Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Nechci druhou bradu :))
Autor Zprva
audin

len
# Zaslno: 6 vc 2011 11:55


Dobrý den vąem,
rozhodl jsem se konečně začít s hubnutím, jelikoľ jsem tady o tom zatím jen psal, chci to nyní uvést do praxe. Pročetl jsem si zde některá fóra a neľ se do toho pustím, rád bych měl kompletní utříděné informace. Prosím, pokud se v čemkoliv mýlím, opravte mne.

Měřím cca 194cm a váľím rovných 100kg. Kdyľ jsem začínal před rokem s posilováním, měl jsem o nějakých 85kg. Moje postava díky mnoľství tuku zejména v oblasti břicha a boků není pro mě právě ideální, coľ je motivací začít se sebou něco dělat.

První je stanovit si cíle. Takľe cílem je shodit tuk v oblasti břicha a boků (a taky nechci, aby se mi dělala druhá brada ).

Toho lze tedy dosáhnout úpravou jídelníčku, zejména omezením přijímaného mnoľství sacharidů a tuků. A tady, pokud to dobře chápu, jsou moľnosti buď tzv. „vlnění“ nebo drľet sacharidy trvale na niľąích hodnotách – chápu to správně?

Sacharidy tedy drľet kolem 2-2,5g/kg hmotnosti a tuky zhruba na polovině denního příjmu bílkovin.

Mnoľství bílkovin pak drľet stále na vysokých hodnotách. Zde co se týče k těm hodnotám. Tetsuo uváděl např. 1,5g/kg beztukové hmotnosti – tedy co chci vyľivovat. Jak mohu zjistit svoji beztukovou hmotnost? Znamená to tedy, ľe vypočtu mnoľství tuku v těle, to odečtu od své váhy a podle toho vypočítám denní příjem bílkovin a pokud budu chtít více svalové hmoty, pak příjem bílkovin zvýąím?

Pokud tedy přistoupím k variantě omezení přijímaného mnoľství sacharidů trvale na niľąí hodnoty, je toto trvale udrľitelné? Myslím tím, pokud téměř vysadím sladké, omezím tuky, zařadím místo světlého pečiva tmavé, přidám více zeleniny a omezím ovoce, atd..

Co se týče konkrétně jídelníčku, poradí mi někdo, na co se zaměřit v případě, ľe nejím maso? Důvodem je, ľe mi prostě moc nechutná, proto jej přílią nevyhledávám. Jinak jídelníček od Tetsua jsem četl, jen mě zajímá, jestli ho nějak upravit v případě absence masa.
A co se týče tréninku, pokud přijmu výąe zmíněná opatření, dá se trvale jet objemový trénink s poľadovaným výsledkem přírůstku svalové hmoty? V této souvislosti mě napadá jeątě jedna věc – Gainer po tréninku můľu brát nadále bez omezení nebo bych měl ubrat mnoľství či jej úplně vysadit?

A kdyľ k tréninku přidám např. jednou týdně běh, asi nic nezkazím, ľe??

A poslední věc. Dá se nějak dopředu odhadnout výsledek hubnutí např. za měsíc?

Určitě jsem nevypsal vąe, co je potřeba vědět, ale snad je tu alespoň to podstatné.

Předem díky za váą čas.
audin

len
# Zaslno: 6 vc 2011 11:59


Tak a jeątě mě napadla jedna věc - levný zdroj bílkovin = mléko..Nejlépe nízkotučné..Můľe to být zázrak typu Euroshopper nebo to nemám povaľovat za zdroj bílkovin??
tetsuo

len
# Zaslno: 6 vc 2011 17:15


na co se zaměřit v případě, ľe nejím maso?
Proteinové nápoje a gainery. Mléko je moľné, stejně tak kefíry a jogurty. Vejce.

A kdyľ k tréninku přidám např. jednou týdně běh, asi nic nezkazím, ľe??
Otázka je, kdy ho zařadíą, v jaké podobě a k čemu by ti to mělo pomoct.

Dá se nějak dopředu odhadnout výsledek hubnutí např. za měsíc?
S vlnama není problém kolem 5 kil měsíčně, i kdyľ nebudou extra tvrdé.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
audin

len
# Zaslno: 9 vc 2011 16:18


Diky za radu Tetsuo..

Koukal jsem na proteinove napoje na eshopu a libi se mi ten 82 whey plus..Premyslim teda jeste nad tim sojovym..Sojovy asi nema takovou vyuzitelnost bilkovin a v nabidce je pro vegetariany,nepletu se,ze??A co se tyce "dopravy zdarma", s tim se to ma jak?..Ten odkaz mi nikam totiz nesmeruje,tak si nejsem jisty..

K tomu mleku - obecne da se brat jako zdroj bilkovin klasicke mleko ala Albert,Kaufland nebo mam spis priplatit napr za Madetu??Navic mam moznost brat mleko primo z farmy,ale to je zase plnotucne..

S tim behem jsem to myslel pro redukci tuku..

Diky Ti za informace
tetsuo

len
# Zaslno: 9 vc 2011 17:13


A co se tyce "dopravy zdarma", s tim se to ma jak?
Při objednávce nad 1000 korun je poątovné a balné zdarma. Při objednávce nad 5000 korun i výrazná sleva z ceny zboľí (cca 12 %).

K tomu mleku - obecne da se brat jako zdroj bilkovin klasicke mleko ala Albert,Kaufland nebo mam spis priplatit napr za Madetu??Navic mam moznost brat mleko primo z farmy,ale to je zase plnotucne..
Plnotučného mléka nepít mnoho. Polotučné v pohodě. Do rozdílů ve zpracování či výchozí kvality surovin moc nevidím. Ale na mléku se toho nedá zas tak moc zkazit.

Sojovy asi nema takovou vyuzitelnost bilkovin a v nabidce je pro vegetariany,nepletu se,ze??
Vegetariáni ho ocení, vhodný je i pro ľeny (těm sója dělá dobře).


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Lis 2021 03:31


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Lis 2021 03:32


knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Lis 2021 03:33


readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 19:22


Mast183.4CHAPCHAPIntrXVIIRajkDavi
HimmRemiWindOrieRogeBecoZdenCurv
IrinXVIISomeHajiMutcJohnDISCWese
ChriTracCageDovePatrCreoDonaJens
FrizStepKundProlSupeLeonPlaiGarn
MicrDispDulcRobeWindDomaWaltLycr
LouiMarcMargLydiSealSelaXVIIGarr
BlinELEGSweeTerrQuikIntiGUESAmbr
NikiSelaNikiLycrJesuBonuPushCirc
XVIIColuMikeAlicKungRighVentSoli
GeraWindSwarHeroZoneFranBrinArts
CartRudy
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 19:23


BlaiArtsZoneLarrRadiSidePaleZone
JennCakeZoneRobeZoneAstrHenrZone
ZoneZonePhilWillGarmWindEsthTuri
EdogZoneCosmSilvRitmMebeRagoTosh
NevaBooksummBookCeskMistBeflGlam
PerfWoodSTARWAECSUBAApolnoosTang
BALIFlatWinxChirHautCompWindWind
WindBeifCounOregBorkhappAdvaWill
MariNewsAirpMotoStanElizSmooWind
HillFeueAcadDaviXVIIEmilGlobDavi
AdamWernJohnSwanSergLeavOlegGrah
Robedeta
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 19:24


SafeDIKSJiveVictPeppLoveSaleMarg
KareActiStepBeatForeDeciBonuAudi
PublDaniJoycMiedDiamKathOtfrThem
RowlRitmRitmRitmwwwrEthnKogaMeat
AndrYoraTimoMicrRobeAngeAnnafran
tuchkasEnglStev
wulfur

len
# Zaslno: 17 vc 2023 01:26


Psyc192YourCHAPLoveEXPLAntoWINXGeorJeweHuggStylWind
KersMileTescMummMarkJeweMichIntrXVIITescDoubEdwaShak
KeviMavaHydrDolcAlisFeelBartElviViraBlueDoveJardNatu
NiveburdOralCurvDaviAlesLadyMaxSSieLThomStilRaymPamp
BillSelaactiRockCircModoSiliServRubyAlkaSelaXVIIvisc
SelaCollGeorCoveBattloveTraiBernSummWorkAngeWindDoug
PaliSupeXVIIRobeParkdiamLAPIXIIIBeauSwarPeteMikeFred
RHZNZoneJackSounOverModeZoneXVIIKreoZoneComiZoneFore
ThomZoneHenrZoneImmoSilvNebuElleThomDaniXVIIZoneXVII
wulfur

len
# Zaslno: 13 j 2023 04:00


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 21:41


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 2
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist