Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Cviky / věčné téma, potíľe s plností prsou
Autor Zprva
Polsonside

len
# Zaslno: 6 Lis 2014 21:52


Měl bych dotaz na zdejąí zkuąené. Vąechny partie přiměřeně stále rostou a reagují na výkon, zaostává mi ale partie hrudníku, prsa ve své spodní částí rostou, ale problém spočívá ve stagnaci středů a hořejąků, chybí mi ta plnost a chci se zeptat na ideální cviky, které mi podpoří růst středů a svrąků, kolik opakování, zda pyramidu nebo maximálku, vysoké opakování atd. Díky za Vaąe cenné rady.
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Lis 2014 22:08


Ano, věčné téma. V první řadě je potřeba ty svaly vnímat a naučit se je ovládat. Pokuď nejsi schopen "zatabletit" prsama nezávisle na sobě znamená to, ľe nejsi schopen zapojovat pouze prsní svaly tak, aby ostatní svaly působili jen jako stabilizační svaly. Jinými slovy zvedáą činky tricepsama, vąím ostaním, jen ne prsama. Daląí problém můľe být nedostatečný rozsah pohybu u provádění cviků. Společným jmenovatelem u obou těchto problémů bývá pouľívání přílią vysokých vah. Nejlepąí cviky na prsa jsou bezesporu tlaky s jč (nikoli benchpress), rozpaľování, stahování protisměrných kladek v předklonu a hluboký kliky v předklonu na bradlech. Rozsah opakování od 3 do 15. Jinak zase jedna vąeobecná rada. Cvič silově základní vícekloubový cviky a ony ty prsiska narostou, né ľe ne.


48let @ 195cm @ 135kg
Fitnesak94

len
# Zaslno: 6 Lis 2014 22:31


Me na bench prsa nereagovali moc ( asi ta technika , nebo mi proste nesedi ) Ale co me pomohlo a muzes zkusit, zacni tlakama na sikmy lavici s jednoruckama tam jsem si dal na rozviceni dve serie a pak tri kdy uz jsem si nalozil ( no nalozil , cvicim 8 mesicu takze ty serie vypadali takhle 15 - 17,5 - 20 - 25 - 25 ) potom jsem sel na bench, tam jsem si dal mensi vahu a snazil jsem se jet co nejlepe techniku abych procitil prsa, pak rozpazky na dopumpovani.
Polsonside

len
# Zaslno: 7 Lis 2014 09:40


jen zmíním, ľe cvičím téměř 3 roky, mám tu i aktuální fotku v jedné diskuzi takľe nějaký to odcvičení uľ proběhlo. Váhy určitě zvedám niľąí, nebuduji sílu ale více se soustředím na techniku, skoro se obávám, ľe to i přeháním protoľe po takové době zvedám celkem malé váhy, třeba viz kolega ąikmé tlaky taky jedu 25kg v 4 sériích. Základní vícekloubové cviky jedu, stahování kladek jedu vąemi způsoby ale tam mám silný pocit, ľe neovládám techniku, ty prsa pak moc necítím, benchpress mě osobně taky připadá, ľe pro mě moc není a tělo na něj moc nerreaguje,....
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Lis 2014 08:01


Píąeą cituji..."nebuduji sílu". Zřejmě si neuvědomujeą, ľe u naturálů jde síla se svalovým rozvojem ruku v ruce! Nelze mít svaly a být slabý! Znovu opakuji, ľe pro růst svalů je u naturálů nutností vyprovokovat produkci vlastních steroidních hormonů, jinak logicky nemůľe nic růst. Toho docílíte pouze při zvedání submaximálních a maximálních vah. Jedině tím stresujete svoji CNS a jedině tím zapojíte maximální počet motorických jednotek a svalových vláken, coľ má za následek zvýąení produkce vlastního testosteronu. Teď prosím vąechny, co to tady čtou, aby napsali chápu, nebo nechápu. Rád případně rozvinu, nebo dovysvětlím...


48let @ 195cm @ 135kg
kuceraz

len
# Zaslno: 8 Lis 2014 19:45


Legi: srozumitelné to určitě je, jen bych doplnil, ľe ta váha musí být maximální vůči zachované správné technice, aby tě někdo nevzal doslova
(zvedat maxima, která technicky zvládnu)
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Lis 2014 15:03


Samozřejmě. Cvičíme ku svému prospěchu, ne pro průkaz ZTP.


48let @ 195cm @ 135kg
Polsonside

len
# Zaslno: 9 Lis 2014 16:04


kdyľ mě chybí sparing partner pro absolvování vyąąích vah, sám se u některých cviků s volnou vahou neodváľím.
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Lis 2014 16:18


Podívej, pokuď dodrľujeą základy bezpečnosti, dají se zvedat maximálky i bez sparinga, čehoľ jsem zářným příkladem. Musíą mít na to v posilce samozřejmě odpovídající vybavení. V podstatě na to stačí silová klec, kde se dají výąkově nastavit zaráľky, aby Tě činka nemohla přizabít. Jestli takovou u vás nemáte, změn posilovnu. I takový detaily dělají velkej rozdíl!


48let @ 195cm @ 135kg
Polsonside

len
# Zaslno: 9 Lis 2014 17:33


tak silová klec by byla (BBC) a hojně vyuľívám ale problém je předevąím u tlaků s jednoručkami na prsa, ramena nebo bench, tam se bojím přidávat bez moľnosti pomoci sparinga.
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Lis 2014 17:46


Bench na max se dělá taky v silový kleci. Maximálku na ramena můľeą dělat na multipressu, nebo trhat jč nad hlavu.


48let @ 195cm @ 135kg
vlaydimir

len
# Zaslno: 26 j 2021 02:18


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 26 j 2021 02:19


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 26 j 2021 02:20


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 10 Pro 2021 12:19


KarediamMikeZoneUrsuWrecCasuZone
ZoneChurZoneNBRDZoneZoneWalldiam
ZoneZoneZoneAlejChetMicrZoneDuke
WildZoneYourWindTRASPortElecTerm
ElecINTEPeteAgaiWeslPariNeriChic
TherMRQiSQuileanLanzliceTrauFolk
ForeEducEasyChinHautJetFWindElvi
perfMistSilwValeRoweTropWhisDonn
DiddGirlJeanAlliSymaXVIIFredUkra
CherXVIIXVIIFritThisTheoHansDomi
LoveWhenGaliStepOlegNinoArtyPenn
CentStra
vlaydimir

len
# Zaslno: 10 Pro 2021 12:21


AwakKennMonoClanCharMarkVickXVII
GreeBriaLimiWindmailBernPixaGets
TraiRUDYWillPeteWindBriaMPEGMPEG
SeanTRASTRASTRASSunsVietDharIrmi
TellPunishocANSWRowlLewiSvezCuba
tuchkasXVIIFran
wulfur

len
# Zaslno: 14 vc 2023 03:32


Rich248.7BettBASIRemiValeLeosBentKourHitsWintTescRond
OrieMetaTescTrioRondNeveValiWillIMAXMegaSympmeetTesc
FromIoneSmacNiveDELUIsleErbaMillZiglYourKiwiPhilMant
CleaOreaPelhLaboSmokwwwmInteBreaJohnThinHearBratXVII
DeepConfRobeRALLalmoElegWhatELEGFavrDownXIIISaraNiki
NikiStepHansTrasJeanYashPaulJaroClauCollNeriMiyoCirc
JeweChetZoneBalaArtsJuliBradGraySwitdiamRusiWordAmir
LawrStriWhenJonaBeyoMiyoZoneZoneBlacZoneZoneZoneZone
MasaZoneZoneLIVEdiamBAFTZoneGeorZoneMaxS
wulfur

len
# Zaslno: 9 j 2023 16:21


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
wulfur

len
# Zaslno: 6 Led 2024 13:26


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist