Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Nemoc, jidelnicek, hubnuti??
Autor Zpráva
audin

Člen
# Zasláno: 24 Úno 2011 08:40

Zdravim vsechny..
Dostal strevni chripku a nemuzu do sebe nic poradneho dostat..Kdyz je telo nemocne,spotrebovava bilkoviny,aby se s nemoci vyporadalo,kdyz je telo nema,zacne rozkladat svalovinu..Chapu to dobre??
Potrebuji poradit co tedy do sebe mam aspon zkusit dostat,abych udelal co nejmensi skodu na tom,co se snazim 3x tydne pracne budovat??..

A jeste k celkovemu jidelnicku..Jim zhruba 5x az 6x denne, bohuzel pribiram dost tuku,ktery mi zacina vadit (musim vymenit cely satnik)..Rad bych zhubnul,coz muzu docilit omezenim sacharidu a tuku..Respektive spocitat si denni prijem..
Jak si mam vypocitat energeticke hodnoty v potravinach,kdyz dostanu na stul k obedu a k veceri hotove jidlo s prilohou??

A jeste dotaz k mleku - piji ho na litry,ale mame doma takovy ty klasiky Kaufland, Hypernova-polotucne..Zli jazykove rikaji,ze to neni mleko)..Co si o tom myslite??Jde mi o ty 3.3g bilkovin na 100ml..

Moje dotazy zrejme patri do kategorie uplnych zacatecniku,ale i po trictvrte roce aktivniho posilovani si tak uprimne pripadam..Diky za prispevky..
b3a7

Člen
# Zasláno: 24 Úno 2011 09:08 - Změnil/a: b3a7

No tak pokud dostáváš hotové jídlo s přílohou, tak neni problém se zeptat toho, kdo to jídlo vařil ne? Maso není tak těžké zjistit kolik to je g a přílohu si můžeš navážit a vařit zvlášť od ostatních.

Mléko na litry, to taky neni nejlepší vzhledem k tomu, že říkáš, že přibíráš dost tuku. V jednom litru mléka máš taky dost sacharidů - mléčného cukru. A když to piješ na litry, tak si to sečti dohromady. Tolik bílkovin možná ani nepotřebuješ - 33g bílkovin v jednom litru.

No při střevní chřipce hlavně hodně pij. Vyhni se tučným věcem a jez hlavně suché pečivo, jestli ti to nedělá problémy.
Myslim, že pár dní ti moc neudělá. Ale s timhle se moc nedá dělat, lepší se pořádně vyléčit a pak pokračovat v posilování, než abys byl zachvíly nemocný znova.
audin

Člen
# Zasláno: 25 Úno 2011 15:21

S tim jidlem jsem to myslel napřiklad co se tyce omacek,tam je to pro me asi nejvetsi problem,ale da se asi pouzit rozumnej odhad dle surovin..

Beru mleko jako levny zdroj bilkovin,proto si ho davam casto a jeste jsem ted pridal bily jogurt mirne oslazeny..

Dneska jsem byl na vaze a shodil jsem asi 3 kila..ted by me zajimalo,zdali je to voda,tuk ci sval..??uvidim v nedeli v posilovne..
b3a7

Člen
# Zasláno: 25 Úno 2011 15:32 - Změnil/a: b3a7

Tak to je lepší si omáčky nedávat, většinou bývají tučné. A nebo mít přehled z čeho jsou.

Pokud ti vychází mléko do denního příjmu živin tak to je ok.

Těžko říct, z velké části to bude voda a něco tuků - svalů by to za takový čas mělo být minimum.
audin

Člen
# Zasláno: 25 Úno 2011 16:33

Diky za porazeni..
Budu muset radikalne prekopat jidelnicek-nedostatek bilkovin a prebytek sacharidu a tuku..
Planuji minimalizovat jezeni sladkeho a vic se zamerit na dobre zdroje bilkovin..Nejake svaly nabiram,ale tuk jeste rychleji..
b3a7

Člen
# Zasláno: 25 Úno 2011 16:51

Jo, to vypadá jako celkem rozumné rozhodnutí. Na jídelníčku je postavené celé budování svalů.

Nějaký ten tuk budeš zákonitě nabírat se svaly furt. Můžeš si zařadit nějaké kardio - HIIT/tabatu, kruhový trénink a pak nějakou aerobkou, lehčí na 20,30 minut.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0