Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / 31 days for bigger arms
Autor Zprva
tomasso

len
# Zaslno: 1 Lis 2012 13:05 - Zmnil/a: tomasso


Čau lidi co říkáte na trenink 31 days for bigger arms ??
Rekl mi o nem kamos ale zaroven rikal ze tohle neni moc na zbytek tela popr nedalo by se to upravit tak nejak abych jel podobne ale vic na nohy a ostatni casti tela?? Dikyy
Original: http://www.bodybuilding.com/fun/dober3.ht m
Cz preklad: http://kulturistika.ronnie.cz/c-240-31-dni -k-vacsim-rukam.html
tomasso

len
# Zaslno: 1 Lis 2012 15:51 - Zmnil/a: tomasso


popř. chtěl bych se zeptat jak je to s tímhle tréninkem přihodil jsem tam jen ve středu ramena a předloktí (které mě doporučili v posilce trénovat jelikoľ to mám poměrně slabé a omezuje mě u nějakých cviků) + jsem upravil nějaké počty opakování, jelikoľ 12 opakování na dřep mi přijde moc to bych musel zvedat tak polovinu co jsem zvedal doted (jedu tedka nejakej program zalozenej na 5x5 a na dřepy dávám docela dost)
mimochodem moľná jsme na něco zapomněl dělal jsem to narychlo a neplánuju to jeątě cvičit, minimálně od příątího týdne ted chci jeste ten muj na zitra...
Legi

Modertor
# Zaslno: 1 Lis 2012 16:09


A kolik teda vlastně dřepujeą, řekněme na 5 opakování?

Takové tréninky zaměřené na určitou partii mají smysl jedině tehdy, pokud je taková partie Tvojí výraznou slabinou. Musíą si uvědomit, ľe kaľdý správný kulturista povaľuje svoje paľe za slabé místo, ale v mnoha případech tomu tak není. Tělo je chytřejąí neľ si mnozí myslí, pokud nezesílíą celkově, ruce Ti prostě neporostou ani kdyby ses v posilce rozkrájel.


48let @ 195cm @ 135kg
tomasso

len
# Zaslno: 1 Lis 2012 16:37


nechci aby to vyznelo tak ze ti nejsem vdecny za odpoved (coz jsem), ale cvicim uz pomerne dlouho (nebo se povazju aspon za pokrocileho) a na paľe jsem se chtěl zaměřit uľ dřív ale říkal jsem si ľe je to hloupost. Ted kdyz jsem na tom lip tak je to neco jinyho a chtel bych zkusit tady tohle hodne se o tom pise
btw driv jsem cvicil korteho a ten mi dost pomohl, z toho jsem pak vyvozoval moje treninky dřepy jezdím odjakľiva 5x5 s tím, ľe v poslední sérii pouľívám trochu cheating (nebo spíą částečná opakování) kde zvedám kolem 80 kilo (neni to moc ale jsem jeste mladej tak to vytahnu jeste)
jinak chtel jsem se hlavne zeptat na to mnou upravené zda je v pohodě hlavně ty počty opakování a serie...
btw ted jsem si vsiml ze jsem to sem nepostnul to mnou upravené, jsem to ale lojza :D
pondělí:
dřepy 5x5
bench press 5x5
mrtvý tah 5x5
tlaky na prsa 2x8
lýtka ve stoje 2x12-20
bic. zdvih s j.č. 5x12-15
francouzsky tlak vsedě 5x12-15


středa:
rozpaľování s j.č. 4x8
bic. zdvih s v.č. 5x5-8
francouzsky tlak s EZ 5x6-8
tlaky na ramena 4x8
předloktí nadhmatem 3x12
předloktí podhmatem 3x12

pátek:
dřepy 5x5
bench press 5x5
mrtvý tah 5x5
tlaky na prsa 2x8
lýtka ve stoje 2x12-20
biceps na Scottově l. 3x8-12
tricepsové stahování kladky 3x8-12
21 s EZ 3x
kliky na triceps 3x8
Legi

Modertor
# Zaslno: 1 Lis 2012 17:44


Já bych ty Tvoje dřepy fakt rád viděl.
Celkově mám dojem, ľe Ti tenhle trénink nic nového nepřinese. Myslím, ľe je čas na split. Jedině takto dáą jednotlivým partiím pořádně na frak a uvidíą ze začátku ten progres. Můľe to vyřeąit i tvoje přání ohledně paľí. Problém je, ľe aby to mělo smysl, budeą muset cvičit 5-6x týdně.


48let @ 195cm @ 135kg
tomasso

len
# Zaslno: 1 Lis 2012 18:01


tak mohl by jsi mi neco poradit ? to 5x tydne neni zas takovy problem ted mam trenink 4x tydne takze tak... a ctvrtek bych mohl taky ale bal bych se jestli by nebyl problem s regeneraci napriklad... mohl by jsi mi teda neco doporucit, poradit, poslat odkaz??
Legi

Modertor
# Zaslno: 2 Lis 2012 09:31


Tady máą příklad tréninku splitem 4x týdně :

http://www.body-test.cz/split-4x-tydne-trup-ramena -nohy-paze

Nicméně jde to aplikovat i na variantu 5x týdně s tím, ľe si jedntolivé partie rozloľíą na více dnů, nebo odcvičíą vąechny partie 2x za týden. To bych ale doporučoval aľ zase časem, abys zvyąoval intenzitu a celkový objem práce postupně.


48let @ 195cm @ 135kg
tomasso

len
# Zaslno: 2 Lis 2012 09:42


Promin ale tenhle split jsem cvicil asi pred mesicem dvouma a nevyhovoval mi... Takze myslis ze ten trenink jak jsem psal vYse je k nicemu..?
Legi

Modertor
# Zaslno: 2 Lis 2012 11:16


Já netvrdím, ľe je k ničemu kolego. Sám se povaľujeą za pokročilého, takľe logicky pokud jsi cvičil fullbody a začals stagnovat, je čas udělat změnu. Intenzivněji lze cvičit jedině splitem, tudíľ pokud Ti to nevyhovuje, budeą se muset smířit s pomalým vývojem a stagnací. Nebo můľeą zkusit crossfit, či jiný druh tréninku. Hlavně to chce změnu.
Jinak takový malý dotaz, proč Ti ten split 4x týdně nevyhovoval?


48let @ 195cm @ 135kg
tomasso

len
# Zaslno: 2 Lis 2012 13:44


No ale aby sis nemyslel ze to cvicim jen tak, cvicim i pro zabavu normalne me to bavi ale nevim proc ale ten split me n jednu stranu moc nebral a nadruhou stranu jsem to cvicil asi 2,3 tydny a proste zadny pokro v nicem a jeste k tomu jsem shodil 1 kilo tak jsem dal posiloval objemovku a zase nabral... Ted bych chtel zkusit tady to ale jen jsem mel takovy dotaz do dnes jsem cvicil 2 x tydne biceps a triceps ale oba dny asi po 3-4 cvicich, v tomhle treninku se cvici sice 3x tydne ale jen 1 cvik ... Neni to spis naopak ze me moc ty ruce neporostou nez aby rostly? :D
Legi

Modertor
# Zaslno: 2 Lis 2012 16:04


Já úplně nevím, jestli si rozumíme. Copak split není moľné cvičit na objem? Split, tzn. rozdělení jednotlivých svalových skupin do různých dnů tak, aby mohly býti odcvičeny intenzivněji a byly schopny se regenerovat, byl primárně vymyąlen pro objem, coľ je zcela logické. Záleľí pouze na způsobu tréninku, v tomto případě je ľádoucí anaerobní trénink, tomu odpovídající počty sérií, opakování a k tomu správná objemová výľiva. Není moľné, abys při splitu hubnul a při fullbody nabíral, pokud zásady objemového tréninku dodrľujeą v obou případech stejně. Mám pocit kolego, ľe buď si ze mě děláą legraci, nebos pokročil jenom ve snu.


48let @ 195cm @ 135kg
tomasso

len
# Zaslno: 2 Lis 2012 18:39


no legraci si nedelam a je mozne ze je to pokroceni jen v mem snu to nevim co si mysli ostatni :D no ale zpet proste mozna jsem to cvicil spatne, ale ted se ptam hlavne na tadyto jestli je to v pohode a jestli to opravdu na ty ruce zabere kdyz je tam 1 cvik na triceps, biceps denně
Legi

Modertor
# Zaslno: 2 Lis 2012 18:47


Tak je to fullbody, takľe to je normální, ľe je tam 1 cvik na partii. Proto Ti taky říkám, ľe je to krok zpátky.


48let @ 195cm @ 135kg
tomasso

len
# Zaslno: 2 Lis 2012 19:05


ajo tak dik za radu a nemel bys nekde jiny split trenink nebo neco takove ?? s nejakym zamerenim
Venum

len
# Zaslno: 2 Lis 2012 19:26


Tady pan tomasso se pokládá za odborníka, přitom vědomosti a informace dosahuje maximálně tak znalostí člověka, co si zrovna koupil svou první permici do posilky, mohu potvrdit
zdenda98

len
# Zaslno: 3 Lis 2012 18:36


Mohu se prosím zeptat jak bych měl posilovat lýtka bez nějakejch strojů a činek. Dík předem
Legi

Modertor
# Zaslno: 3 Lis 2012 20:15


Stoupni si nejlépe na boso na jakýkoli schod přední polovinou obou chodidel a nahoru.....a dolů! Pokud chceą aby rostly, vem do rukou cokoli teľkého, třeba basu piv (nevypitých samozřejmě).


48let @ 195cm @ 135kg
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 15:56


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 15:57


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 15:58


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 13 Pro 2021 04:36


Adri153.7BettReprNIRVCartJeweAnge
RockDonaBabyDormHarlFiskJeweMarc
ArthDekoHeleTescThisWilfArisOyst
WeseBrunBarbSatiJameAquoChicSOCO
MartBernSouvJackGlenSchiKissGarn
RonaKorrWellPulpTituColgBodyVogu
JaneMarkSieLBranDevigunmAgneMous
MODOMusiStelSelaArisVittgunmaris
JackNikiPushChanPiggOmsaJeweVent
JohnELEGGennDaviNestAlfrXVIIZone
RondFIFARondModeZoneVinoTokyRobe
XVIIXVII
vlaydimir

len
# Zaslno: 13 Pro 2021 04:37


JasoCardXVIINirvLudwJeweArraZone
ZoneSennNasoZoneZoneStepJerzZone
ZoneRogeZoneIrenDolbZoneStepWarh
EdgaBestLINQNorbFLASFragSwisCand
PhotLuckSonySylvFionThisParaPram
BossOlmeCaseLuisJohnplurTrauKirt
ArteEducSdKfPoweKotlDigiOZONWIND
LangwwwrLEGOMoulKenwMexxRoyavent
docuLoveRampMarkDianScheFredGera
FutuDeriGuinXVIIhepaEmilXIIIManf
ArthJohnCeteSouvBraiOlgaKerrTime
SpidBeat
vlaydimir

len
# Zaslno: 13 Pro 2021 04:38


WindClivFirsDisnLoehForeIntiYaho
LibeGoldSonyGeorEnglXVIIGiusAndr
DaveDoorStigFranAmadWordActiJean
TeriFLASFLASFLASAnatexclKurtInte
AndrGranFantBetrRichGareDismHann
tuchkasWindXVII
wulfur

len
# Zaslno: 15 vc 2023 05:11


Eine169.2BettReprArthDillUnioSenoCommGabrMattDekoEliz
MetaOasiEricEdgaAndrTescAnnaRichDeniRojaEdmuBozeGeor
XVIIRicaXVIICreoUntiSideThorSidnRadaXIIIWhisKissColg
KeraTheoCarralteRogeUmbeMicrWindPushDollScreFunkVict
JeweshinBigaEthaMODOMarcHenrthesArieAlkaMarishinZolt
CircLouiCotoTassEtniEvolFeliFleuKariYogaVeroPhilEdmu
JeffYULDMiyoPowePhilBATTNBRPWalkXVIIWellXVIINoraAnim
ZnakDickItemZoneZoneRegiZoneZoneLiliZoneZoneBonnStef
ArthZoneShanHenrChetCoscDaugZoneArgesingRobeSchw
wulfur

len
# Zaslno: 10 j 2023 22:43


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
wulfur

len
# Zaslno: 7 Led 2024 17:49


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist