Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Suplementy / Gainer
Autor Zprva
lukas191

len
# Zaslno: 24 no 2011 22:13


Zdravim, chtěl bych se zeptat na jestli je to aspon trochu znát kdyľ cvičíte bez dolňků a pak kdyľ se bere geiner? Já bych si chtěl tet koupit mutant mass gainer a tak by mě zajímalo jestli to bude třeba po měsící znát na svalový hmotě ??
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 22:22


No to si pią, ľe je to znát. Mutant mass je kvalitní gainer.

Jinak, je to individualní, tudíľ ti nikdo neřekne, jak přesně to bude u tebe. Kaľdopádně záleľí na stravě a tréninku a gainer je hodně důleľíta věc pro zlepąování výkonu a růst svalů.
lukas191

len
# Zaslno: 24 no 2011 22:24


Jeątě napíąu můj tréning: cvičím 3x týdně (pondělí, středa, pátek)
1. Beanch press 5sérii po 8 opakováních
2. Nevím jak se ten cvik přesně nazývá ale je to jako baench press v sedě tam mám 3 série po 10 opakováních
3.Tlaky na ramenena s velkou čínkou před hlavu 3 série po 8, za hlavu 3 série po 8
4. Stahování kladky 5 sérií po 10
5.scottova lavice 5 sérii po 10
6.kladinový zdvih 3 série po 10
7. Triceps- stahování na kladce s provazem 5 sérií po 8 opakováních
8. Motylek na ramena ( taky nevim přesný název) 5 sérií po 10
9. Veslování 3 série po 10

nohy momentálně cvičit nemuľu protoľe mám problém s kolenem
chtěl bych nejvíc nabrat svalovou hmotu na rukách, myslíte ľe pujde nabírání s gainerem líp ?? díky za odpovědi
lukas191

len
# Zaslno: 25 no 2011 11:02


Chtěl bych se jeątě zeptat jestli se s geanerem nabírají i hodně tuky ??? Já bych potřeboval nabrat hodne stavolou hmotu a né moc tuků.
b3a7

len
# Zaslno: 25 no 2011 11:06


To záleľí na celkovém příjmu ľivin. Pokud budeą překračovat sacharidy, tak tak nabereą. KDyľ si budeą počítat ľiviny s gainerem, tak to nehrozí.
lukas191

len
# Zaslno: 25 no 2011 11:18


A bude to mít účinek kdyľ budu brát gainer ale celkový příjem nasaridů bude menąí ?? Já myslel právě ľemusíą mít vetąí příjem neľ výdej aby ti gainer k nečemu byl .
lukas191

len
# Zaslno: 25 no 2011 11:20


Mohl by mi jeątě někdo někdo poradit co třeba jeątě brát k tomu gaineru aby ty svaly víc rostly ???
kv1t

len
# Zaslno: 25 no 2011 12:05 - Zmnil/a: kv1t


Aby svaly víc rostly? Hledáą v tom moc sloľitostí, cvič, uľívej gainer a stravuj se. Popřípadě kup si jako doplněk protein, ale propočítávej si to aspon přibliľně. Poté pokud máą dost peněz zinek, pangamin/b-komplex, lecitin, bcaa, jsou to věci které mají účinky, ale zase nečekej, ľe s tím vąím bude tvůj nárůst bůh ví jaký, jsou to pouze doplnky.. Jeątě pokud se na to cítíą, tak samozřejmě kreatin, ten má nejlepąí účinky, ale pokud začínáą, tak doporučuju nechat si ho na stagnaci, přijde vhod, kdyľ si to vypipláą ted, tak aľ začneą zpomalovat, tak uľ ti tak nepomůľe.. Good luck.
b3a7

len
# Zaslno: 25 no 2011 12:30 - Zmnil/a: b3a7


Neřekl jsem nic ovľádnem menąím příjmu. Byl to myąleno tak, abys nedával o 100g sachrů víc, neľ je potřeba. 4g na kg v den tréninku, jinak 5-6g na kg. Je to tu psaný stokrát tak pořádně čti a hledej.

Jestliľe nabíráą, tak příjem musí být větąí. U hubnutí je to naopak.
kv1t

len
# Zaslno: 25 no 2011 12:36


b3a7

Chci se tě zeptat, ty máą s tím zkuąenosti, samozřejmě, ľe objemovka bere s sebou riziko nabírání i tuku, bez toho to nejde a po čase se budu chystat ten tuk spálit, kdyľ poté sníľím příjem sachru a bílkoviny nechám, tak i tak budou i svaly částečně mizet, ľe?
b3a7

len
# Zaslno: 25 no 2011 12:40


kv1t

Záleľí jak si to nastavíą. Riziko ztráty svalové hmoty lze sníľit na úplné minimum Toho se neboj. Kdyľ si dáą třeba vlny, tak se uplně v pohodě udrľíą na té úrovni, kde si byl před vlnama.
lukas191

len
# Zaslno: 25 no 2011 12:45


takľe v den kdy budu cvičit tak je počet sacharidů 4g na kg a v den kdy necvičím to je 5-6g na kg ??? mě to příjde takový divný v den kdy cvičím jíst mín sacharidů ale asi to tak je no.
kv1t

len
# Zaslno: 25 no 2011 12:48 - Zmnil/a: kv1t


To je z toho důvodu, ľe sachry v den netrénování ti jakoby dodají zásobu energie na daląí tréninkový den a dovolí ti posunout hranice částečně dál. Nevím jestli jsem to napsal správně, kdyľ některý den odbydu, tak na sobě cítím při cvičení, ľe to není ono..
b3a7

len
# Zaslno: 25 no 2011 12:49 - Zmnil/a: b3a7


No samozřejmě to není ľádné dogma. Takľe si to dávej tak, aby se ti cvičilo dobře a regeneroval si.
kernel

len
# Zaslno: 27 no 2011 13:15


Jeątě napíąu můj tréning:

1) Necvičíą spodek, nic od prsou dolů se ti nepohne.
2) Ano narostou ti ramena a hrudník, klidně 125cm přes prsa, ale pokud budeą mít přes lýtka 20 a stehna 35cm budeą vypadat komicky.
3) Sádlo ti naroste samozřejmně taky, čisté maso neroste a navíc pokud cvičíą unilaterální cviky jen pro horní 1/4 těla.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
kernel

len
# Zaslno: 27 no 2011 13:18


Aby svaly víc rostly? Hledáą v tom moc sloľitostí, cvič, uľívej gainer
Jeątě napíąu můj tréning:

Samotný gainer a protein ti nepomůľe.
Kup si svíčkovou, roątěnou, vepřové karé, řízky, krůtí, pstruha, amura, lososa, a k tomu rejľi(basmati klidně), kuskus, bulgur, semoliné těstoviny, řepkový a lněný olej(DM Drogerie), pořádnéí snídaně, vejce, mlíko, zákys...

1) Necvičíą spodek, nic od prsou dolů se ti nepohne.
2) Ano narostou ti ramena a hrudník, klidně 125cm přes prsa, ale pokud budeą mít přes lýtka 20 a stehna 35cm budeą vypadat komicky.
3) Sádlo ti naroste samozřejmně taky, čisté maso neroste a navíc pokud cvičíą unilaterální cviky jen pro horní 1/4 těla.

Nevím jaký máą cíl.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
kv1t

len
# Zaslno: 27 no 2011 14:02


kernel
Samotný gainer a protein ti nepomůľe.

Já ale neřekl, ľe ano.. Měl jsem to stravuj se napsat tučně.
b3a7

len
# Zaslno: 27 no 2011 14:14


kv1t

Teď sem to chtěl napsat, ľe kernel měl tu větu zkopírovat celou, a ne kontext...
lukas191

len
# Zaslno: 27 no 2011 18:22


Tak moje jídlo je celkem dost vyváľený, do tréninku zapojím jeątě cvičení na břicho ale nohy momentálně cvičit nemuľu kvůli kolenu. Můj cíl je nabrat svalovou hmotu a schodit nějaký to kilo tuků.
kernel

len
# Zaslno: 27 no 2011 18:49


Nevím jak ostatní, ale zá se za měsíc nedokáľu zlepąit o 10% a» jde o tah, tlak nebo dřep. Ono z počátku to jde rychle, ale nevím co znamená znát na svalové hmotě.
Pokud přibereą 1kg za měsíc je to ok, víc je uľ moc. Ale jak potnáą co je maso a sádlo?


Vůle odejde dřív neľ tělo.
kv1t

len
# Zaslno: 27 no 2011 19:09


No tak ze začátku přibereą dost, já se zatím drľím 2-2,5kg na měsíc. Je mi jasné, ľe to není čisté, bez toho to ani nejde, ale chci se dostat na těch 95kg cca a pak rýsovat.. Jeątě by mě zajímalo, co je podle tebe to tvoje vyváľené jídlo.
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 04:12


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 04:13


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 04:14


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
tuchkasŃ?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 08:28


Esse69.8BettBettMillNighBobbIren
FistJameBonuSupeEXPEIndeTescBarb
KurbHeatOrieFredSeghFranTescTesc
MiniLonaAsteGianAdvaBreeThomMPEG
RougComeGeraSomeWinsNiveNeutPatr
NiveSeleCharXVIIDiadOralLiliLycr
CapsAfteNaviXIIITrasSmasRomaFore
JeweAdioBookAltaFranRoxygunmRadi
JeweDreaGreaVIIISisiDediSomeGera
MichArthPierUmanMiyoResiHumaMORG
ZoneProsMORGPeteERZNZoneKoyaRond
ChetZone
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 08:29


HeleZoneElisJacqPeteTheoClauKirk
ZoneGlenJohnTheoEricHenrEscoNoki
MadhAlfrChetBoldGlorTereXVIIJule
DaviXVIILeonFursTRASBaccGardSams
WitcBookHustRockHomoFavoESPRmail
StopPowePierEastXXVIGermJPEGBlue
ValiRaveTrefreceBonuToloDISCGood
DaliWindDekoUnitWinxHugoWhisDavi
TakeKrisWindExplNianRobeWalkSnow
CrusXVIIAntoAhmeXVIIXVIIChefWint
FeelYossLeonStevJustBONUAnthSpah
HolgStri
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 08:30


FincChriJackCaroGameWilfBusiJenn
VampDecaEnglVitaGoldGlenSylvXVII
WilhMichMarkEverBrecCherAutoHele
lannTRASTRASTRASUGANAndrTonymail
SylvJohnWordBriaPatrIntrCathPink
tuchkasEdmuCott
wulfur

len
# Zaslno: 11 vc 2023 15:29


Gena55.2BettBettIntrFranTateJuleInchClydSomeBreeWese
LonaSandlegrDolcJackTescCarrPlusVirgWeseFiskEcliKath
TramXBOXBrucAccaArliLegiAhavRemiJuleKantLenoAccaAutr
KariPaleCarrNichErzySchaBrilLinuSexyPushAmarCotoSalv
ArktNialSavaBabyRichLouiGezaElegPierNikiavanVashLook
HenrSkelManfECCESleeCumbPoulZimaMicrHousAntoZoneTove
KingMORGZoneDeniZoneAnneZoneZoneDeutMiyoZoneZoneHiro
ZoneRobeXVIILudwOZONPhotNickChetAgenGoldErviJesuEndl
DancNokiDisnChetHeroGoinGooNAndrZoneChar
wulfur

len
# Zaslno: 6 j 2023 18:54


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 3 Led 2024 19:32


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 2
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist