Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / trénink pro lazara
Autor Zpráva
Borecx

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2011 13:05

ahoj,
určitě nejsem sám, kdo má problémy s bederní páteří. Poslední dobou se to zhoršuje. Myslím že můj trénink je přílyš namáhavý na záda. A tak mě napadlo, jestli by se nenašel někdo s podobným problémem, kdo by mi dokázal pomoct sestavit trénink na míru.
Potřebuju tu bederní páteř maximálně šetřit, protože když cvičím nekteré cviky, může mě to způsobit během pár dní takové bolesti, že téměř nemůžu chodit. Nechci ale s cvičením přestávat, každý den cvičím nějaké rehabilitační cviky, aby se ty záda nezhoršovaly (vyhřezlá plotenka), ale jen to asi nestačí. Potřebuji trénink, kterej mi ty záda nedodrbe.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2011 16:32

No tak nedělat dřepy, mrtvé tahy, přítahy v předlonu a tlaky vestoje.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Borecx

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2011 16:49

A co přítahy spodní kladky v sedě bez podpěry hrudníku? A jaké cviky na břicho?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2011 23:15

co přítahy spodní kladky v sedě bez podpěry hrudníku?
Asi by neměl být problém.

A jaké cviky na břicho?
Banálně - cokoli, u čeho tě nic nebolí. Zkracovačky na fitballu jsou nejšetrnější.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0