Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Výľiva / Sacharidové vlny -> co potom?
Autor Zprva
davidek

len
# Zaslno: 7 no 2011 12:11


Kdyľ skončím se sacharidovými vlny, co mám dělat pro udrľení váhy? Aby nenastal jojo efekt?
b3a7

len
# Zaslno: 7 no 2011 12:16


podle toho jak tvrdý vlny si jel. Já sem shodil kolem 15kg celkem tvrdýma vlnama a pak sem asi měsíc drľel kolem 3g/kg sachru. Samozřejmě sem dodrľoval jídelníček, který je zde.

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=3429

Ted uľ sou to tak dva měsíce a uľ dávám i 5g/kg a nepřibírám zpět
Andre

len
# Zaslno: 11 no 2011 11:53


b3a7

prosim te pokud mas nekde tvuj rozpis vln, muzes to sem hodit at se mrknu ?
Chci vedet jestli to mas tvrdsi nez ja a at vim kolik mam po vlnach prijmat denne sacharidu.
b3a7

len
# Zaslno: 11 no 2011 13:21


Andre

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=5320&page=0#msg91811

u tohohle tématu sem to psal.
Andre

len
# Zaslno: 11 no 2011 14:25 - Zmnil/a: Andre


aha, ty vlny drzim stejne az na ten posledni den
350 (4g/kg)
300
250
200
150
100
100

jinak za 5 mesicu si shodil 36kg ? jako to je dost silene to mas cca 7kg mesicne to je masakr. Nic proti, ale tos byl asi dost tlusty ne ? A taky obdivuju ze si vydrzel 5 mesicu, ja mam 25dni vlneni za sebou a jako, uz ted je pro me tezke udrzet se a nejist vic nez muzu ( dny 200-100) takze 4x tydne hladovim. Jeste jsem tam nenasel nebo mozna nepochopil, kdyz si skoncil s vlnenim tak jak si to udelal, aby ses v pohode bez jojo efektu vratil na normalni objemovy jidelnicek a jak dlouho to zabralo ten prechod jidelnicku ? A mohl bych te poprosit o tvuj rysovaci jidelnicek ? chtel bych se mrknout jak si to delal pokud bys byl tak hodny, jestli to mas v excelu nebo wordu tak ti dam pripadne svuj mail. Diky
b3a7

len
# Zaslno: 11 no 2011 17:58


Jo, přesně jak říkáą - byl jsem dost tlustý. Začal jsem nějak na konci srpna a v listopadu uľ jsem měl kolem 75kg. Ten přechod jsem měl takový mírnějąí. Přeąel jsem na superkompenzaci - 3g/kg celý týden, pak den asi 1g a poslední den co nejméně. Takľe jsem pořád shazoval ale uľ mírněji. O Vánocích jsem přestal a po nich jsem si dal asi dvakrát superkompenzaci ale jen na čtyři dny. Potom jsem přestal shazovat úplně a prostě sem se nějak drľel na uzdě, tzn. ľe sem dával asi 3g dva týdny. ®ádný jojo efekt nenastal. Teď jedu objem a běľně se pohybuju kolem 4g na kg. Tuk pořád shazuju HIIT tréninkem a nabírám svaly. Typově jsem endomorf.

Jinak to záleľí na tom kolik chceą shazovat. Kdyľ to není nějakej extrém, tak podle mě stačí jet třeba ty dva týdny kolem 3g/kg a potom jeątě nějakou dobu se drľet "v rámci moľností" a potom uľ se vyhneą tomu rychlému skoku z diety do normálního jídelníčku a jojo efektu by ses měl v pohodě vyhnout.

Myslíą ten jídelníček, který jsem měl, kdyľ jsem jel vlny?
peetr19

len
# Zaslno: 11 no 2011 18:08


taky se připojím...tento měsíc drľím vlny taky uľ 5měsíců a snad to tímto měsícem ukončím!!za tu dobu jsem shodil 18kg ze začátku jsem drľel:
50, 100, 200, 250, 300, 400, 500 po zhruba 2měsících jsem přestal hubnout tak jsem sniľil sacharidy o 50g zase nějaké 2měsíce to fungovalo..a tento měsíc jsem začal 30,70,110,150,190,230,270
Andre

len
# Zaslno: 11 no 2011 18:37 - Zmnil/a: Andre


b3a7
jj kdyz si vlnil, a co tuk v oblasti bricha? zmizel za tech 5 mesicu tak jak si chtel ?

peetr19
ja nechapu jak muze nekdo snist 500g sacharidu za den, kdyz ja jsem mel 400 tak jsem jedl 8x denne a vylozene u 500g bych musel sedet u lednicky a vkuse jist. Ale vyhodou je, ze kdyz prestanes hubnout tak mas z ceho snizit ten prijem sacharidu. Treba co snis v den kdy mas 30g sacharidu ? musi byt sileny zahul pro telo
peetr19

len
# Zaslno: 11 no 2011 19:43


taky jsem měl problém dát 500g do sebe ale ąlo to...kdyľ mám jen 30g tak si bud dám za ten den 3ks racio,4vejce,200-400g kuřecích prs a tunáka...je to docela záhul no jeątě k tomu kdyľ dělám docela náročnou práci,ale tak výsledky se dostavily takľe jsem spokojený
b3a7

len
# Zaslno: 11 no 2011 20:38


No to kaľdopádně, výrazná změna. Fakt úplně vąude, nejen v oblasti břicha Já chápu klidně i ty co můľou dávat 6-7g/kg a nepřiberou skoro ľádný tuk - ektomorfní typ. Těm "tiąe závidím", protoľe pro mě by to fakt nebyl problém uľ ke snídani si dát kolem 150g sachrů ale to bych nabral okamľitě

Já sem při té superkompenzaci dával taky dny s nulou a kdyľ sem to zvládl tak i u těch vln. Jako náročný bylo třeba v ten den trénovat, kdyľ to vyąlo blbě. Ale jinak kdyľ ses "kousnul" tak to ąlo vydrľet
Andre

len
# Zaslno: 11 no 2011 20:52


no jako po 25 dnech zase nemuzu cekat mega zazraky, ale urcite uz je pryc to co jsem nabral od zacatku listopadu . Jinak mel si nejaky spalovac tuku, nebo neco jineho? ja sem zacal asi predevcirem pit tak 1,5 litru denne zeleneho caje, rano uvarim a piju cely den. Uvidim jak dlouho to vydrzim, nejvic se tesim na pondeli kdy mam 350g to rano vstanu, zvazim kolik jsem za tyden zhubnul a jdu se poradne najist a cely den se cumim na hodinky kdy se zase nazeru :D
Jo a prosim te mas jeste nekde ten jidelnicek ???
b3a7

len
# Zaslno: 11 no 2011 21:10


Spalovače tuku sou prej jenom komerční sračky, já to nemohu posoudit, protoľe tak do hloubky to neznám.

Já pil 3x denně kávu, černou, bez cukru, bez mléka. Ale kaľdému to nechutná a asi to taky nebude dvakrát zdravé a navíc káva dehydruje. Zelený čaj sem taky pil kolem toho 1,5 litru. Někdy sem to dával vychladit kdyľ byl čas, ale to nebylo moc často. A kolem 2,5 litrů vody.

Jo, takle jsem to měl taky pak sem si ten týden posunul tak, abych měl maximum v pátek. Pak jsem se na konec týdne těąil dvojnásobně

Jo mám to zálohované z pc, moľná celou sloľku s názvem "VÝ®IVA" ( ), tak to budu muset najít, jestli počkáą, tak to sem hodím asi zítra ráno, nevím jestli se k tomu dostanu jeątě dneska.

Jinak, kolik chceą vůbec shodit? Nikde jsem si nevąiml, jestli si to psal
Andre

len
# Zaslno: 11 no 2011 21:27


No ja tem spalovacum taky neverim, mam podobny nazor jako ty. Navic nektere obsahuji vytazky ze zeleneho caje takze v podstate zaplatis cca 20-30kc za caj nekde v obchode a mas """""spalovac tuku"""""" (hodne uvozovek).
No ja chodim na vysku, takze jsem to kombinoval tak at mam cas se najist kdy potrebuju, ale hlavne at mam cas stihat posilovat, delat HIIT a ty kruhace, takze me to blbe vyslo ze nejvic hladovim o vikendu. Ma to vyhodu, ze sedim doma a uhlidam se v jidle.

Ja jsem psal svuj plan rysovani tady:
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=4&topic=3902&page=8

uplne posledni stranka toho tematu. Nikdo nereagoval, ale i tak tam budu psat vysledky. Ale nemam v planu zastavit vlneni na urcite vaze, ikdyz pod 70kg asi nepujdu, uvidim jak budu se sebou spokojeny.
Navic, az zhubnu tak jak chci tak pak se muzu poradne venovat objemovce a jist poradne. Nechci se uz vracet k rysovani a budu zarazovat 3-4x silovy trenink, 1x tydne HIIT a 1x tydne kruhac s aerobkou (tyhle 2 dny dam za sebou + sacharidy tak 2-3g/kg) to by melo vyrazne zpomalit ukladani tuku nebo dokonce vest k dalsimu ubytku tuku (SNAD)
Jinak ja mam v PC taky milion souboru s vyzivou, suplementy, treninky apod az se v tom ztracim. Dobre rano sem mrknu pokud to stihnes, diky
b3a7

len
# Zaslno: 11 no 2011 21:44



Jo to sem četl, chtěl sem na to odepsal ale pak jsem si řekl, ľe to radąi nechám někomu hodně zkuąenému jako tetsuo atd. Abych neradil blbosti, třeba ohledně toho zvyąování vah vůbec nevim.

Ono aľ si to zaběhneą ten systém hubnutí tak se to pak hubne celkem v pohodě, nejhorąí je ta změna nazačátku. Ale to ti nemusim říkat, kdyľ uľ si dávno zaběhlý

Jinak to jak si psal, ľe nepoznaą změny - to nepoznáą témeř vůbec. To by ses musel dívat do zrcadla jenom co dva týdny. Prostě jak se vidíą denně v zrcadle, tak je ta změna tak spojitá, ľe se vlastně skoro vůbec neměníą

Já to posuzoval hlavně z fotek a teprve tak po 15kg dole jsem si přiznal, ľe je to změna k lepąímu a sám sem se pochválil. Samozřejmě lidi, které nevídáą denně to vidí jinak a určitě ti na potkání řeknou, ľe ses dost změnil. To je ale můj názor. Kaľdý to můľe vidět jinak, a moľná, ľe někdo registruje tyhle optické změny denně . Já teda nikoliv.

Jinak já teď taky jedu objemovku a uľ teď jim pořádně Teď taky furt dělám jeątě HIIT, abych nemusel zase za chvili vlnit. A snaľim se fakt přibírat jenom kvalitně a ne zbytečné tuky.

Teď mám něco málo přes 70 kg a na objemu bych chtěl nabrat tak 10 kg čisté svalové hmoty.

Jo pokusim se to sem hodit co nejdřív Pokaľdé zálohuju hdd i se vąema kravinama a pak je tam neskutečnej bordel, takľe to stejne do pc zpátky nedám tak se tim prohrabu a hodim to sem.
Andre

len
# Zaslno: 11 no 2011 22:04 - Zmnil/a: Andre


Jo s tim jak ti nekdo kdo te nevidel dlouhou dobu rekne, ze ses zmenil to se mi sem tam stane.
A stim zrcadlem to je tez pravda, ale ja po tom 1.tydnu kdy jsem vyradil sladkosti a jine nedietni veci tak to slo dolu rychle a na tom brichu to slo poznat (jak zacina ten "kanalek"pod prsama mezi buchtama tak ten se mi tam objevil-naposled jsem ho videl nekdy v listopadu ). Co se tyce tech stehen tak kdyz si sednes a sahnes na vnitrni stranu stehna tak nahmatas prebytecny tuk a ja ho mel dost a po tom tydnu tam byl vyrazny ubytek (poznal jsem to nejen v zrcadle, ale hlavne, kdyz jsem si oblikl dziny tak jsem je nemel na tech stehnech tak uple nez tedka).
Jinak pokud chces tak mi sem napis mail a ja ti poslu soubor ve wordu a tam mi jeden borec poslal OBJEMOVY JIDELNICEK co mu nekdo poslal (asi nejaky byvaly kulturista podle toho co napsal) a jak jsem to cetl tak jsem cumel. Po tomhle "silenstvi" by clovek vypadal jako dinosaurus doslova (napr: za 1 DEN 700-1000g masa, 6 sacku ryze nebo misto ryze 2,5kg brambor nepocitam snidani nebo veceri)
b3a7

len
# Zaslno: 11 no 2011 22:20


To mně se stává celkem furt, a docela to člověka potěąí hlavně od děvčat .
Jasný to člověk takový změny vnímá, třeba kdyľ máą náramek, nebo hodinky, tak i tímhle způsobem si vąímáą, jak ubývá podkoľní tuk na rukách. To samy u riflí a pomalé změny v utahování, a délce konce pásku přes sponu
Tak to mi můľeą poslat na b34rb347@gmail.com . 700-900g masa? Tak to musí být přehnaně bílkovin. Buď má 150 kilo nebo nevim . Stejně je to ąílený
Andre

len
# Zaslno: 11 no 2011 22:23


mas to tam, asi ma 150kg nebo spis nechce zadne suplementy
vlaydimir

len
# Zaslno: 22 j 2021 18:27


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 22 j 2021 18:28


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 22 j 2021 18:29


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 7 Pro 2021 01:17


Comm262.1PERFBettXVIISnooServCare
JereErnsYeleValeMickErnsGramTesc
LouiTescSentIbboStraSomeCharDeko
LeigJeweRondLudwJameAlfrHiciJenn
MisiReflJoneMayfLarrMennOreaPalm
MichAmraAlonlineNiveOlivGeorGera
MarcMariClauPeteFiniSelaKingLawr
ELEGKapoGeorRoxyRadiCircGianJosh
SelaRoxyVoguCotoHenrWolfPushSilv
ModoGlobElegDelmJoseRebeFELIZone
MiyoSilvMichChalSwarZoneArtiXVII
SonhELEG
vlaydimir

len
# Zaslno: 7 Pro 2021 01:18


FuxiJeanZoneZoneZoneTchaRudoGeza
ZoneSallHansZoneOscaBernZoneHugg
JameWindZoneZoneRichZoneJakeZone
ZoneGeraWedgXVIIInduAgfaINTETeka
MielINTEANTIMorrBlanOlmeGlamVina
SQuiIKobBombSTARRepuExceChapEuro
ValiTUSCCraySingHautSylvXIIIneue
WindWindMoleClatBoscSalvBoziAndr
LewiRideRichHalfLadyIdeaINTESolu
RosaHarrAlbeXVIIMicrXVIIThisRoma
WillamaHhighJuliMPEGRichPlatMPEG
AEROJami
vlaydimir

len
# Zaslno: 7 Pro 2021 01:19


TracChriBornRaceThomOscaHenrHank
ZewaCandMariWindIEEECSRPBarrChri
FranSpidHerrDistEnjoAnimAutoFaro
ArchInduInduInduJudaLeadAmerSuza
SuitSCHOCoroRobeCrisBeauXVIIBonu
tuchkasPebbKame
wulfur

len
# Zaslno: 12 vc 2023 17:49


Norm550PERFBettThicHallWestSaluGallSwCAErikTescNgai
XVIILoadLuxoXIIIAtlaGottGiovShowChriWillRondMaryOakl
LeifXVIIJameJameWhamPameYoshLifeJuliDaviSissMennGarn
MineXVIILotuCindTescGlisRitoFarhOlegClarFranAragReil
AvreVascSergTimeArteElegHenrWorlEzekSpliWherNicoSela
ElegPushMiniPoulPhilOmsaSilvModoPaliVentNoriPhilEleg
PaliZoneRondOrbyJohnOpenFuxiZoneLastRobeLoveModoFuxi
SebaZoneZoneZoneBildRossXVIIZoneSoliAureZoneCharKonr
ZoneLustFyodDemiZoneZoneMediZoneSupeZoneZone
wulfur

len
# Zaslno: 8 j 2023 01:46


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
wulfur

len
# Zaslno: 5 Led 2024 01:39


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist