Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Cviky / Shyby
Autor Zpráva
lukas191

Člen
# Zasláno: 19 Srp 2011 18:31

Zdravím, potřeboval bych poradit se shybama. Mám problém stím že se nedokážu přitáhnout z napnutých rukou musím mít ruce pod cca 30° a pak se v pohodě přitáhnu docela v pohodě. Když mám napnuté ruce a snažíms e přitáhnou tak zaberu ale pak mě dost bolej ruce a prostě se nemužu dostat nad ten úhel ze kterýho to dám v pohodě. Mužete mi prosím někdo poradit jak na to ??
audin

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2011 17:14

Ahoj, snad Ti pomůže toto:

http://www.home.bodytest.cz/index.php/component/co ntent/article/35-clanky/264-objemova-rutina-3x-tyd ne

viz. část "Často kladené otázky (FAQ)"

Mám stejný problém a jedu zatím stahovní kladky na všechny způsoby. Až přítáhnu vlastní váhu, začnu dělat shyby..
ZANGER

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2011 17:49

Na kládky se vyser. Když nedáš ani jeden shyb tak dělej interwed rows(youtube), popřídapně shyby se zaháknutejma nohama. Skvělý jsou taky negativní shyby.
audin

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2011 18:04

je to ucinnejsi??Rad si necham poradit..Ty shyby se zaháknutejma nohama myslis ze ve visu ohnu nohy a opru narty o nejakou lavicku?
ZANGER

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2011 18:48

.Ty shyby se zaháknutejma nohama myslis ze ve visu ohnu nohy a opru narty o nejakou lavicku?

jo, jinak pokud člověk udělá klidně i jen 10 interwed rows tak by 1-2shyby neměly být problém. Takhle se dá zlepšit rychle
KamilZ

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2011 20:31

dělej interwed rows(youtube)
Ahoj, snažím se to najít, ale nedaří se mi to. Nemáš v tom názvu překlep?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2011 20:39

Inverted rows nebo reverse rows

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
KamilZ

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2011 21:36

Díky!
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0