Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / délka účinnosti MSM?
Autor Zpráva
b3a7

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 14:06

Má někdo zkušenost s tím, jak dlouho se po MSM dá pít alkohol? Ráno v 8 jsem si vzal jednu tabletu Proezi 3 (Glukosamin sulfát - 1000 mg, MSM 300mg, chondroitin sulfát 200 mg) Tak jestli to bude působit ještě kolem osmé večer.

A ještě jak dlouho před pitím je nejlepší si vzít lecitin.

Dík za případné odpovědi.
b3a7

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 18:21

Nikdo neví?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 20:45

Beru MSM po 700 mg, udajne to vydrzi asi 8 hodin.
Cili ranni polovicni davka neudela nic.

Lecitin funguje kdykoli, i pote, co pijes alkohol.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
JohnBattler

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 20:50

MSM a alkohol je nejakej velkej problem ci co ? Nikde sem se tohle nedocetl , teda ne ze by me to trapilo jen me to zajima .
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 23:06

No, stoupne ti pak strasne tlak a hlavne jsi mnohem rychleji opilej. Mne se to jednou stalo, byl jsem rudej jak rak, pumpovalo mi srdce a byl jsem nasrot asi ze dvou nebo tri piv.
Od ty doby jsem to znova nezkousel

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
JohnBattler

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2011 01:34

Ou tak to jsem nevedel diky . No ja mam namichanou svoji kloubni vyzivu kterej si vetsinou rozmicham tak do 0,5l vody a postupne to upijim a v jedny davce jsou asi 2g MSM tak to by mozna byla zabijarna jit pak po tom na pivo .
b3a7

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2011 02:20

dík za reakce, neudělalo to nic zvláštního, ale každopádně je alkohol hnus, nedoporučuju pít nikdy :DD. Zvýším dávku MSM - aspoň mě to bude odrazovat od pití. Tohle je fakt hnus - teď nechápu, co je tak frajerskýho na tom, že se ožereš jak dobytek.

Lecitin fakt docela pomohl, ještě ho zkusím ráno a dám report .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0