Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Lecitin
Autor Zpráva
Levandule

Člen
# Zasláno: 16 Led 2012 09:08

Ahoj, rád bych zeptal zkušenějších na lecitin (konkrétně sojový granulovaný). Nevím čím to je, ale hrozně mi chutná :=). Jsem ve fázi přibírání (jak tuky - vlivem dlouhodobé nemoci, jsem měl minimum podkožního tuky, tak svalů). Jídelníček mám řekl bych dobrý a k tomu uzpůsobenou pohybovou aktivitu. Dlouhodobě čtu forum a většinou se radí, ža je opravdu dobrý. Rád bych ho zařadil do své stravy, ale nechci ztratit tuky a váhu. Lecitin přispívá ke spalování tuků. Otázka je tedy zda ho zařadit ANO/NE popř. v jakém množství?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Led 2012 09:47

Lecitin přispívá k lepšímu zpracování tuku v těle. Vyloženě jednoduše se po něm nehubne. S dostatečným přísunem živin to není problém.
Bežné dávkování jsou 3 lžičky denně, nejlépe v první půli dne. 6 hodin před spaním už ne - lecitin zvyšuje aktivitu mozku a hůř se pak usíná.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Levandule

Člen
# Zasláno: 16 Led 2012 09:56

Takže po něm těžce nabraný tělesný tuk :=)? Někomu to může přijít divný, většina lidí se snaží tuku spíše zbavit, ale u mě je to naopak. Ráno bych ho přimíchal do vloček - 3 lžičky.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Led 2012 10:49

Stačí 1 lžičku. Pak jednu k přesnídávce a jednu k obědu, nebo před tréninkem.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0