Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Anděl/Motol Fitko
Autor Zpráva
Enodis

Člen
# Zasláno: 18 Čvn 2013 21:23

Ahoj,

nedlouho pracuji v Praze a rád bych tam začal navštěvovat posilovnu. Pohybuji se převážně okolo Motolu nebo Anděla.

Problém je v tom, že u nás stojí jednorázový vstup do posilovny okolo 30 až 40 korun a jaksi jsem narazil na fakt, že v Praze se platí 100 až 200 Kč. Je to normální sazba? Případně nevíte někdo o nějaké posilovně s lidovou cenou?

Díky

Eno
maacher

Člen
# Zasláno: 19 Čvn 2013 09:26

daji se sehnat fitka s cenou kolem 80, ale kolem 100 je v Praze normal
Milda123

Člen
# Zasláno: 19 Čvn 2013 22:38

Zlodějna, já dávám za vstup cca 40-45kc. Jo, je tu jedna vyjimka..chtějí 70kc za vstup a 13kc za půl litru vody z kohoutku :D A to tam není ani stojan na dřepy, osa nebo prostor na MT!
maacher

Člen
# Zasláno: 20 Čvn 2013 09:20

tak musis brat v potaz, ze najmy prostor v Praze jsou jine, nez nekde na vesnici, ve vetsine pripadu se take jedna o spickove fitka.
Milda123

Člen
# Zasláno: 20 Čvn 2013 10:20

Jsem z Děčína, to už tuším vesnice nebude. Fitka jsou tu také pěkná a je tu i nové, moderní v novém sportovním centru a tolik tam nechtějí. Jasně, že hraje roli lokalita a že nájem bude za pronájem prostor větší, ale určitě jim tam zas chodí o dost víc lidí. Jen říkám svůj názor, je to prostě moc.
canis_dei

Člen
# Zasláno: 24 Říj 2013 21:40

Stejná lokalita jen trochu jinej dotaz.Začínám , co a jak chci cvičit i proč vim .Akorát mi nesedí většia posiloven nebo spíš fitcenter co jsem tady zatim skusil omrknout.Většina je načančaná ( na ůrovni samej vystajlovanej šampon nebo barbína) a to mi moc nesedí nevíte někdo o posilce ani nemusí bejt extra vybavená kde se poctivě maká nazvedá se nějaký to železo .Snad jsem srozumitelně vyjádřil co hledám.
Kokain

Člen
# Zasláno: 24 Říj 2013 21:55

canis_dei: Důležité není jak posilovna vypadá nebo kdo do ní chodí, důležité je jak je vybavená a s jakým přístupem cvičíš. (a samozřejmě trochu finanční stránka)

Člen
# Zasláno: 28 Říj 2013 18:11

Tak je jasný že když člověk vypne a soustředí se jen na svoje tak mu to může bejt jedno.Na druhou stranu proč chodit někam kde se cejtim nepříjemě.Do posilky jsem naposled chodil na vesnici vybavení nic moc dalo se tam odcvičit co člověk potřeboval a všichni tam byly kuli tomu aby si zamakali. Ne předvedli kolik už toho daj a jak se jim rýsujou břišáky.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0