri 20 a vic cigaret denne tak si ty plice dojebe vic nez clovek ktery si 1x-2x za mesic zahuli...a navic jsou cigarety vic navykove..je to proste svinstvo...podle me clovek ktery se venuje nejakemu sportu na trosku vyssi urovni,nemel by pit ani kourit jak travu tak cigarety...a co se tyce nazoru Johnyho:
nevim jak jsi prisel na to ze trava je 6x horsi..to jsi nejak spocital??myslim ze na to statistiky nejsou..ja myslim ze je to na stejne urovni..u cigaret totiz kouris i ten papir co je v nem ta cigareta ubalena...a v tom jsou nejvetsi sracky..
a videt ty mlade kluky a i holky, kterym nebylo jeste 15,tak z toho se mi taky zdviha zaludek...nemluve o trave...vetsina takovych lidi,jsou v puberte a velmi lehce prejdou na drogy tvrde...v tom je to horsi nez cigarety..z tech na nic tvrdsiho neprejdes(i kdyz i ty cigarety jsou uz droga)
na zaver bych jen reprezentoval muj nazor:
pokud maji byt cigarety a alkohol legalni ,zelagalizoval bych i travu...anebo bych vsechno zdelegalizoval..zvetsil bych postihy za "tvrde " drogy a myslim si, ze pokud by se trava zlegalizovala,za par let by hulicu ubylo protoze by to spolecnost vic odsoudila(tak jak to vyplyva ze statistik statu, v kterych travu v jiste mire legalizovali)
samozrejme toto je chaby nazor,musela by byt zavedena mnoha opatreni atd., ale tohle neni predmetem meho nazoru...
Vinnie Paz

Člen
# Zasláno: 18 Dub 2006 13:09

jo a co se tyce nadavek jako: "Kazdej kdo huli je pro mne troska a fetak atd...." si muzete odpustit....vzdyt to neni zas az takova pravda.....samozrejme ten kdo huli kazdy den,troska je...s takovym clovekem si ani nepokecas proto ze ma vymastenou hlavu!
nazory vam neberu,je to dobre za ma kazdy svuj nazor a pokud si ho prosazuje je to jen dobre...ale je to zbytecne,vyjadrovat se takovymi vyrazy...urcite se v necem shodnem,v necem ne ale o tom to JE!! ;)
vojta

# Zasláno: 18 Dub 2006 18:21

Vinnie Paz,kritizujeme travu,protoze puvodni otazka byla zda trava skodi.
Jiste ze skodi vse,ale vse trochu jinak.A je to tak siroke a obsahle tema,ze je obtizne to soudit objektivne.Ale pokud veris ze trava je pozitivni,a dobra,nebudu Ti asi verit.To jen Ti nejnaivnejsi odmitaji videt pravdu.
Neopunker

Člen
# Zasláno: 20 Dub 2006 23:11

J
Vinnie Paz

Člen
# Zasláno: 21 Dub 2006 17:06

no je to tak...ale ja nehulim tak casto takze jsem v klidu...jen by me zajimalo co budete rikat az bude trava legalni!!! to uz nebudu dlouho trvat...byl na to schvalen zakon,jen se ceka na to az prijde v platnost....to uz nebudete moc rikat: cigarety a alkohol nekritizuji protoze jsou legalni.
to uz mezi to date i huleni a nebudete mit co kritizovat
jinak otazka je samozrejme zda ma huleni vliv na posilovani..ma a vzdycky mit bude..asi tak jak vsechno ostatni...to vam neberu...
vojta

# Zasláno: 22 Dub 2006 13:11

vis,ono se tu nic jineho neresilo...az se nekdo zepta zda skodi chlast,budeme se bavito chlastu.To sis tady napsal sam,ze alkohol nam nevadi,je legalni.A nebo si to precti znovu.
A moc neverim ze ten zakon schvali.Uz i v Holandsku se to nesmi prodavat cizincum.legalizace nic nemeni.Svinstvo to bude porad..
Anonymn

# Zasláno: 23 Dub 2006 12:33

Bo
Neopunker

Člen
# Zasláno: 23 Dub 2006 22:24

J
Tibor

# Zasláno: 23 Dub 2006 22:55

jo tak hulen
Danielll

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2006 13:55

Jenom bych cht
Stracena

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2006 14:34

jako ty tady reknes ze kamos v 16ti da 65kg 10x ...jo je to borec, ale dyby nehulil daval by este vic, nikdo nerika ze dyz hulis ze nic nezvednes, ale ze zvednes min...dokazany to neni, protoze nikdo se nemuze rozdvojit a pilkou tela hulit pulkou ne, je to o spekulacich ale proste ber to jako nahodu, proste hul a davej ale rikej si ze je tu moznost ze bys daval este vic

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2006 07:41

no asi m
Vinnie Paz

Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2006 12:04

Kone
Anonymn

# Zasláno: 4 Kvě 2006 20:29

jo jo jednou musim dostat rozum......nechci bejt vypatlanej......
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Toto téma je uzavřeno. Nemůžete zaslat odpověď.

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0