Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Caveman, crrossfit - sestavení
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
mckossi

len
# Zaslno: 7 no 2011 23:14


Ahoj, tady na fóru jsem četl něco o caveman tréninku a na netu jsem naąel nějaký videa, prosím, mohl by mi někdo poradit, jak to poskládat? Z pohledu sportu (Aikido a něco jako MMA) potřebuju bejt obratnej a z mojí potřeby i troąku nabrat hmotu, jde to vůbec při takovém tréninku? Koukal jsem na cvičence, co to cvičí, maj docela dobrý těla a jsou docela dost mrątný (otázka je, co dělali předtím).. Sám jsem si tady odjel pár tréninků podle tohoto fóra, ale přestal jsem kvůli zkouąkovýmu na vejące chodit do posilky, nestíhal jsem, je to asi 2 mesíce a to co jsem přibral jsem zase shodil :D:D:D . Teďka bych chtěl poradit s tím tréninkem, jak to zařadit a tak a hlavně jak to poskládat, aby nějaký svaly nezaostávali. moje volný dny jsou čtvrtek - neděle (teda co nic nedělám).
TheRespect

len
# Zaslno: 7 no 2011 23:59


Mrkni na tohle..
http://www.youtube.com/watch?v=ekZYPGxQbno
mckossi

len
# Zaslno: 8 no 2011 00:13


Dikys - snad jedina pripominka - asi bych po tomhle treninku uz nikdy nechtel videt retezy :D
mckossi

len
# Zaslno: 8 no 2011 00:19


No ale stejnak - chtelo by to nejakej ucelenej trenink .. Me se to zda jako docela dobry vec. Bych rekl, ze to je mozna prirozenejsi, jak posilovna.
TheRespect

len
# Zaslno: 8 no 2011 17:23


Myslíą ten trenink na tom videu? Jo me se to taky libi mnohem vic.
Zvedaní činek mě baví, ale tohle myslim, ľe by mě bavilo mnohem víc, kdyby neco v mym okoli takovyho bylo, tak bych na to urcite chodil.Ale pochybuju, ze vubec neco takovýho je v CR.

Jinak takhle trenujou americti hraci fotbalu a basebolisti a myslim, ze pro MMA a bojove sporty by klidne mohlo bejt neco podobnyho(s malyma upravama).
mckossi

len
# Zaslno: 8 no 2011 22:46


No mě jde o to, abych byl ,,funkční,, a do toho jeątě aby to taky trochu stimulovalo růst svalů, pravděpodobně jen za pomoci těchto cviků. S kámoąema jsme se rozhodli, ľe to zkusíme, ľe do toho pujdeme nekde v posilce, kde bude vetsi prostor. Na netu na www.crossfit.com jsou nejaky treninkovy WOD (neco jako navody..) http://www.youtube.com/watch?v=zyXXIsc-MpE&NR=1&fe ature=fvwp je to sice crossfit, ale je to prej dost podobny tomu caveman... Vlastne asi stejny, jen tady vic behas..
TheRespect

len
# Zaslno: 8 no 2011 22:51


Jednou sem se na neco podobnyho tady ptal a Tetsuo mi napsal, ze ten Crossfit je oblibenej hlavne u zahranicnich hasicu. Ziskas tim hlavne dobrou fyzicku a naky ty svaly(i kdyz to neni prej takovy). Telocvicna primo pro Crossfit je i v Praze, jestli bydlis nekde pobliz.
mckossi

len
# Zaslno: 8 no 2011 22:57


No kámo, já jsem z Chomutova, to je docela dálka :D Sice se v Praze občas vyskytnu, ale to mám narvanej den, takľe bych to nestíhal.. :D Ach jo :D Zase mi neco uniklo :D Tak ted to bude vypadat divne, ale ,,stacilo,, by mi dosahnout takovyhle vysledku http://www.youtube.com/watch?v=IcuJpDDxvqI&feature =player_embedded# jako jsou tam ti silenci :D . Proste neco efektivniho, dobre vypadajiciho
TheRespect

len
# Zaslno: 8 no 2011 23:12


Jo, posledni dobou me taky fascinujou vic typkové, kteri cvicej takhle, nebo podobnym zpusobem, nez treba borec, kterej dá 300kg na bench a je furt jenom v posilce. Dost me zaujaly tyhle typkové http://www.youtube.com/watch?v=8DBwYXOZxpg&feature =related
docela by me zajimalo, jestli ty svaly maj jenom z posilovani vlastni vahy, ale jsou to cernosi, ty jenom projdou kolem posilky a uľ maj bicák o cm větąí

Jinak mi snad i tetsuo psal, ze ten crosfit a to video, co sem posílal uz nahore, tak takovyhle cviceni je pro vetsinu popualce mnohem efektivnejsi nez klasicke cviceni "jen" v posilce.

Taky premejslim, ze na velky prazdniny bych doma zkusil neco takovy, na ten zpusob Crossfit, toho DeFrancos Gym a toho posilovani vlastni vahy, ale musim si sehnat nejake to vybaveni.

Jestli je Vas vic kluku, co chtej takhle cvicit, tak si muzete sehnat nejake to vybaveni na to a trenovat. Prece jenom ve vice lidech se to lepe realizuje, nez kdyz ses sam..
mckossi

len
# Zaslno: 8 no 2011 23:18


No tak to kazdopadne Navic na netu jsou navody na vyrobu veci, ktery jsou jinak drahy, nekde jsem na youtubu nasel vyrobu medicinbalu, kettleball muze bejt i obyc cinka.. Nejlip bych rekl, ze se to cvici asi v lete venku. Asi nejlepsi jee, ze se s kamosema muzes porad nejak predhanet . Jinak si taky spis myslim, ze to je tim, ze jsou cernosi.. :D A kdyz jsem to poustel kolegum, tak jsem akorat slysel steroidaci :D . Me spis zajima, jaktoze jim to vazy a klouby vubec vydrzej :D:D
mckossi

len
# Zaslno: 8 no 2011 23:21


http://www.youtube.com/watch?v=kDcEswqf_n0&feature =player_embedded

Ale stejnak, kdyz se tohle dela, tak to preci musi bejt na tele videt.. Asi teda nebudes Coleman, ale to ani nechci bejt.
TheRespect

len
# Zaslno: 8 no 2011 23:30


Jo spousta veci se da vyrobit Ja bych ani nerek steroidaci, oni vetsinou dodrzujou normalni stravu a berou doplnky jako vetsina cvicicich v posilce(nebo aspon ty, co se snazej).

A Vy delate MMA, nebo naky boj. uměni???Nebo chcete jenom proste takhle trenovat?
mckossi

len
# Zaslno: 8 no 2011 23:33


No, my delame MMA s tim, ze nejak jakoby zaciname, kazdej ma nejaky zkusenosti z ruznejch bojovejch umeni, tak je davame dohromady... Neco jako je treba Allkampf a tak, no.. Takze bysme chteli do toho zaradit tenhle trenink plus jeste ty ostatni bojovy umeni..
TheRespect

len
# Zaslno: 8 no 2011 23:41


Koukni na tohohle borce:
http://www.youtube.com/watch?v=ecXpMWs9vWg

Tohle je pro me tak hranice, jak bych chtel priblizne vypadat, je namakanej, ale zas neni tak jako profesionalni kulturisti, to uz se mi nelibi. Zaroven je ohebnej, silnej, atd...Tohle video me vzdycky strasne namotivuje
(i kdyz tenhle typek, podle myho nazoru asi od mala trenujou trosku jinak, nez ostatni bojovnici MMA-tvrdeji).

Ja teda zatim s zadnym bojovym umenim zkusenosti nemam. Tenhle rok maturuju a az pujdu do Práglu na vejsku(jestli se tam teda dostanu), tak takyneco zkusim.Dlouho se mi libilo prave MMA, ale jestli neco zkusim, tak to bude obranej system KRAV-MAGA, jestli to znas.

Jinak sem tady jeste neco nasel
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=4&topic=3311
mckossi

len
# Zaslno: 8 no 2011 23:54


Jo presne, to je dobry Ale taddy uz je videt, ze je trosku pomalej, jinak nic. No hele, troufnul bych si rict, ze tohle je spis takovej freestyle na ukazku, nez uciny bojovy umeni. Jinak me spis motivuje tohle :D http://www.youtube.com/watch?v=1G61d0feaIg tohle zapasnik MMA. Jinak MMA znamena Mixed Martial Arts, neco jako smisena bojova umeni... A kdyz se budes chtit naucit spis techniku nez nejakej dusevni rozvoj, tak pocitam, ze 2 roky nejakyho lepsiho treninku a jsi stroj na zabijeni :D Navic rikam, kazdej trenink je trosku jinej. treba Zak z Chomutova (Mistr sveta v Thai boxu) rekl, ze muzes bejt mlaticka uz za rok fakt extremne tvrdyho treninku,, pokud na to mas teda... A pak uz je jen otazka, co chces cvicit... Krav Magu, pokud chces dobrou (jednu z nejlepsich) sebeobranu. MMA je dobry pro celkovy rozvijeni. PReci jen grapling (boj na zemi) je docela fakt dost tvrdej a obcas si pohazovvat se stejne vyzicim typkem taky neni sranda :D , ale tady cekej, ze je velka pravdepodobnost, ze se Ti neco stane..
mckossi

len
# Zaslno: 8 no 2011 23:56


vazicim
TheRespect

len
# Zaslno: 9 no 2011 00:05


Ja sem pred nedavnem zacal taky chodit na forum o bohovejch umeni a ptal sem se, co je asi tak nejlepsi pro ulici a dostal sem odezvu, ze nejlepsi sebeobrana na ulici je, ze budes chodit o vikendy po vesnickejch hospodach a budes se tam furt mlatit
Jinak, ze treba hodne spickovejch bojovniku, co neco delaj snadno dostanou nekde na drzku, pac se dostanou do situace, kterou netrenujou a jsou v prdeli. Napr. box, kickbox atd muzes pouzit uz za cas, pac se neco naucis, ale treba plno tech bojovejch umeni trva dlouho, nez to dokazes pouzit, proto je prave ta Krav Maga tak účinná, ľe se to naučíą rychle, je to dost účinný, ale taky to můľe bejt dost brutální. Koukal jsem na videa jedny MMA ąkoly, co je na Václaváku a tam to vyučuje chlap, kterej se jmenuje Tibor, a ten snad nekde v zahranici studoval taky obranný techniky jako Musado apod.. a taky je to super, ucil je tam sebeobranu proti zbranim(pistolim, noľům apod..), takze MMA taky celkem dobrej fight
mckossi

len
# Zaslno: 9 no 2011 00:13


No jako je to o tom, co si z toho vezmes... MMA je prave dobry v tom, ze se tam nedostanes do necekany situace (teda jo, kdyz je vic bojovniku..), trenujes, vsechny mozny varianty a uniky z nich.. Ale proti Krav Maga nic nemam, je to ddobrej styl Rychlej a ucinej, ale taky bude trvat, nez se to naucis.. Vseobecne paky atd se uceji dost dlouho, musis si vypracovat cvik, ale neni problem se to naucit, kdyz to budes trenovat i mimo klasickej trenink
TheRespect

len
# Zaslno: 9 no 2011 00:24


No vsude pisou, ze to ani tak dlouho netrva, prý taky i nejúčinnějąí styl na ulici.Ale nevim, jak říkám, nemám s tim ľádné zkuąenosti.

Jednou urcite neco vyzkousim a uvidim, co mi bude vic vyhovovat.

Jinak k tomu treninku, mozna by to slo nak i rozdelovat tak, ze by se jeden den jelo v klasický posilce na sílu, 2.den třeba neco na ten způsob Crossfitu na dynamiku a takhle to prostridavat, a nebo zaroven kombinovat.

Taky se tady nekdo ptal, jak trenovat pri BÚ, ale to bylo snad 4x týdně na spodek-vrąek-spodek-vrąek s tim, ľe jednou to bylo silově a podruhý dynamicky převáľně s vlastní vahou.Crossfitu a tak se to moc nepřibliľovalo.
TheRespect

len
# Zaslno: 9 no 2011 00:25


To, ze to dlouho netrva myslim tu Krav Magu.
mckossi

len
# Zaslno: 9 no 2011 00:28


No jako je to asi rychlejsi, nez ostatni BU, to mas pravdu . No ja si myslim, ze potrebujes nejakou regeneraci, takze tam pak vznika problem s narocnym treninkem typu crossfit a silovym treninkem podle me teda
TheRespect

len
# Zaslno: 9 no 2011 00:33


No, to samozrejme, asi by to muselo bejt nak upraveny, aby se to dalo zvladat.
Njn, ąkoda, ľe u nás neni roząířené takové treninky jako Crossfit, DeFrancos gym apod. jako v Americe
mckossi

len
# Zaslno: 9 no 2011 00:34


To jo Tak si zalozime svoji posilku :D
TheRespect

len
# Zaslno: 9 no 2011 00:42


Chtelo by to tady v CR trosku popohnat a dat zaklad vytvorenim neceho takoveho :D
mckossi

len
# Zaslno: 9 no 2011 11:59


A Ty bydlis kde vubec?
TheRespect

len
# Zaslno: 9 no 2011 17:47


Kousek u Roudnice nad Labem.
mckossi

len
# Zaslno: 9 no 2011 18:08


No to je trosku z ruky, jsem myslel, jestli nekde pobliz CV ze bysme sli zabouchat :D
TheRespect

len
# Zaslno: 9 no 2011 18:16


No, ąkoda :D
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 18:27


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 18:29


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist