Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Posilování - gainer - kardio??
Autor Zpráva
Jenik_87

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2013 19:01

Ahoj, už cca tři čtvrtě roku cvičím/posiluji a je to docela znát na svalech i síle. Teď jsem se ale rozhodl shodit přebytečná kila, zbavit se tuku kolem břicha. Ani mi nepříjde, že bych měl tuk na jiných partiích (obličej, ruce, nohy) takže zbývá asi jen to břicho. Natrefil jsem na tento článek http://kulturistika.ronnie.cz/c-8906-posilovaci-tr enink-versus-kardio-i.html a přijde mi vcelku rozumný. Cca půl hodiny posilování + 20 minut odpočinek + kardio. Otázka je, zda by se během toho 20 minutového odpočinku měl/neměl vzít gainer. Ta pauza je po posilování, takže by se tam hodil, ale nevím, jestli by to nebyla potom zátěž pro žaludek při kardiu a jestli to není kontraproduktivní ho vzít při hubnutí??

Jinak o mě: 26 let, 176 cm, 78 kg. Nikdy jsem nebyl extra hubený, ale ani nijak tlustý. Snažím se jíst pestře: jogurty, mléko, ryby, rýže, těstoviny, kuřecí a samozřejmě kupa ovoce a zeleniny. Piju zelené čaje, kávu a beru vitamíny C,B,A+D...

Zajímaly by mne vaše názory na tuto problematiku
dobespavel

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2013 19:45

Dej silový nejdříve silový trénink (klidně i hodinu), přestávka stačí jen pětiminutová (využij ke strečinku), nakonec dej nějaké to kardio
Abys výsledek umocnil, tak zhruba 30-60 minut nic nejez, poté dej menší dávku sacharidů na doplnění svalového cukru

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 5
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0