Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Tvaroh
Autor Zpráva
mallone

Člen
# Zasláno: 23 Bře 2014 20:35

Jak je to stím tvarohem? Co tu psalo tetsuo, tak tvaroh samotný nedoporučuje. Já vždy po cvičení večer se normalně najedl a pak hodinu před spaním tvaroh jedl samotný. Tak jíst ho nebo ne?
Kriss

Člen
# Zasláno: 23 Bře 2014 22:28

Ahojky jíst či nejíst toť otázka co ? Na začátek Tě tady u nás Vítám
Určitě zařadit nevidím v tom větší problém. Třeba na večer mi příjde celkem těžký a dala bych radši před spaní protein ... Ale když si dáš tvaroh nic extrémního nezkazíš ... Vše záleží na tobě jak ti to vyhovuje .. Na večer je to tak trošku beton do žaludku ..

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
quakmen

Člen
# Zasláno: 23 Bře 2014 22:36

Když ti chutná tak ho jez třeba odpoledne a na noc si dej vícesložkový protein
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 23 Bře 2014 22:56

Som trošku unavený s debát čo je lepšie a čo má akú využitelnosť je to skorej reklama a v skutočnosti to je jedno či dáš proták s využitelnosťou 83% čí 87% a tak je to aj s tvarohom základ je denná strava.... a tieto keci o špeciálnej využitelnosti sú keci je jasné ak s niečim skombinuješ tvbaroh bude lepšie no keci ako je to nevhodné sú hlúpe a ľudia čo to vravia nemajú celkom jasno
mallone

Člen
# Zasláno: 23 Bře 2014 23:47

Kriss
co jsem tady pročítal, spoustu o tom tvarohu tak mám zmatek jestli jíst. Trochu mě zarazilo jak tetsuo napsal: Laicky řečeno, kdo si nacpe do hlavy samotný tvaroh nebo rozmíchaný kaseinát, tak si zpomalí růst svalů o 30%.
Ohledně "betonu do žaludku" psal:

Zpracovani tvarohu NENI pro telo extremne tezke, maso je tezsi, protoze zaludek musi rozstepit kolagenni vlakna.
Maso ti lezi v zaludku i nekolik hodin, tvaroh ROZHODNE min.

U tvarohu jde o VSTREBAVANI, ale uz z tenkeho streva. Tvaroh a lusteniny se do krve uvolnuji extremne pomalu

Na večer mi to nikdy žádné problémy nedělalo, jen mě zajímá jestli je ve tvarohu ta využitelnost a dodání těch bílkovin na večer. Právě přes den mi připadá hloupé se nacpat tvarohem, který se pak tráví několik hodin. Nevím, odkud tetsuo čerpal tyto informace a jestli jsou pravdivé, proto mě zajímají zkušenosti ostatních.
Kriss

Člen
# Zasláno: 24 Bře 2014 00:09

Tak teda takto
Já mám tvaroh dopoledne .. nebo ze startu ho dávám do ovesné kaše na večer dávám protein .. Víš o co jde ? řeší se využitelnost stále dokola ale ve své podstatě jde o celkový denní příjem a ten je podstatný. Pokud si to rozložíš a napočítáš dobře je podle mě jedno jestli si dáš tvaroh na svačinu nebo před spaním .. to je celá věda

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
stanhenkl

Člen
# Zasláno: 24 Bře 2014 08:02

Souhlasím s Kriss . Já dávám před spaním protein. Je to lehčí pro žaludek. Po tvarohu na noc se cítím jak nafouklá vzducholoď . Spočítej si denní příjem a zakomponuj ho tak, jak ti vyhovuje. Nic nezkazíš.

neexistuje lepší cesta jakou bojovat se slabostí než je síla
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0