Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Co dělat když jsem "skinny fat boy"?
Autor Zpráva
Freon

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2011 18:56

Ahoj zdravím vás všechny. Abych nastínil nějak svůj problém. Je mi 22, měřím cca 177 cm a podařilo se mi za cca 2-3 měsíce nabrat 10 kilo (ze 70 kilo na 80 kg)Je mi jasný že to neni jen čistá svalová hmota. Vždycky jsem se považoval za ektomorfa (hubenej, dlouhý končetiny atd). Dřív sem si toho nevšímal ale ted poslední dobou a při pohledu zpátky na fotky, vidím, jak i přesto že sem byl štíhlej, tak jsem na sobě měl tuk a břicho mi vždycky vyčnívalo. Koukal sem trochu na internet a zjistil jsem, že opravdu existuje tělesný typ "skinny fat".

Moje strava: jelikož jsem se vždycky považoval za klasického ektomorfa tak se prostě cpu. Bílkoviny se snažim mít kolem stovky, sacharidy moc nehlídám ale přes těch 400 g jich určitě bude. Prostě jim a snažim se nabrat objem. Po těch 2-3 měsících ten objem je mnohem patrnější, ale rád bych to vytáhl na 90 kg. Lidi se mi ale začínají trochu smát kvůli břichu který mi ted vyčnívá ještě víc než obvykle

Zajímalo by mě: jestli můžu jed tu lehce prasečí dietu pořád dokud nedosáhnu těch 90 kg a pak bych začal rýsovat a nebo jestli mám zvolnit a přijímat hmotu pomalu ale co nejkvalitnějc. Abych si například nezpůsobil nějaký zdravotní potíže. Popřípadě jestli mám i zařadit kardio.

Cvičim Po/út/středa celý tělo. zaměřuju se na hlavní cviky jako je benč, mrtvola a dřepy + pak cviky jako kliky na bradlech, přítahy, shyby, přemístění a podobně
Claws

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2011 20:49

Přidej bílkovin, pochybuji, že 100g bílkovin stačí - tenhle počet nepovažuji za cpání se. Sacharidy kolem 400g - to vychází asi 5g/kg vlastní tělesné hmotnosti - pořád nevidím cpání se. A rada ? začni lehce vlnit sachry - zkus ubrat o 50-100 po 2 týdnech mužeš spozorovat zda-li je to dobrý nebo naopak. Kardio určitě přijde vhod - 2x týdně úplně cajk.
Freon

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2011 21:02

právě s tima bílkovinama je docela problém. Ideál by byl proteinák ale nejsem při penězích.jedině že bych nějak zvýšil přísun masa. Obědy mám boužel ve školní jídelně jen. A tim vlněnim sacharidů dosáhnu toho že začnu spalovat? já totiž nevim jestli to spalování nenechat až dosáhnu nějaký pořádný váhy totiž. jestli to nebude rychlejší
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0