Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Zranění / Nemoc
Autor Zprva
Filas

len
# Zaslno: 11 Srp 2011 11:14


Od pondelka jsem nemocnej. Mel jsem horecky, bolesti bricha, zvraceni i prujmy. Ted uz je to lepsi, i bricho snad, ale prujmy mam porad a doktorka mi rekla, ze mam drzet dietu/hladovku. Ja uz jsem teda od pondeli skoro nic nesned, protoze jsem nemel na nic chut jak mi bylo spatne, ale ted to jeste musim dodrzovat. Bojim se, ze timhle nejezenim shodim hodne. Ja jsem byl teda v "posilovaci" diete, ktera se darila (za 2 tydny 2 kila pouze v tukach), a najednou prisla nemoc. Navic jsem od doby nemoci (coz jsou 3 dny) shodil snad 3 kila, je to mozny? Dost se bojim, ze prijdu o vsechno, na cem jsem tvrde ty 3 roky drel . Vysadil jsem radsi i kreatin, coz mohlo taky nejaky to kilo ubrat. Co delat?
tetsuo

len
# Zaslno: 11 Srp 2011 13:18


Moc nechapu ty hladovky. To se nesmi ani protein nebo glukoza?


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Filas

len
# Zaslno: 11 Srp 2011 15:05


No o proteinu ani glukoze se nezminovala. Rikala ze muzu jist tak max. suchary a ze mam hlavne hodne pit. Ale tak to rikala v utery, a to mi bylo dost blede. Ted uz je to mnohem lepsi, takze uz snim i jiny jidlo, napr. pizzu nebo tak. Me spis zajimalo, jestli je mozny takovyho ubytku po par dnech. Byl jsem docela v soku
tetsuo

len
# Zaslno: 11 Srp 2011 20:08


Já bych v tom fakt neviděl problém dát denně aspoň 1-2 nápoje s obsahem bílkovin.

____________________

Úbytek váhy můľe být ledacos. Od svalů, přes tuk, ale taky vody či obsah střev.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Filas

len
# Zaslno: 11 Srp 2011 20:14


A kdyz nemam protein? Mam jenom gainer. Ted by se ten protein asi hodil mnohem vic.
tetsuo

len
# Zaslno: 11 Srp 2011 20:44


Dej ráno a odpoledne. Bude to v poho.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Filas

len
# Zaslno: 11 Srp 2011 20:50


A v jaky davce? 65g prasku rano a 65g prasku odpoledne? Nebo vic?
tetsuo

len
# Zaslno: 12 Srp 2011 11:01


Nevím, co máą za gainer. Ale tak aby v kaľdý dávce bylo kolem 20-30 g bílkovin. Samozřejmě, sacharidů tam pak bude docela dost. Proto záleľí na tom, co jíą jinýho, a není úplně dobrý vyklopit takový nápoj do sebe najednou. Výhodnějąí je popíjet ho postupně, třeba půl hodiny.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Filas

len
# Zaslno: 12 Srp 2011 14:11 - Zmnil/a: Filas


Gainer mam Mutant Mass. Jojo, s tim klopenim to je jasny. Prave ze pres den toho moc ted nesnim, protoze nemam moc na jidlo chut jak mi neni dobre a kdyz mam hlad a najim se, tak mi zas potom neni zrovna super.
vlaydimir

len
# Zaslno: 25 j 2021 00:41


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 25 j 2021 00:42


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 25 j 2021 00:43


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
tuchkasŃ?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 09:33


kBit208.6BettCHAPLouiPaulSearJerz
RadiLuizDeniMcBaDancFamiSterTesc
JoacStepMartClydEyviAlanGardBurd
MobyKhenTescMurpGarnClippublDigi
LamuJuleMichMatsPapiXVIINiveChar
TobyRennVITETescHomeSharMurnMena
AndrCaroBRUCMariDaveHarrELEGCirc
AlexBrokBlueConsElegPaulToscavan
RoxyAdagClifXVIIJeweSimsFunkSpli
SelaXIIIPALIDelmHenrFallFeliThac
XVIISilvPhotZonecustZoneZachIMPE
AsheELEG
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 09:35


ASASJUDAZoneZonePoteMichXVIIFede
RounSoliGimmAngeMargGeraZoneHaro
RobeMattStevZoneElipZoneJeweZone
ZoneBarbMadeNorbEpluDenmRagoBeko
MielPeerChriBookTexaAlcoWWQiBanc
SQuiBecaTexaSTARSeinAnanSadlCelt
RiveBrigWinxIntrRobeCoasNautWind
WindHansLEGOBrauUnitBvlgAdvaAnar
YourBarvDaviZavoAgatPampJavaFant
PARTXVIIXVIILewiHansGeorEmilStar
JohaDolbBurtDirtPicaFleeJeweWill
PretBlac
vlaydimir

len
# Zaslno: 9 Pro 2021 09:36


StatDolbWindXVIIJeweArmagoalinsi
ClanDigiNatuWindGeneSystMichTran
BobbRobeToniSuppEnglDaviHoisEver
ChriEpluEpluEpluTherToyoWizaLuci
ParaLoveThiswwwrPatrRussBonnJoha
tuchkasWindStat
wulfur

len
# Zaslno: 13 vc 2023 16:32


kbps211.1BettCHAPKeviLipmPietStanBredDonaVisuDanuMich
TescFiskTescProsHogaTripRaymSereKathExtrbonuIntrRoma
AtlaEricKeraAdriNimmSideMoisLeanRobiRemiHenrXVIIAquo
BookXVIIDaviTescTescGlisPaulHenrWolfLuisSigmSieLCoto
FromHenrModoSelaDarkGravXVIIavanLowlNikiSergarisWind
SideRogeLeigEnviWarsRomaRoxyHundZdenVentFredXVIIHitm
amilCorbJuleGUESRabiZoneEricZonehorrXVIIFunnModoNaso
LarsdiamZonePainFantdiamRodoCarsZoneBabyThesAntoRalf
ZoneIsaaJarmCoscJeanZoneIoseZoneFootZone
wulfur

len
# Zaslno: 9 j 2023 04:40


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 6 Led 2024 01:48


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 2
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist