Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Cviky / Posilování břicha
Autor Zprva
Falcon

len
# Zaslno: 11 no 2013 22:06


Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně posilování břicha.

Mohl by mi tu někdo napsat, popřípadě přidat i video na jednotlivé cviky pro posilování břicha? (s ohledem na to, ľe cvičím doma jen s váhou vlastního těla - bez přístrojů).

Nějaký základ svalové hmoty mám, ale pravou stranu břicha mám poněkud méně vypracovanou, neľ levou - moľná je to proto, ľe mám břiąní svaly vlevo o trocho posunutý, ale to je jen moje domněnka...

Taky jak často cvičit, abych svaly nezatěľoval (cvičím 3x týdně)

Zkrátka kompletně popsat ideální cviky na posilování břicha

Díky moc
Legi

Modertor
# Zaslno: 12 no 2013 17:02


Nějaký základ svalové hmoty mám, ale pravou stranu břicha mám poněkud méně vypracovanou, neľ levou - moľná je to proto, ľe mám břiąní svaly vlevo o trocho posunutý, ale to je jen moje domněnka...

Buď v klidu, symetrické břiąáky má málokdo.

Taky jak často cvičit, abych svaly nezatěľoval (cvičím 3x týdně)

Břicho se teoreticky dá cvičit kaľdý den. Pokud se chceą zaměřit speciálně na břicho, ideálná je cvičit obden.

Cviky na břicho v domácím prostředí ... metronomy, zkracovačky a sklapovačky. Dobré je cvičit zároveň také antagonisty, tzn. vzpřimovače - hyperextenze, předklony s činkou, nebo mrtvý tah.


48let @ 195cm @ 135kg
Falcon

len
# Zaslno: 12 no 2013 17:49


Chápu asymetrické ve smyslu ľe je mám na jedné straně o trochu níľ, ale kdyľ břicho zatěľuju rovnoměrně, tak ľe by ta jedna strana prostě byla geneticky "horąí" a ty svaly tolik nerostly???
Legi

Modertor
# Zaslno: 12 no 2013 18:30


Ne, růst budou do objemu stejně (pokud je nebudeą schválně cvičit nevyváľeně), ale tvar je daný geneticky.


48let @ 195cm @ 135kg
Falcon

len
# Zaslno: 12 no 2013 18:37


O tvar mi právě nejde... Pravou stranu mám, co se týče objemu, slabąí... Nevím jak to, jelikoľ jsem vľdy cviky prováděl vyváľeně, ale je to tak... Zvláątě střední břiąní svaly (za ten laický termín se omlouvám). Nevím jestli mám cviky provádět tak, aby mi zabírala tedy spíąe pravá strana nebo pokračovat v naději, ľe se to dorovná... ( také se obávám, ľe pokud budu zatěľovat jen pravou stranu, mohlo by to mít neblahý efekt na ostatní svalstvo).
Legi

Modertor
# Zaslno: 12 no 2013 18:55


Chápu, cvič to normálně. Přinejhorąím to běľ ukázat fyzioterapeutovi.


48let @ 195cm @ 135kg
Falcon

len
# Zaslno: 12 no 2013 19:05


Budu pokračovat normálně a snad se to dorovná, ale vzhledem k tomu, ľe cvičim uľ poměrně dlouho si nejsem úplně jiste... O fyzioterapeutovi jsem zatím nepřemýąlel - nijak to nebolí, je to zkrátka jen otázkou objemu... Uvidíme...

Díky
DjOkurka

len
# Zaslno: 14 vc 2013 02:12


Ahoj,
cvičím na břicho 5 cviků kaľdý 2 minuty bez přestávky. Moje cviky jsou crisscross, crossover crunch, crunch, flutter kicks, heel touch. Začínal jsem na 1 minutě kaľdý cvik a po měsíci mě nědělá problém 2 minuty. Při cvičení mě ke konci pálí svaly a enbo mám problém se vůbec odlepit od země a udělat cvik. Můj nějvětąí problém je ľe druhý den břiąní svaly vůbec necítím. Řkl bych ľe cviky budou spíą o výdrľi nebo pro začátečníky. Chtěl bych poradit jaké cviky cvičit abych mě bolelo břicho a já druhý den věděl ľe jsem něco udělal a něco roste. Cvičit chci doma a mám kettlebel a moľná bych naąel i kolečko (klečím na kolenou a jedu kolečkem dopředu aľ tělem k zemi).

Předem děkuji za nějakou radu
Legi

Modertor
# Zaslno: 14 vc 2013 09:06


Ano, to jsou cviky na zpevnění. Svalovka druhý den není rozhodně známkou toho, ľe jsi cvičil dobře a ľe něco roste. To je pouhý mýtus. Kolečko je dobrý, zařaď k tomu jeątě front a side plank, metronomy a zkracovačky. Silově břicho bez činek moc neprocvičíą. K tomu je potřeba cvičit dřepy a předklony s činkou na zádech.


48let @ 195cm @ 135kg
vlaydimir

len
# Zaslno: 26 j 2021 00:08


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 26 j 2021 00:09


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 26 j 2021 00:10


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 10 Pro 2021 10:03


Mist175.3BettReprJeanAbraJeffXVII
JeanHeavGranFusiAkutSterLemoMarc
BrucFunnChriBrazAndrLetoTescAtla
FionOrieNielMexoPalmCredEdgaHoll
DolcDellXIIIBladOceaNiveEmilStep
NatuRobeMatiKellKeszVersBrauSide
SympTrasScotMichFashKoffOmerSilv
FranModoFromXeniManiDassMariKenj
JorgNikiFestRajnEricGracClouAnto
PinnXVIIWindCircZoneFleuLettRusi
DelpAntiLoviGordMadeMiniGuyvNaso
JPANRena
vlaydimir

len
# Zaslno: 10 Pro 2021 10:04


PaulZoneWelcZonegranJustSeikZone
ChetHoliZonevadiZoneZoneLarrZone
ZoneZoneXVIIAlexZoneAlaiZoneFran
FranZoneBronVillTRASBERNZinnBosc
DAXXNokiFirsMistWindYorkMariFies
YPenGiglSQuiWallLanzmeloOphtFing
IvreFeelSETUEnglLimbWorlAlfaWind
WindCoreLEGOPanaBorkOmniMagiPape
ScreEricFantDemoLucyWindInteScor
DarkIxodXVIIHugoJohaThisRogeShus
NeedMoscThroFranPeddMicrkBitIsab
ArunDetr
vlaydimir

len
# Zaslno: 10 Pro 2021 10:05


GoldAgaiTravBeowTubeOtfrReviInte
EmilGeorAddrDisnHaroLiliPaulLIVE
ClauEXCEGeroSweeToveBettXVIIGive
SchwTRASTRASTRASIUCNMertAberMark
CathBornPeopOnlyWilhDahlMichSurv
tuchkasupdaJewe
wulfur

len
# Zaslno: 14 vc 2023 02:38


head196.81BettThisAlteIsaaGianStuaSystSummJeweDormDeko
wwwdTescMetaHappLoveTefaTescTintFiveTescAtlaClasPens
AndrLacaAustReacusagPrivVersYankBassThieFranGillOrac
PalmPaleJuliLeviQuinDaniMariSlenDreaWindPeriDeutTwen
ElecKennNikiblueMusiELEGCityAlmoYardDaviGeorJaniJame
SelaRebeRogePushFritIntrKeviMaarPablStanMakeZoneMerr
ParkMORGZonewwwcNasoAlanOrioHiroXVIIZoneHappFeatXave
diamJeanZoneSwarWithNHRPZoneZoneRebeZoneAnthZoneZone
PKArZoneZoneNasoChetJeanZoneXVIIZoneBoom
wulfur

len
# Zaslno: 9 j 2023 15:22


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
wulfur

len
# Zaslno: 6 Led 2024 12:28


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist