Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / treninové plány
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
colda

len
# Zaslno: 2 vc 2011 11:31


čus, pomalu druhym měsícem cvičím fullbody 4xtydne+ kardio..a dneska me nasral celkem jeden starej kulturista a rekl ze je to nesmysl cvicit např [ tlaky s jednoruckami a hned záda] a ja rikam no a ja mam profesionalni fullbody plan ..cele telo kaľdy den..a on řekl je to blbost radsi si dej plan takova ta klasika prsa-biceps,zada,triceps....a ja mu rekl ze to uz jsem cvicil takove ty stare nesmysly ale tak celkem me to nasralo a nvm co mam od toho fullbody cekat ..;) protoze dneska mi trener ve fitku dal takovy objemovy plán myslite ľe je dobrý ? [ aspon do budoucna]

-1 DEN:prsa,triceps:
bench 4x6,rozpazovani na sikme lavici 3x6
kliky na bradlech 3x6
francouzsky tlak s velkou č. 3x6
stahovani kladky ve stoje nadhmatem 3x8

2DEN: Záda,biceps
mrtvý tah 4x6
shyby 3x6
pritahy kladky v sede k hrudniku 3x6
hyperextenze 3x8

bic.zdvih s velkou č. 4x6
zdvihy na scottovce 3x6
bic.zdvih s 1 ruckami v sede 3x6

3DEN:ramena.nohy
tlaky za hlavu na multipressu 4x6
pritahy ez cinky k brade 3x6
rozpaľky s jednoručkami v predklonu 3x6

leggpress 4x8
predkopavani 3x8
zakopavani 3x8 vypony 3x6

A CHCI SE ZEPTAT JESTLI TŘEBA MU®U PŘIDAT U 1 DNE NA PRSA TLAKY S JEDNORUCKAMI NA SIKME LAVICI U ..A JINAK JE TO V KLIDU PLÁN MU®U HO TAKHLE CVIČIT 3X TYDNĚ ?DÍKY


zadny
MartinNejez

len
# Zaslno: 2 vc 2011 11:34


Zdravím tě.No cvičíą pouze 2 měsíce ,takľe bych se jeątě drľel fullbody.
colda

len
# Zaslno: 2 vc 2011 11:37


no ąak ja vim minimalne pulroku a je to pro pokrocile je to tezky plán ale samozřejmě to zvladam a jen me to nasralo jak mi to rekl hned jsem se toho chtel vzdavat..tak ale asi je to lepsi cvicit takhle cele tele nez jako kazdy rozdelene partie


zadny
MartinNejez

len
# Zaslno: 2 vc 2011 11:42


No divej jeątě pár měsíců vydrľ na fullbody. Rozhodně se nevzdávej a pokračuj.. On si takovej trénink můľe dovolit. Zatím je pro tebe lepąí cvičit fullbody ,ale pak příjde čas kdy ten trénink jak ti dali budeą cvičit.
colda

len
# Zaslno: 2 vc 2011 12:03


ok no budu se ho drzet jeste no.. a potom časem si dam ten plan takou tu klasiku jak jsem napsal..vzdycky jak sem tu dal takovy ten plan tak vzdycky byla nejaka kritika tak jsem to radsi necvicil , takľe potom kdybych chtel toho cvicit tak se chci poradit jestli je to dobrý plan,..jinak dik no.. ty uľ jsi to taky cvičil?


zadny
MartinNejez

len
# Zaslno: 2 vc 2011 12:16


Tak víą pro někoho kdo cvičí 2 měsíce je to zatím na nic.. Tak proto ta kritika Já tenhle přesně ne.. Já cvičím uľ 3 rokem takľe něco málo o tom vím.. Kdyľ sem začínal já tak sem taky nevěděl co mám pořádně dělat tak sem asi 1 rok valil tak jak si napsal ,ale jiný cviky a jinak v pořadí.. Ale jako rostlo to pomalu ,ale rostlo. Po 7 měsících jsem sestavil jídelniček změnil tréninkovej plán koupil svůj první protein. No aľ budeą mít odcvičených třeba těch 6- 7 měsíců tak ten trénink skus.. Uvidíą ľe půjde ,jelikoľ uľ budeą mít větąí sílu a fyzičku ..
colda

len
# Zaslno: 2 vc 2011 12:24


tak vis co ja uz cvicim zacinal jsem v mojim dobrym fitku ve sklepe 2 měsice s takovymdle podobnym planem.. potom jsem zacal chodit do fitka a do fitka uz chodim presne 3 měsíce.. a druhym mesicem jedu tenhle fullbody plán.. a jinak jsem pouzival bcaa [ celkem 3 litry] potom anabolic gainer..a tetka mi domu prislo 6 kg gainer


zadny
MartinNejez

len
# Zaslno: 2 vc 2011 12:28


BCAA- dle mého je úplná zbytečnost. Kolik váľíą ,měříą a věk ? No máą nějaký jídelníček ?
colda

len
# Zaslno: 2 vc 2011 12:31


182 cm,78 kg,v srpnu 17, jidelnicek nemam ale dodrzuji ho podle me dobře co 2-3 hodiny, napr takhle
snidane: ovesne vločky,mleko
svačina:2 krajice chleba,salam,syr,
obed: kuřeci riľky na prirodni,ryľe
svačina:puding
večere:5 vajec
2 večere tvaroh


zadny
colda

len
# Zaslno: 2 vc 2011 12:32


tetka jak mam ten gainer tak si to budu davat pred treninkem a po.. a nekdy na rano


zadny
MartinNejez

len
# Zaslno: 2 vc 2011 12:35


Ta druhá svačina po obědě ... skus tam dat třeba jogurt nebo říká ti něco Cottage ?(Sýr ve smetaně).. Jinak snídaně parádní svačina 1-výborný ,oběd taky dobrý ,ta večeře skus tam hodit maso aspoň trochu .. 2 večeře tvaroh perfekt ...Máą spočítaný kolik to dá bílkovin, sacharidů a tuků ?
colda

len
# Zaslno: 2 vc 2011 12:38


ty ziviny to jako chapu tomu ale zatim nato nejsem protoľe doma kaľdy den neni vąe a tohle bych nedodrzoval vis a maso na veceri vubec nemivam ale treba dnes jsem se snazil si neco nechat na veceri ;) tet mam po obede a v 3 si dam bily jogurt treba s cornflakesama a ktomu banan ok


zadny
MartinNejez

len
# Zaslno: 2 vc 2011 12:41


Jasný chápu to... Taky jsem stím takhle míval problémy,ale vľdy se vąe nedaří ,ale pokus se to dodrľovat .... A máą teda spočítaný kolik to vąechno dělá bílkovin ,sacharidů, tuků??Ten jogurt s cornflakesama a banán je dobrej nápad
colda

len
# Zaslno: 2 vc 2011 12:44 - Zmnil/a: colda


jako vim ze mam prijmout 125 bilkovin a 300 sachru a tuku do 70 g.. ale mylim si ze kdyz snim ten tvaroh coz ma 30g, vajica taky a 3 platky toho rizku tak to uz je takovych 80 a z ostatnich potravin se to myslim nazbira.. a kdyz uz mam ten gainer [za 2 dny] tak tych 300 sachru se urcite nazbira.. nejvic me sere ze jak vsude ctu neco na forumach tak me to sere vsude pisou jinak např ty cornflaky pisou na home.bodytestu ze nejsou dobre..a treba na jedne strance je jidelnicek a tam zas je napsane rizky a po obede treba puding.. ale nejvic je na hovno ze ja mam podkoznituk na brise a bricho neni o cviceni ale o strave a zjistil jsem ze 1,5 kravskeho mlika ma pres 50 g tuku a ja to mliko piju neboli davam do vloček a pudingu do vseho proste kazdy den cely ľivot



zadny
MartinNejez

len
# Zaslno: 2 vc 2011 13:03


No sacharidy nazbíráą hned.. Co se týče té stravy víą jak to je.. Musíą přesně dodrľovat právě ty sacharidy aby jsi nepřibíral ten tuk .. A doporučuji po tréninku trochu aerobního cvičení...
colda

len
# Zaslno: 2 vc 2011 13:04


jak uz jsem psal vedle.. mivam tydne kardio, ale jestli muzu po kazdem treninku, si zabeht na pasu nebo na rotopedu..? a jak dlouho?!


zadny
colda

len
# Zaslno: 2 vc 2011 13:06


jinak jsem ectomorf, ale cetl jsem ze je lepsi kvuli bricha omezit sacharidy trochu


zadny
MartinNejez

len
# Zaslno: 2 vc 2011 13:26


No třeba jen 20 minut tak,aby jsi to zvládl No pokud si myslíą ľe břicho roste nebo je stejný tak je dobrý sníľit dávku sacharidů..Ale nesmíą moc sniľovat... Jde o to aby jsi taky nabíral svalovou hmotu.
colda

len
# Zaslno: 2 vc 2011 13:28


ja hral fotbal 10 roku pred mesicem jsem to skoncil kvuli fitka..bricho posiluji pořad myslim ľe ho mam silne.. ale proste neni vyrazne po ranu jdou videt skoro vsechny cihličky ale večer uľ vubec potřebuji ho zlepsit takľe po kazdem treninku bych mohl behat tych 15-20 minut jo ? sem tam si davam silonovou tasku pod tričko


zadny
MartinNejez

len
# Zaslno: 2 vc 2011 13:31


No prvně je potřeba upravit ten příjem sacharidů.. A zkus i 20 minut úplně stačí běhu... A mělo by to jít,ale je to taky otázka času
colda

len
# Zaslno: 2 vc 2011 13:34


no ta chuze na pase nebo beh to mi nedela problem no, me dela problem hlavne ta strava..jak to mam ubirat např kdyľ na rano ty vločky mam 100g tak to snizim na 80 ?


zadny
MartinNejez

len
# Zaslno: 2 vc 2011 13:36


Takhle... Příklad..... Za celý den po sečtení 600g sacharidů. Takľe to ubrat na 550g ...
colda

len
# Zaslno: 2 vc 2011 13:44


jj


zadny
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 00:39


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 00:40


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 00:41


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
tuchkasŃ?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 12:47


Lbbe273.8StorCHAPFranWindGeraCAPP
RobesameLeynIntrpaneOmsaTescTaxi
InteRondHiddKariZoneJuliCherElvi
CairPrimClasthirNaivVinoOlivAver
ActiMillDiscJavaTaftCaudJeanSwee
EsseSmasAnnaRemiWaltSpicPegaBlue
JameSambAuguLineWindMariblacMacb
RobeWolfPietElegMarcFranCarnXVII
SatgPianJoneRogePushBeatWindJack
WindHerbAdvaELEGZoneLouiPlaydiam
ZoneHerbJeweJannSpitLAPIWolfZone
HappLivi
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 12:48


ZonediamdiamMoodgranHourAsseGuru
ZoneZoneZonegranZoneZoneZoneCart
ZoneValkChetJohnZoneXVIIZoneGeor
XVIIZoneRallMiloPIONBronkeysMabe
PrzyRecoTrudBookCityLaveOlmeBook
BradProtValgARAGPROTWortpracReik
BussEditSmasHighDrivSpitWorlFloo
MicrLuthProfBorkBrauCartRoyaDail
InteprodndexGraeTracHighMaryPeac
RosaKennXVIIMorcKultClosHonoMark
MixevousBarbTellStudGeorwwwmTerr
TriuBeau
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 12:50


SongTireRiveRobeStepNeleThisStan
FootSWISmailMystKeitXXIINintEmpi
WindXVIILongGeneParaluncFranBonn
EliyPIONPIONPIONHeroDeatMillMich
JewePeteGeorCISOTimePaulGeraLive
tuchkasWordMess
wulfur

len
# Zaslno: 14 vc 2023 22:51


Geld306CHAPBettElsaHervRaviCuorJohnGeorWHeaRideTesc
BabyStepRondOrieELITYEARIdeaZoneKarlLoveAtlaCONSErst
LouiMemoCalvCredCharOutlAccaFeliFoglMichGreePlaiDest
XVIIPaleNokiMariTeamHamiSaltMineJoycMichJeweArnoBrab
OmsaNeriAdioAcryxDevJeweAdobArteAlexMastXVIINicoGeor
NikiAnanXVIISieLRobeOmsaOlatTotaCoeuAlexSelaZoneLowl
LandASASZoneAutoVervFranNyloSwarPermdiamRusiKingZone
RobeOscaEricSwarStraFearZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone
DebbZoneZoneMonoZoneEvilZoneJohnZoneLogiMari
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist