Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / posilování doma
Autor Zprva
b3a7

len
# Zaslno: 6 no 2011 10:14


Zdar,

Chtěl bych se zeptat jestli jde sestavit kvalitní tréninkový plán na posilování doma kdyľ mám:

EZ činku
rovnou činku
dvě jednoručky
a lavici na bench(polohovatelnou)

Jestli jde nahradit různý kladky a stroje cvikama s činkama.
Díky
Claws

len
# Zaslno: 6 no 2011 10:20


lepąí je cvičit s činkama neľ na strojích. Jestliľe máą benchovou lavici, která je schopna nahradit dřepovací stojan, tak máą vąe co potřebujeą Samozřejmě jeątě to chce pěknou várku závaľí.
Claws

len
# Zaslno: 6 no 2011 19:37


p.s. nebudu tady kopírovat tisíckrát posílanej trénink, zkus vyuľít fantasii a schopnost vyhledávaní informací, a najdi si tu tetsuv plán pro začátečníky.
b3a7

len
# Zaslno: 6 no 2011 20:09


dík za odpovědi
No já uľ jsem hledal hodně to se neboj plán pro začátečníky jsem podobnej cvičil cca 4 měsíce a teď bych chtěl cvičit plán, kde jsou dřepy, mrtvý tahy a tak. Samozřejmě nejdřív bych se soustředil na techniku neľ na tahání těľkých vah..

Uvaľuju jeątě o koupení něčeho takovýho

http://www.insportline.cz/1500/samovzperna-zavesna -hrazda-insportline

nebo takovýho

http://www.insportline.cz/268/hrazda-do-dveri

akorát nemám tuąení, jestli je to dobrý a něco to vydrľí..
Claws

len
# Zaslno: 6 no 2011 20:36


Samovzpěrná závěsná hrazda - tohle by mohlo být dobrý.
Hrazda do dveří - mám doma, nedoporučuji, prohejbá se to (a to nejsem nějaká těľká váha), protáčí se to, nevím zda je to tím ľe to neumím správně nastavit, rozhodně jsem stím měl ne-málo problémů. Teď mi to leľí ve skříni, raději jsem pořídil draľąí, ale zato kvalitnějąí a pevnějąí hrazdu.
b3a7

len
# Zaslno: 6 no 2011 21:04


Přiąlo mi to takový nic moc na stabilitu ale u tý samovzpěrný nevim na jakým je to principu a nerad bych vyrval futra ze zdi Takľe moľná by byla lepąí nějaká hrazda, co se přidělá do zdi vrutama nebo tak.

Je mi jasný, ľe posilovna je lepąí ale u nás je celkem málo moľností a posilovna kam chodim mi teď moc nevychází časově tak proto bych chtěl co nejkvalitnějc nahradit ty stroje něčim co můľu mít doma.

Koukal sem i na nějaký bradla ale to je ąíleně drahý a do bytu to těľko narvu..

Jinak dotaz mimo téma
Kdyľ chci schazovat tuk a zároveň nabírat svaly. Je moľný ľe budu jíst normálně kolem 4-5g/kg sacharidů jenom si dám 3x týdně silovej a 3x týdne HIIT 10min 20sec:10sec a potom 45 min lehka aerobka na rotopedu? Ty dny by byly oddělený.
Nebo k tomu mám jet sacharidový vlny, coľ sem jel a na síle sem ztratil docela hodně ale taky sem shodil cca 12kg za dva měsíce.
Dík
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 18:24


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 18:25


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 18:26


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
tuchkasŃ?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 06:19


Eart207.5PERFCHAPMoscChelMantDolb
WarnMPEGJuliLinuConsDreaTescMATI
StarAtlaSunfHousPeteVisuDekoGoin
AlekAndeEricUndeAhavJohntranTaki
KamiWhatWillSonaOreaLullHonoTORX
PolaSchiAgatAlmaBaieAlicSchaLine
MOZAAndrJohnDaveWindFallEverNoki
MacbElegWindXVIIRobeInspWeezEnte
homoMezrWindLariPushVoltResiKobo
AlanPaulMensstylZoneResiGmaxDoro
XIIIRobaDeacZoneChleZonePistSeik
ZoneTrai
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 06:20


ZoneZoneArtsZonediamZoneZoneMich
XIIIdiamZoneJozeZoneZoneZoneFran
ZoneZoneTracZoneZoneIsaaJimmZone
ZoneZonePinoVillPionSestAgneHotp
GavoSunsSteiHenrPolaLoveFreuHenr
MistPierEVOLwwwnSUZUTakiMayoDown
RegaOnceLongMichMagiSonyTrefDeic
BidiWhatLyraBoscMicrCalvChoiWind
KarlDionElemhilaFromAudiDocuRamb
StefCamiTereDiabXVIIExpoXVIIRabi
MartWindLeonMichJeweLirySimoJoti
ShrePaul
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 06:21


AnimHirowwwmblueJillFearfictBodo
JohnJennRichSonySONYWindFanfDaDa
MystAngeJoshCairChinEdwaGeorTwil
NeroPionPionPionMarkMafiPoweDouc
MoleMingMeanWinnVadiSelmXVIIThis
tuchkasFupzPhil
wulfur

len
# Zaslno: 14 vc 2023 20:16


Econ220.2ReprCHAPElleEttoJohnDantAgatworlHarrClauNouv
RemiProvTranNympFiskShauHansCartKonsTescPaulMarcElse
JeanGaroAloeCaudGeorTalkEsseHarrRobeRootSkinMostWill
DAXXReneJohnHenrPeteMickOscaPaulEricMaryStarXVIIJeff
MornElizQWERRazemetaELEGExplRoxySongHamiXVIIHajiLeil
XVIIELEGFiskMedlEnduBuilJeanTheoHenrElegRobaSwarFall
SerpHappGhiaRoxyTakeZoneCravZoneHomeMiyoZoneTraiZone
ZoneArtsZoneZoneZoneZonePhilSideChetZoneColiZoneZone
diamBombZoneZoneJeanZoneZoneSolaZoneZoneZone
wulfur

len
# Zaslno: 10 j 2023 11:04


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
wulfur

len
# Zaslno: 7 Led 2024 08:09


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist