Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / kombinace suplementu
Autor Zpráva
Laney

Člen
# Zasláno: 21 Zář 2012 22:29

Zdravím,posiloval jsem rok a kvůli maturitě jsem ve fotku nebyl tři měsíce , od pondělízacinam znovu a chtěl jsem to nabombit naplno , takže mám nitrix,monohydrat,sacharidak,bcaa a glutamin . Je to dobrá kombinace ? Slyšeljsem že bž se nitrix a glutamin nemuseli kamarádit
Laney

Člen
# Zasláno: 22 Zář 2012 13:05

Teda nitrix mám ráno a před tréninkem a glutamin večer a po tréninku , takže nevím jestli ten gluramin bude nitrix omezovat
tetsuo

Člen
# Zasláno: 22 Zář 2012 16:26

Nitrix má základ aminokyselinu arginin. Arginin se s glutaminem nijak netluče. Pouze, když je nedostatek glutaminu (neesenciální amk.) tak se vyrábí ze semiesenciálního argininu. To znamená, že arginin může chybět, když je málo glutaminu. Ale společnému užívání nic nebrání, naopak.

Arginin v čistém stavu je katabolický. Což je super před tréninkem, neboť jde o katabolický jev.
Proč brát arginin ráno, je dost divný nápad. Prokrvuje, to ano, ale proč ho brát, když se člověk chce dostat do anabolického stavu?

Naopak glutamin a BCAA jsou vhodné i ráno, protože mají anabolický i antikabolický efekt.

Ráno: lze BCAA, gluamin i gainer. Ale je to čistě na osobní rozhodnutí.

Před tréninkem: nitrix-arginin, glutamin, může být gainer, ale jen trochu

Po tréninku: BCAA (hodně), glutamin může být, gainer 100%

Na noc: může být glutamin

Co se týče kreatinu: lze ho brát s gainerem, ale jsou lidé, kterým to nedělá dobře na žaludek.
Ozkoušej si cvičit bez kreatinu (před a po tréninku) a pak s ním. Jestli ti kreatin způsobí žaludeční potíže, nebo trénink bude míň kvalitní (např. rychleji odejde energie), tak ho ber odděleně, nejlée úplně nalačno, dopoledne, tak 2 hodiny po snídani a hodinu před svačinou.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Laney

Člen
# Zasláno: 22 Zář 2012 18:22

Děkuji mockrat . K tomu nitrixu , ráno mi byla doporučená jedna tableta a dvě tablety před tréninkem

Kreatin jsem používal nějakej čas s gainerem a v pořádku , tréninkový den ho beru před cvičením a po, mimotrebink večer
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0