Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / zacatecnik (18 let) cvicebni plan
Autor Zpráva
stichy

Člen
# Zasláno: 13 Bře 2012 23:16

Dobry den,
je mi 18 let (75 kg; 183cm) a jsem sportovni postavy. Co se posilovani tyce tak se mu venuji asi 4 mesice ale zaroven si uvedomuji jake problemy si lze privodit spatnym posilovanim. Cetl jsem tu serie pro zacatecniky protoze me vsechno kolem teto tematiky velmi zajima nicmene doma mam jen jednorucky a sanci dostat se do soukrome posilovny mam 2x tydne z cehoz dost stroju tam chybi - jsou tam asi jen dva na nohy jeden na zada jeden na prsa a bench press + lehke jednorucky. Chtel bych cvicit co nejefektivneji a vim ze je dulezita take vyvazenost nejsem si ale tak jisty zda-li jdou cviky ke kterym chybi stroje vynahradit nejak jinak. Dale nevim jestli mohu napriklad jeden den cvicit triceps a den nato na benchi protoze tim se triceps taky zcasti zatezuje potreboval bych poradit s celkovou tvorbou cvicebniho programu popripade stravy. Jsem do posilovani dost zapaleny a rad si poslechnu kazdou radu od nekoho zkušenejsiho predem doufam v kladne ohlasy
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0