Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Jak zpevnit ruce
Autor Zpráva
wariorpolni77

Člen
# Zasláno: 24 Led 2016 18:29

Ahoj,potřebuju poradit. Je mi 18 let, měřím 187 a vážím 83 kg. Asi před dvěmy lety jsem byl vysoký snad stejně a strašně hubený, vážil jsem 73 kg myslím nebo tak něco a měl jsem celkově ruky hubenější než holky,zkrátka jsem byl fakt hodně hubený a ani jsem nejedl,nesnídal,sem tam oběd,měl jsem s tím jídlem problémy. Potom jsem to ale změnil a začal normálně jíst a do toho dělat sporty atd. a jelikož jsem dělal hlavně sporty kde se zatěžovaly nohy + chodím do školy i ze školy denně cca 1 hodinu pěšky,mám je v pohodě , pevné, břicho (buchty nemám :D) ale že bych měl nějaké špeky na břichu to nemám, jenže problém jsou moje ruce.

Pomáhám otci sekat dřevo atd. takže tam to trochu zapojím,ale jinak cviky na ruce nedělám žádné. Já mám problém v tom,že mám celkem tenké ruce (hlavně zápěstí) jenže i když je mám tenké, tak je mám tlusté,zkrátka pokud nezatnu, tak je mám prostě "nepevné" nebo jak to říct :D zkrátka potřeboval bych radu, nepotřebuju nějak rýsovat ruce,ale zkrátka nějak je zpevnit,abych to tak neměl. Takže jestli by jste mi mohli poradit nějaké cviky na ty ruce (od ramen dolů) na zpevnění ? Předem díky za rady jak na to.

Ještě mimo bych se chtěl jen zeptat,na to malé zápěstí, jsou na to taky cviky ? Kamarád mi říkal že použival gumový kroužek a že mu s ním to zápěstí trochu pomohlo, chci se teda zeptat,jaký máte na ten gumový kroužek názor,pomůže to aspon trochu ? Díky
Legi

Moderátor
# Zasláno: 24 Led 2016 20:57

Pomůže cokoli, jen se nevzdávat a nepropadat panice. Šířka zápěstí je více, či měně daná geneticky, nicměně když budeš cvičit základní silové vícekloubové cviky, jako je mrtvý tah, shyby, dřep a bench-press....a k tomu bicepsový zdvih s velkou činkou, kliky na bradlech, úzký bench atd., dříve, nebo později Ti ruce vyrostou a budou souměrně ladit s celou postavou.

42let @ 195cm @ 125kg
wariorpolni77

Člen
# Zasláno: 25 Led 2016 15:51

Díky a chci se zeptat,jelikož do posilovny chodím jen sem tam, tak co se týče cviků na doma, jsou i nějaké cviky které by mi pomohly na ty ruce aniž bych potřeboval nějaké náčiní (činky atd.) ? Doma totiž nic nemám
Legi

Moderátor
# Zasláno: 25 Led 2016 18:45

No, tak to fungovat moc nebude. Pořiď si alespoň třeba hrazdu mezi futra a jednu těžší nakládací jednoručku. S tím už se dá něco podniknout.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0