Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Nefungujou na mě anaboléry (pre-workout), N.O. a ani kreatin monohydrát
Autor Zpráva
McDan

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2014 16:00

Nepůsobí na mě kreatin monohydrát, nevim proč. Bral jsem denně 25g po 5g během dne a pil cca 4 litry čisté vody denně a to vše během sedmi dnů. Ani půl kila jsem nepřibral. A dodávám, že jsem ektomorf jestli to hraje nějakou roli.

Dále jsem si koupil Cellucor C4 Extreme. Ani dvojtá dávka semnou vůbec nic neudělá.
Potom jsem zkusil NAPALM extreme a taky jsem zkusil i dvojtou dávku a opět nic. To samý s NO Gelem od Nutrendu. Absolutně to nechápu. Na kámoše to normálně funguje, když jsem ji zkusil namíchat jednu dávku.

Ani redbull, semtex, big shock a ani silný kafe na mě nikdy nepůsobilo..

Vážně mě to dost sere a vůbec nevim co mám dělat a na koho se obrátit.

Nemáte prosim nějaký rady nebo nevíte čím by to mohlo být způsobeno?

Díky...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Lis 2014 16:08 - Změnil/a: Legi

Za prvé, za týden se nedá nabrat ani kilo špeku, natož pak svalů.

Za druhé napiš, co bylo cílem braní předtréninkových nakopávačů...pocit napumpování? Větší nabuzenost na trénink?

Ohledně špatně nabírajících ektomorfů jsem napsal toto:

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7382

42let @ 195cm @ 125kg
McDan

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2014 16:24

To ne, nemyslim svaly ani tuky, myslel jsem, že jsem nenatáhl do těla žádnou vodu :/ to je přece účel kreatinu, že váže vodu.

jj přesně tak, větší nabuzenost a napumpování.

Článek jsem přečetl a to teda musím říct, že dodržuju správně. Jím jasmínovou rýži s velkým GI, ale teprve jsem začal, takže ohledně tohoto nemůžu dělat žádný závěry. Ted mě především zajímá ten kreatin a ty anabolizéry, popř. jestli bych neměl zkusit jinej kreatin(?).
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Lis 2014 16:53

Tak ohledně kreatinu jsi podlehl dezinformacím. Kreatin zvyšuje sílu a má vliv na dělení svalových buněk a zvyšuje intracelurární obsah vody v buňce, ale nezavodňuje, čili nezvyšuje objem vody v podkoží. Toto se ale děje až po delší době, než je týden.

Ohledně těch Napalmů a tak. Nejsem jejich přítelem. Taky na ně nereaguju. Může to být důsledek velmi nízkého tlaku, nebo takřka nulové odezvy organismu na dusnaté látky. Příčinu Ti neřeknu.

42let @ 195cm @ 125kg
McDan

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2014 17:06

Aha, takže myslíš, že když ten kreatin monohydrát budu brát pravidelně a hodně pít tak se mi to pomalinku projeví na síle?

To mě teda, ale osobně celkem dost vadí s těma anabolizérama :/ zkusim se ještě třeba zeptat doktorky, třeba o tom něco bude vědět tak díky za rady
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Lis 2014 17:48

Ano, to určitě.

42let @ 195cm @ 125kg
jabaduba

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2014 21:32

A zkoušel jsi niacin? Mě se po něm dobře cvičí, mám tabletky s obsahem 500mg B3 a stačí mi tak třetina.
Fitnesak94

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2014 21:59

nikdy nepochopim proc do sebe davate takovy sracky jakou jsou spalovace a nakopavace.
jabaduba

Člen
# Zasláno: 17 Lis 2014 22:54 - Změnil/a: jabaduba

Zkus a možná pochopíš :P

Prostě to pomohá (mě osobně aspoň teda), když jedu náročný trénink tak do toho dám víc. Ale taky se nenakopávám před každým tréninkem, spíš občas když jsem unavený nebo tak.

OT: proč musím při každém příspěvku opisovat "J" i když jsem přihlášený?
McDan

Člen
# Zasláno: 18 Lis 2014 21:01

A zkoušel jsi niacin? Mě se po něm dobře cvičí, mám tabletky s obsahem 500mg B3 a stačí mi tak třetina.

Díky za tip, zkusim
jabaduba

Člen
# Zasláno: 18 Lis 2014 22:45

Zkus, jen doplním, že u nás se moc ty s vyšším obsahem neprodávají, mám ho z ebaye. Tam to i vychází docela dobře Stačí mít paypal (embosovanou kartu).
McDan

Člen
# Zasláno: 19 Lis 2014 00:11

jo všiml jsem si no :D ale kupovat prášky přes ebay nevim jestli je zrovna dobrá volba..
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 8
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0