Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Redukční trénink
Autor Zpráva
GoliathL

Člen
# Zasláno: 12 Srp 2014 19:20

http://www.jagrfit-sport.cz/trenink.php?cislo=8
Je možné praktikovat tento redukční trénink obden s tím, že v dny odpočinku si dám krátké ranní kardio ?
Nedojde k přetrénování ?
Díky
balbi

Člen
# Zasláno: 12 Srp 2014 19:31

Nic jako redukční trénink neexistuje, je to jen o jídle. Dej si klidně klasický trénink jaký cvičíš teď, je víc intezivně, zkrať pauzy a pak si můžeš dát třeba rotoped nebo nějakou aerobku. Ale jak jsem řekl, u redukce hmotnosti je vždy prioritní jídlo.
GoliathL

Člen
# Zasláno: 12 Srp 2014 20:42

Dobře, ale teď k mé otázce - je tento trénink, ať už jej nazveme jakkoliv, možné praktikovat obden, aniž by došlo k přetrénování (s krátkým kardiem ve dny regenerace) ?
Díky
balbi

Člen
# Zasláno: 12 Srp 2014 20:47

Jde cokoliv, i cvičit 6x týdně a 7 den volno, není problém, záleží na jedinci, jak bude správně jíst a zvládne to uregenerovat. Zkus a uvidíš, jak ti to sedne.
GoliathL

Člen
# Zasláno: 12 Srp 2014 21:52

Nad jídelníčkem jsem už proseděl hodiny a zatím mi naprosto vyhovuje (omezeně sacharidy a gradace množství proteinu) - hubnu a ty porce mi závidí celá rodina (taktéž chorobně obézní, ovšem značně méně odhodlaná) :D Jen všude čtu "hlavně se, pro boha živého, nepřetrénuj, hůř už skončíš jen s rakovinou" a podobně, takže mi z toho jde hlava kolem a dilemata se pravidelně vrší :D
balbi

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2014 10:01

Nemůžeš věřit všemu, co se na internetu píše Chce to vědět, čemu věřit, odlišovat fakta od nesmyslů. Přetrénování se neboj, pocítíš sám, jak to tělo snáší, když to na něj bude moc, ono si řekne.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0