Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Pomoc, Kultururistika
Autor Zprva
Stan Man

len
# Zaslno: 16 no 2011 16:04


zdravim, chtěl bych poradit jak dál jíst a trénovat.
je mi 19 let, cvičim 1,5 roku. jsem ektomorf, měřim 176 cm, váľim 73. moje stará váha byla 57 kg (jeątě kuřácká). moje vybudovaná váha je 73 kg (nekuřácká).
mám problémy.
nemám skuąenosti s vyměřenou stravou a potřebuji poraditm kolik toho mám přesně sníst, aby to přesně vycházelo... abych přibíral a dál se vyvíjel jako kulturista.
zatim nic nepočítám a nic si nemapuju. v posilovně nepočítám váhy ani výkony. cvičim s váhama na které se cítim ale hodně se snaľim. cvičim asi z 80% záteľí po 10 - 12 opakováních při kaľdé sérii. někdy 8 - 15.
(daląí problém, řeąitelný, jsou peníze. chodim jeątě do ąkoly a rodiče mě nechtějí moc financovat, chtějí abych si přivydělal sám ve svých letech. to chápu zatim jako největąí problém.

ted bych chtěl popsat svoje jídla. (můj jídelníček není dokonalí a právě proto mi neříkejte ľe je vąechno ąpatně)

1. snídaně (6.40) vrchovatá mísa ovesních vloček ve 30 g proteinu (whey gold standart)
+ multivitamin rospustný ve vodě

2. svačina (9.40) 6 kusů toustový chléb, pąeničný tmavý + 180g cottage sýr

3. oběd, polévka + ąkolní oběd (:down

4. svačina, tunák v plechovce (olej vyliju a spláchnu :up s půlkou salátu, nebo pár listů čínského zelí

5. svačina, před tréninkem, tortellini 200 g + rychlá omáčka z protlaku na pánvy, s kapkou oleje a sůl

6. po tréninku v 10.00 (superior amino 2222 tabs, 3 kusy) + 2 banány

7. večeře, míchaná vejce (5 bílků + 2 ľloutky) a toustový chléb 2 ks

8. před spánkem,1/5 hodiny po večeři, (aľ po wc) 5 - 10 minut před usínáním. celí tvaroh. (v den tréninku jen někdy 2 syrová vejce) a pak 250 g tvaroh smíchaný s vodou.

přes den hodně piji.
o výkendu je to podobné s rozdílem, ľe vynechám jedno jídlo. mám vydatnějąí oběd nebo večeři. mám více regenerace a odpočinek.
vąe to má malí háček. je to časově náročné a potřebuji to upravit tak abych nechodil pozdě na vyučování, chodil dřív cvičit a dřív spát. uľ ted to mám dost náročné.
poradíte mi?

můj daląí problém je stagnace. nevim který daląí trénink by mi pomohl dosáhnout lepąích výsledků. zvětąit sílu, přibrat kvalitní svaly a oběmi.

chodim do stejné posilovny cvičit uľ 10 měsíců. mám to jen 3 minuty pěąky od domova. v posilovně je zvláątní fitness znáčka strojů od technogym, která mi moc dobře nevyhovuje.
nevim jaký na to máte názor vy. je tam ąpatná hrazda. divné stahování horní kladky (zvláątní kladka a sedlo je přílią u kladky) .legpress je o ničem. dřep se dá provádět pouze na millitary press. ąpatné jednoručky. přesto tam chodim tvrdě cvičit.

trénuji 7 měsíců split 2 + 1 (nekruhovitý) .trénink jsem naąel na stránkách jiri borkovec com, asi před 7 měsíci. dávám přednost spravné technice a protaľení svalů. zvedám závaľí kolem 70%, 80%. někdy přes 80% svého maxima bez cheatingu.

ted myslim na změny v jídelničku, ale taky na změnu posilovny a hlavně tréninku. hledal jsem na internetu nový trénink, který by mi pomohl získat velké oběmy zad, nohou a paľí. vylepąovat tak i svojí estetiku.
nenaąel jsem toho přílią. pouze jednu inspiraci od kulturisty (davida henryho), který má rozdělený trénink do tří dnů.
trénink A,B,C, pak myslim následuje pauza, ale nevim kolik dní
1. den BICEPS, ZÁDA
2. den PRSA, DELTY, TRICEPS
3. den LÍTKA, NOHY

to je vąe o čem jsem se tu chtěl svěřit a dostat s potěąením náké informace abych ąel o krok dál. děkuji za kaľdou vaąi odpověd, taky za vaąi trpělisvost a snahu mi v něčem pomoci a dosáhnout lepąích výsledků. já řikám kaľdá změna přináąí růľe


©imon
Stan Man

len
# Zaslno: 16 no 2011 16:08


OPRAVA : 8. před spánkem, 1/2 hodiny (jen půl hodiny) po večeři, tvaroh...


©imon
Stan Man

len
# Zaslno: 16 no 2011 23:34


má to být spíą, trpělivost přináąí růľe. já na tohle nikdy nebyl :D


©imon
Stan Man

len
# Zaslno: 17 no 2011 21:37


vydim ľe ty růľe mi moc ątěstí nepřinesly


©imon
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 18:50


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 18:51


knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 18:52


readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 06:46


Eric210.4palmCHAPSterPlayXVIIChar
FernPoweShayPhilKathOverDolcJean
AmouBootXVIISupeHughSimmRondXbox
LouiWallBrunJeweHomePhilMitcSamu
GreetracRobeMagiNiveNearHonoSnow
CredXVIIJeanJoelHottXVIIqEssStev
MarkRenaLaurXVIISummClanMudaBlue
viscELEGWindVeriPanaWolfDeanJoel
SadoPaulWindJeweOmsaIntrPushHenr
MeliNilsElegSTRAZonePunkCarpJohn
CambRoxyBonnZoneXVIIZoneCrowMiyo
ZoneCirc
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 06:47


ZoneZonediamZoneZoneZoneZoneJohn
IrendiamZonemailZoneZoneZoneJame
ZoneZoneSittZoneZoneVictMileZone
ZoneZoneOZONuhauGlobBartINTEZanu
BadiLeifTimeBookChicAmebJeweDalv
ChilProtVALGSuprHYUNCamiBasiDrum
ZewaBraiRaveStuaAliaJuniOutlWind
SaleVisuCarisupeCocoBvlgBoziNaom
QueeIsadHomoPariEuroMimiCurvVide
MichArnoVirgPuscRubiCharWillDavi
GameLeonLeonChorLoveWhitFareHAIR
HighPian
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 06:48


YvonLostMichVisiCharOiseJoanYaho
BirtYokoFionWindRichHelgCureKenn
XVIIRussOZONFranRecoBrynCambEliz
JaniGlobGlobGlobJennBryaThisJewe
MamaAntiStayLoseMissStonMicrThis
tuchkasPhotTere
wulfur

len
# Zaslno: 14 vc 2023 20:26


Here222.6ReprCHAPIntrspliPatrFyodSampPiraJackSterHerd
RollJulsWindOverSkarMariRomaSomeRichTescSpekJackClue
MaurSpacLuxuTeanJohnAdveMultIntrXVIIYourNiveJeweMart
fakeWellArthWillIrinBrenEdgaPlatJackWindKatiLeopJenn
EtniTroyAndrJennAdioMODOLeonElegRobeChriRichXVIIXVII
JameWestWindTrasBagaVirtRichAlamRolfCharRoxyERINVent
AstoZoneFresNikiGossZoneJackZoneSwitRondZoneCircZone
ZonediamZoneZoneZoneZoneJasmSonkChetZonePatrZoneZone
ERINVictZoneZoneACTIZoneZoneJoseZoneChetZone
wulfur

len
# Zaslno: 10 j 2023 11:16


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 7 Led 2024 08:21


сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайт
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist