Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Nevarene / uvarene testoviny
Autor Zpráva
Andre

Člen
# Zasláno: 13 Bře 2011 21:16

Zdravim,
tedka vymyslim jidelnicek na zitra a premyslim, kolikrat se zvetsi objem uvarenych testovin oproti nevarenym (rekl bych 2x ?). Donedavna jsem to jedl podle hmotnosti nevarenych a po uvareni jsem mel na taliri tak 20 kousku testovin coz mi prislo divne, v podstate jsem se nenajedl. Diky
b3a7

Člen
# Zasláno: 13 Bře 2011 22:29

No nechápu co chceš vědět. Pokud si vážil nevařené tak si to dělal správně. Tím, že že se uvaří, tak jsou skoro třikrát těžší. Kdybysto dělal obráceně, měl bys tam místo dvaceti 7 těstovin.
Andre

Člen
# Zasláno: 13 Bře 2011 22:38

Tak pokud jim uvarene testoviny (nemyslim mnou uvarene) tak tezko odhadnu kolik jich bylo nevarenych, to jsem myslel proto se ptam jestli 100g nevarenych je 200g nebo vic uvarenych
Nufice

Člen
# Zasláno: 13 Bře 2011 22:59

Myslím, že mi tenkrát poradkyně na hubnutí říkala, že nabydou ca 2,5x. Tzn. že 100g nevařených těstovin= 250g uvařených těstovin.
Nufice

Člen
# Zasláno: 13 Bře 2011 23:21

Když jsme u těch těstovin, tak jsem dneska četla o proteinových nudlích. To jsou věci co? URL
Andre

Člen
# Zasláno: 13 Bře 2011 23:29

ok diky moc , o tech nudlich jsem cetl pred par mesici na seznamu.
b3a7

Člen
# Zasláno: 15 Bře 2011 21:35

Andre
No nevím k čemu ti to je, když je stačí zvážit neuvařené. Nevařených je na tu hmotnost mnohem víc, takže mi furt nedochází tvá formulace, že si je vážil nevařené a nenajedl si se, když opačným posupem by si se najedl ještě třikrát méně.

Ale to jen tak okrajově .

Nufice
"Až pětkrát nižší obsah polysacharidů, žádné jednoduché sacharidy."

To by se mi jako endomorfovi hodilo
eSko

Člen
# Zasláno: 15 Bře 2011 22:29

b3a7: On asi myslí, že když mu to uvaří někdo z rodičů, tak ten rodič je nepotřebuje vážit, udělá prostě nějaké množství na delší dobu a Andre potřebuje pak vědět, kolik je ekvivalntní množství uvařených v poměru k neuvařeným.
Andre

Člen
# Zasláno: 15 Bře 2011 22:41

Presne tak jsem to myslel diky.
Spis na menze toho je na taliri kopa testovin a ja tezko odhadnu kolik by toho mohlo byt.
b3a7

Člen
# Zasláno: 15 Bře 2011 22:47 - Změnil/a: b3a7

Aha, tak už mi to jasný

To u náš v jídelně to jde odhadnou asi takle - víc než 80g to není. Porce jako z mojích sacharidových vln .
Nufice

Člen
# Zasláno: 15 Bře 2011 22:50

Nufice
"Až pětkrát nižší obsah polysacharidů, žádné jednoduché sacharidy."

To by se mi jako endomorfovi hodilo

Já se jen trochu bojím, aby se to dalo vůbec jíst. Jako kdysi když byl objeven šmakoun, který mi teda moc nešmakoval.
b3a7

Člen
# Zasláno: 15 Bře 2011 22:57

O něm sem slyšel, ale osobně jsem nezkoušel ještě. Marketigově asi dobrý název - možná i přes svoji hnusnou skutečnou chuť (omluvám se šmakounovi, jestli to tak není) může působit jako placebo a opravdu šmakovat! U Nufice se mu tu nepovedlo .

Ale co si z toho článku pamatuju, tak jsou ty nudle prý k nerozeznání od normálních těstovin. Tak třeba to bude fakt dobrý. Asi vyzkouším
Nufice

Člen
# Zasláno: 15 Bře 2011 23:09 - Změnil/a: Nufice

Možná jsem mu nedala větší šanci, aby mi zachutnal. Je to normálně bez chuti a chce to udělat s nějakým jídlem a prý tu chuť do sebe vtáhne. Je to možný. Myslím, že je to tvořený jen z bílků.

Ale co si z toho článku pamatuju, tak jsou ty nudle prý k nerozeznání od normálních těstovin
Vzhled by mě až tak netrápil, jako ta chuť. Vyzkoušíme, uvidíme.

Trošku offtopic, ale vypadá to krásně. URL
Andre

Člen
# Zasláno: 16 Bře 2011 06:59

No ja si delam jinou "proteinovou" buchtu a s hodnatama S32 B33 T5
b3a7

Člen
# Zasláno: 16 Bře 2011 20:19

Jo, koukal sem, že je spoustu receptů s tím. Ale já pořádně nevim ani kde to koupit, jestli to maj v Kauflandu a tak, netušim.
Zkusim kouknout do nějaký zdravý výživy a rád to zkusim.

Nudle bych taky zkusil Samozřejmě mě vzhled nudlí taky netrápí .

Buchta vypadá krásně, kdyby byl čas a trochu umu péct, tak bych si ji dal klidně zítra . Jen bych tam asi nedal ovoce
KamilZ

Člen
# Zasláno: 16 Bře 2011 20:40 - Změnil/a: KamilZ

Šmakouna mívají v Bille, nebo v prodejnách zdravé výživy (tam je ale obecně strašně předražený). Šmakoun sám o sobě nemá prakticky žádnou chuť, tak si ho většinou trošku potřu nějakou marinádou a je to OK. Dobrý je třeba i zapečený s těstovinami nebo "klasicky" v trojobalu (pak ale asi ztrácí smysl ). Dělá se i uzený šmakoun a ten jde i samotný.
Dneska jsem pořídil Smacker s hlívou ústřičnou a proteinové nudle, tak uvidím, jak to bude chutnat (normální Smacker mi chutná).
b3a7

Člen
# Zasláno: 16 Bře 2011 20:52

Jo v Bille se zejtra podívám.

Ty si to kupoval v Bille? I ty nudle?
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0