Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Problém s posilováním nohou
Autor Zpráva
stichy

Člen
# Zasláno: 9 Zář 2012 16:32

Dobrý den,

poslední dobou mám problémy při posilování nohou. Začala mě bolet kolena a celkově už nemohu dělat například výpady jako dřív. Sice na dřepu to nevadí, ale při výpadu je na koleno asi vyvinutý moc velký tlak a cítím bolest. Někdy také po cvičení nebo běhání cítím bolest v holením svalu.

Jinak jsem si vědom toho, že je zapotřebí kloubní výživa. Doma jsem tu našel nějaké léky, co se tváří jako kloubní výživa a je v nich hořčík, zinek, železo atd. ,ale třeba kolagen jsem tam vůbec nenalezl. Nevím tedy jestli si pořídit něco jiného popřípadě co, protože dlouhodobě rozhodně nejde nohy ignorovat. Jen nechci dát peníze za přípravek kdyby to třeba vůbec nepomohlo.

Předem děkuji za pomoc
Legi

Moderátor
# Zasláno: 9 Zář 2012 20:20

Ahoj, kloubní výživu si určitě kup co nejdříve. Zlepšení nepřijde ze dne na den, ale nejdříve za několik týdnů. Dej si také pozor na provedení výpadů. Vídám velmi často špatné provedení, kdy koleno jde dál za vertikální osu. Koleno musí svírat úhel 90 stupňů, pokud jedeš kolenem dál, Tvé problémy jsou toho důsledkem. Může to být ovšem i přetrénování, nebo starý úraz, spousta věcí. Ukázat to případně lékaři, nebude taky na škodu. Přeji brzké zlepšení!

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0