Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Mutant whey protein 2270g - názory, účinnost
Autor Zpráva
MacekCZ

Člen
# Zasláno: 2 Dub 2013 14:52

Zdravím, od včerejška beru tento protein. Zajímalo by mě, jaký na něj máte názor. Kdy se dostavily první změny apod. Fotky vašich výsledků by určitě nebyly k zahození. Posiluju 3 měsíce. Nedávno jsem dobral anabolic classic grainer, pak jsem asi 3 týdny bral kupované gainery ve fitku a včera mi přišel tento protein. Díky za rady.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 2 Dub 2013 17:47

Můžeš na ten protein postnout odkaz?

42let @ 195cm @ 125kg
MacekCZ

Člen
# Zasláno: 2 Dub 2013 18:46

Samo... http://proteiny.heureka.cz/pvl-mutant-whey-2270-g/
Legi

Moderátor
# Zasláno: 2 Dub 2013 19:12

Já bych si to nekoupil už jen kvůli těm lžím, které vydávají za výzkum. Syrovátka se 100% využít prostě nemůže. Různými technologiemi vyrobená syrovátka se pouze bude trávit delší dobu, ale využitelnost zůstane stále stejná, tedy cca. kolem 50-60%. Kup si radši vícesložkový protein.

42let @ 195cm @ 125kg
dobespavel

Člen
# Zasláno: 2 Dub 2013 19:38

Ještě bych dodal něco k tomu, jak píšes, aby ti někdo řekl, kdy se dostavily první výsledky, popřipadě aby dotyčný přidal i nějaké to foto

Na toto zkrátka nejde jednoznačně odpovědět, posilování totiž nestojí jen na proteinu či jiném suplementu, tady jde havně o celkový systém (tj. celková výživa, strava, regenerace a jiné faktory)
Dalé je otázkou, co jsou vlastně ty první změny?

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
MacekCZ

Člen
# Zasláno: 3 Dub 2013 13:18

Legi: No tak známej si ho koupil a během asi 4 měsíců nabral tak, že bych tomu ani nevěřil. Samozřejmě bez steroidů. Ani nedodržoval stravu. Prostě je to ten typ člověka, který se třeba v 11 hodin večer nacpe pizzou, salámem atd a je stále vyrýsovanej. Za ty 4 měsíce takových 5Kg hmoty 100% nabral. Posiloval asi 3x týdně. Ale chtěl jsem slyšet i názory ostatních. Díky za komentáře, každopádně další od někoho, kdo má se značkou Mutant zkušenosti, bych uvítal. Díky .
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Dub 2013 13:58

Na začátečníka není 5kg za 4 měsíce zase tak moc. Tady je jeden z možných důvodů, proč nenabral ještě více. Měl špatný protein kolego. Začátečníci totiž přibírají velmi lehce a rychle. Po půl roce se to začne postupně zpomalovat. Jinak co se týče toho stravování. Náctiletí mají velmi rychlý metabolismus, takže mohou jíst defacto cokoli a tuk nepřiberou.

42let @ 195cm @ 125kg
MacekCZ

Člen
# Zasláno: 3 Dub 2013 14:30

No já takový nebyl. Byl jsem vždycky spíš "oplácaný" a to jsem se něčeho napil tak jednou za půl roku, večer jsem nejedl a hrával jsem fotbal. Nevím jestli jsem to napsal, ale co jsem posiloval ty 2 měsíce a používal jsem http://sacharidy-gainery.heureka.cz/nutristar-anab olic-classic-gainer-3000-g/ tak jsem viděl změny, ale oproti němu za 2 měsíce dost malé. Slyšel jsem, že svaly po těch cca 3 měsících pravidelného treningu a dobré stravě začnou zvětšovat rychleji, pak ale po tom půl roce jak říkáš zpomalej. Je to pravda?
MacekCZ

Člen
# Zasláno: 3 Dub 2013 14:34

Ještě bych dodal, že teprve teď jsem začal brát právě ten gainer snad od aminostar ve fitku a zároveň tento protein. Bude teď výsledek více znát? Nejsem žádný typ jako "chci bejt svalnatej, hned teď, ať můžu machrovat", ale prostě když na sobě vydim určitý kus práce, motivuje mě to a dodá dobrej pocit a větší sebevědomí. Přestat s tím nehodlám, beru to jako koníček a zároveň povinnost, takže treningy nešidím.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Dub 2013 14:50

Tak každej jsme jinej, záleží na somatotypu a "talentu". Někdo jí co chce a nabere jen svaly. Někdo dře jak mezek a nic moc. Každý člověk tedy musí k problému přistoupit jinak. Pokud jsi endomorfního typu, musíš o všem daleko více přemýšlet a plánovat. Jídelníček musí být tomu přizpůsobený a trénink a aerobní aktivity taktéž. Holt Tvá cesta bude výrazně težší. Vím, je to nespravedlivý, ale nic se s tím nedá dělat.
Počti tady na fóru ze pár témat ohledně tréninku a stravování, určitě se dozvíš mnoho informací a zjistíš, že v tom a v tomto děláš třeba chybu.

42let @ 195cm @ 125kg
MacekCZ

Člen
# Zasláno: 3 Dub 2013 15:23

OK díky za rady.
MacekCZ

Člen
# Zasláno: 3 Dub 2013 16:50

Gainer od stejné značky. Spousta lidí ho doporučuje a chválí za své účinky. Nevím, prostě se mi nezdá, že by ta značka byla špatná. Možná to chce opravdu názor někoho, kdo s ním má zkušenosti. Přecejen, většina výrobců se snaží svůj produkt prodat a většina z nich zalže. Složením prý ale odpovídá tomu, co v něm doopravdy je.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Dub 2013 17:00

Na Gaineru taky nejde nic moc zkazit. Jsou to jenom různý cukry. Hele, kup si co chceš...

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0